Foto
Inhoud blog
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Mijn favorieten
  • bloggen.be U7
  • bloggen.be U8
  • bloggen.be U10
  • K.S.K Steenbrugge
  • Nieuws Sporza
  • Dinsdag stelt Ruben jouw vraag aan Nacer Chadli en Leandro Trossard
  • Meunier dient Franse analisten die Belgen "dikke nekken" noemen van antwoord
  • VIDEO: LIVESTREAM: Wat bakt Spanje ervan tegen Zweden in de bakoven van Sevilla?
  • VIDEO: LIVESTREAM: Kijk hier naar de voorbeschouwing op Spanje-Zweden
  • VIDEO: Ruim verslag van Polen - Slovakije (1-2)
  • Enrique kiest voor Unai Simon in doel bij Spanje, ook jonge Pedri in de basis
  • VIDEO: Uitgekookt Slovakije legt Lewandowski knap lam en wint verrassend van Polen
  • Enrique kiest voor Unai Simon in doel bij Spanje, De Gea op de bank
  • VIDEO: Slovakije legt Lewandowski knap lam en wint verrassend van Polen
  • VIDEO: Skriniar vindt een gaatje tussen 3 Polen en scoort de 1-2 voor Slovakije
    K.S.K. Steenbrugge u9

    02-04-2021
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    evaluatie schema:

    maandag 12 april:
    Trainer Thijs/   18:00 uur = David                     Trainer Sven /  18:00 = Steyn
                             18:15 uur = Lucas I                                            18:15 uur = Noah
                             18:30 uur = Senne                                              18:30 uur = Remi
                             18:45 uur = Leon                                                18:45uur = Rune
                             19:00 uur= Lars                                                  19:00 uur= Lucas E
                             19:15 uur = Alexander                                       19:15 uur = Matheo  

    woensdag 14 april:
    Trainer Thijs/   18:00 uur = Elena                         Trainer Sven /  18:00 = Ferre
                             18:15 uur = Len                                                     18:15 uur = Dante
                             18:30 uur = Dauwe                                                18:30 uur = Victor
                             18:45 uur = Louwes                                               18:45 uur = Arthur
                             19:00 uur= Miel                                                     19:00 uur = Jana

    Kom op tijd maar niet te vroeg, draag een mondmasker en houd afstand (corna maatregelen)
    Het is de bedoeling is om een kort gesprekje het afgelopen bizarre seizoen te bespreken!!!!
    Lukt het niet om op dit tijd stip te komen of heeft een geen behoefte aan een kort evaluatie gesprek laat het ons tijdig weten!!!!!
                                                                        




    02-04-2021 om 10:34 geschreven door trainers u9  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Nieuw overzicht voor de komende weken.

    De zaterdag 3 april  = geen training

    Maandag 5 april  feestdag geen training.

    Woensdag 7 april training =  Kunst gras 18:15 - 19:30.
    trainer Thijs = Bubbel rood:Senne,Lars,Len,Miel,Matheo,Lucas I,Arhtur,David,Jana,Elena
    trainer Camilio = bubbel wit: Steyn,Alexander,Noah,Leon,Louwes,Remi,Dauwe,Ferre,Victor

    zaterdag 10 april = geen training

    Maandag 12 april en Woensdag 14 april geen training (kamp week)
    Wel evaluaties, schema volgt!!!!

    zaterdag 17 april= geen training

    (de laatste training voor de U9 zal zijn op woensdag 19 mei)

    Hou het veilig een sportieve groet!!!

    02-04-2021 om 10:12 geschreven door trainers u9  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)



    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Trainers U9:

    Thijs Rogiers
    0470/606215
    thijsrogier999@gmail.com

    Van den Bergh Sven
    0465125452
    svenvandenberh@live.be

    Camilo Bastista
    0470725067
    elcorreodecamilo2015@hotmail.com

    Coördinator (U6-U10)
    de Koning Lisette
    0485/601055
    himpens-dekoning@scarlet.be

    Ondersteuning
    Shannon Eeckhout
    0477808927
    shannoneeckhout@hotmail.com





    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Trainingen:

    Maandag 18:15 - 19:30 uur
    kleedkamer 5(6)

    Woensdag 18:15 - 19:30 uur
    kleedkamer 5 (6)

    Keepertraining:
    Woensdag 19u00 - 20u00


    Blog als favoriet !

    Archief per week
  • 03/05-09/05 2021
  • 26/04-02/05 2021
  • 19/04-25/04 2021
  • 12/04-18/04 2021
  • 29/03-04/04 2021
  • 22/03-28/03 2021
  • 15/03-21/03 2021
  • 08/03-14/03 2021
  • 01/03-07/03 2021
  • 22/02-28/02 2021
  • 15/02-21/02 2021
  • 08/02-14/02 2021
  • 01/02-07/02 2021
  • 25/01-31/01 2021
  • 18/01-24/01 2021
  • 04/01-10/01 2021
  • 28/12-03/01 2027
  • 07/12-13/12 2020
  • 09/11-15/11 2020
  • 26/10-01/11 2020
  • 19/10-25/10 2020
  • 12/10-18/10 2020
  • 05/10-11/10 2020
  • 28/09-04/10 2020
  • 21/09-27/09 2020
  • 14/09-20/09 2020
  • 07/09-13/09 2020
  • 31/08-06/09 2020
  • 24/08-30/08 2020
  • 17/08-23/08 2020
  • 10/08-16/08 2020
  • 27/07-02/08 2020
  • 20/07-26/07 2020
  • 06/07-12/07 2020
  • 15/06-21/06 2020


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!