16-11-2023
Dag Alle,
Hierbij de selectie voor terug de 2 uitwedstrijden .
K.S.K U9 wit : zaterdag 18 nov
wedstrijd:10u30 tegenstander =V V Tielt
Locatie : Sportlaan 1, 8700 Tielt
Verzamelen /Vertrek: 8u50 K.S.K Steenbrugge
Trainers: Lisette en Oliver
Geselecteerd:Louwis, Leon, Rune, Azarieh, Mauro, Achiel C, Aaron
K.S.K U9 rood: zaterdag 18 november
wedstrijd:11u10 tegenstander = JVV Sint-andries
Locatie: Robrecht van Vlaanderenlaan 46, 8200 Brugge
Verzamelen /Vertrek: 10u10 K.S.K Steenbrugge
Trainers: Dimitri en Bart
Geselecteerd:Morris, Vic DC,Sadarsh, Sabal,Vic DG,Wout,Aroun
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdag 12u
wie niet bevestigd word vervangen!!!!!!!!!
De trainers proberen wekelijks bij het selecteren een beurtrol toe te passen. (na het eerst na komen van de afspraken)
Daarom mocht u zoon eens niet kunnen spelen, breng ons (de trainers) hiervan zo snel mogelijk van op de hoogte
sportieve groet, de trainers....
16-11-2023 om 17:01
geschreven door trainers u9
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
09-11-2023
wedstrijden 11 november
Dag Alle,
Hierbij de selectie voor de 2 uitwedstrijden .
K.S.K U9 wit : zaterdag 11 november
wedstrijd: 9u15 tegenstander = Kfc Damme
Locatie : Vissersstraat "Sportpark Meuleweg", 8340 Moerkerke(opgelet de wedstrijd word gespeeld in Moerkerke!!)
Verzamelen /Vertrek: 8u10 K.S.K Steenbrugge
Trainers: Dimitri en Bart
Geselecteerd:Morris,Mauro,Vic DG, Sabal,Achiel C,Aaron,Wout
K.S.K U9 rood: zaterdag 11 november
wedstrijd:10u30 tegenstander = KFC Heist
Locatie: Pannenstraat 282 Stadion De Taeye, 8301 Heist-aan-Zee
Verzamelen /Vertrek: 9u K.S.K Steenbrugge
Trainers: Lisette
Geselecteerd:Leon,Achiel S,Azariah,Ralph,Vic DC, Rune,Lowie
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdag 12u
wie niet bevestigd word vervangen!!!!!!!!!
De trainers proberen wekelijks bij het selecteren een beurtrol toe te passen. (na het eerst na komen van de afspraken)
Daarom mocht u zoon eens niet kunnen spelen, breng ons (de trainers) hiervan zo snel mogelijk van op de hoogte
sportieve groet, de trainers....
09-11-2023 om 12:52
geschreven door trainers u9
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
31-10-2023
wedstrijden zaterdag 4 november
Dag Alle,
hierbij de selectie voor de komende zaterdag 4 november, terug 2 thuis wedstrijden.
De trainers proberen wekelijks bij het selecteren een beurtrol toe te passen. (na het eerst na komen van de afspraken)
Daarom mocht u zoon eens niet kunnen spelen, breng ons (de trainers) hiervan zo snel mogelijk van op de hoogte.
K.S.K U9 Rood: zaterdag 4 november
wedstrijd: 9u/ tegenstander = VK Dudzele
Locatie : K.S.K Steenbrugge
Verzamelen / Vertrek: 8u15 Kleedkamer 6
Trainers:Dimitri en Oliver
Geselecteerd: Louwis,Mauro,Achiel C,Vic DC,Aroun,Rune,Sabal,
K.S.K U9 wit: zaterdag 4 november
wedstrijd: 11u tegenstander = JVV Sint-andries
Locatie: K.S.K Steenbrugge
Verzamelen / Vertrek: 10u15 Kleedkamer 6
Trainers:Dimitri en Bart
Geselecteerd: Naatan,Achiel S,Lowie,Ralph,Vic DG, Sadarsh,Wout
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdag 12u
wie niet bevestigd word vervangen!!!!!!!!!
31-10-2023 om 11:41
geschreven door trainers u9
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
26-10-2023
wedstrijd 28 oktober
Dag Alle,
Hierbij de selectie voor de 2 uitwedstrijden .
Opgelet woensdag 1 november is er geen training
K.S.K U9 Rood: zaterdag 28 oktober
wedstrijd: 9u15 tegenstander = Jong-Male
Locatie : Brieversweg 377 "Maleveld", 8310 Sint-Kruis(Brugge)
Verzamelen /Vertrek: 8u30 K.S.K Steenbrugge
Trainers: Lisette
Geselecteerd:Naatan,Morris,Vic DC,Aroun,Lowie,Ralph,Sadarsh.
K.S.K U9 wit: zaterdag 28 oktober
wedstrijd:9u30 tegenstander = Jong-Male
Locatie: Brieversweg 377 "Maleveld", 8310 Sint-Kruis(Brugge)
Verzamelen /Vertrek: 8u30 K.S.K Steenbrugge
Trainers: Dimitri
Geselecteerd:Louwis,leon,Vic DG,Azariah,Aaron,Sabal,Achiel S.
*sluiten aan bij de U10 Mauro en Achiel C
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdag 12u
wie niet bevestigd word vervangen!!!!!!!!!
De trainers proberen wekelijks bij het selecteren een beurtrol toe te passen. (na het eerst na komen van de afspraken)
Daarom mocht u zoon eens niet kunnen spelen, breng ons (de trainers) hiervan zo snel mogelijk van op de hoogte
sportieve groet, de trainers....
26-10-2023 om 10:27
geschreven door trainers u9
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
19-10-2023
wedstrijden 21 oktober
Dag Alle,
Na wat puzzelen, hierbij de selectie voor de komende zaterdag 21 oktober, terug 2 thuis wedstrijden van de terug ronde...
De trainers proberen wekelijks bij het selecteren een beurtrol toe te passen. (na het eerst na komen van de afspraken)
Daarom mocht u zoon eens niet kunnen spelen, breng ons (de trainers) hiervan zo snel mogelijk van op de hoogte.
K.S.K U9 Rood: zaterdag 21 oktober
wedstrijd: 9u/ tegenstander = Daring Brugge
Locatie : K.S.K Steenbrugge
Verzamelen / Vertrek: 8u15 Kleedkamer 6
Trainers:Dimitri en
Geselecteerd:Morris,Achiel S,Aroun, Wout, Achiel C, Sadarsh,Ralph.
K.S.K U9 wit: zaterdag 21 oktober
wedstrijd: 11u tegenstander = VV Sparta Ursel
Locatie: K.S.K Steenbrugge
Verzamelen / Vertrek: 10u15 Kleedkamer 6
Trainers:Dimitri en Bart
Geselecteerd:Leon,Lowie,Mauro,Vic DG, Azariah, Rune,Aaron.
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdag 12u
wie niet bevestigd word vervangen!!!!!!!!!
19-10-2023 om 08:36
geschreven door trainers u9
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
12-10-2023
Dag Alle,
Hierbij de selectie voor de komende zaterdag 14 oktober, terug 2 thuis wedstrijden.
De trainers proberen wekelijks bij het selecteren een beurtrol toe te passen. (na het eerst na komen van de afspraken)
Daarom mocht u zoon eens niet kunnen spelen, breng ons (de trainers) hiervan zo snel mogelijk van op de hoogte.
K.S.K U9 Rood: zaterdag 14 oktober
wedstrijd: 9u/ tegenstander = Zeehaven Zeebrugge
Locatie : K.S.K Steenbrugge
Verzamelen / Vertrek: 8u Kleedkamer 6
Trainers:Lisette en Bart
Geselecteerd:Leon,Morris,Vic DG,Lowie,Vic DC,Achiel C,Aroun.
K.S.K U9 wit: zaterdag 14 oktober
wedstrijd: 11u tegenstander = VK Dudzele
Locatie: K.S.K Steenbrugge
Verzamelen / Vertrek: 10u15 Kleedkamer 6
Trainers:Dimitri en Oliver
Geselecteerd:Louwis,Naatan,Sabal,Mauro,Rune,Wout,Aaron
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdag 12u
wie niet bevestigd word vervangen!!!!!!!!!
12-10-2023 om 11:55
geschreven door trainers u9
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
05-10-2023
wedstrijden 7 oktober
Dag Alle,
Hierbij de selectie voor de 2 uitwedstrijden .
De trainers proberen wekelijks bij het selecteren een beurtrol toe te passen. (na het eerst na komen van de afspraken)
Daarom mocht u zoon eens niet kunnen spelen, breng ons (de trainers) hiervan zo snel mogelijk van op de hoogte.
K.S.K U9 Rood: zaterdag 7 oktober
wedstrijd: 9u15 tegenstander = VV Westkapelle
Locatie : Herenweg 11b, 8300 Westkapelle
Verzamelen /Vertrek: 8u10 K.S.K Steenbrugge
Trainers: Dimitri en Oliver
Geselecteerd:Louwis, Sabal, Sadarsh,Wout,Achiel C, Auron, Mauro
K.S.K U9 wit: zaterdag 7 oktober
wedstrijd:9u30 tegenstander = KSV Jabbeke
Locatie: Vlamingveld 14, 8490 Jabbeke
Verzamelen /Vertrek: 8u20 K.S.K Steenbrugge
Trainers: Lisette en Bart
Geselecteerd:Leon, Naatan, Achiel S, Vic DG,Rune,Vic DC,Ralph
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdag 12u
wie niet bevestigd word vervangen!!!!!!!!!
sportieve groet, de trainers....
05-10-2023 om 09:38
geschreven door trainers u9
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
28-09-2023
30 september
Dag Alle,
Hierbij de selectie voor de komende zaterdag 30 september, terug 2 thuis wedstrijden.
De trainers proberen wekelijks bij het selecteren een beurtrol toe te passen. (na het eerst na komen van de afspraken)
Daarom mocht u zoon eens niet kunnen spelen, breng ons (de trainers) hiervan zo snel mogelijk van op de hoogte.
K.S.K U9 Rood: zaterdag 30 september
wedstrijd: 9u/ tegenstander = J.V.V Sint -Andries
Locatie : K.S.K Steenbrugge
Verzamelen / Vertrek: 8u Kleedkamer 6
Trainers: Bart en Oliver (Lisette)
Geselecteerd: Louwis, Ralph,Lowie,Vic DC,Mauro,Sabal,Vic DG.
K.S.K U9 wit: zaterdag 30 september
wedstrijd: 11u tegenstander = V.V Tielt
Locatie: K.S.K Steenbrugge
Verzamelen / Vertrek: 10u Kleedkamer 6
Trainers:Lisette
Geselecteerd: Leon, Morris,Achiel S, Azariah, Rune,Sadarsh,Aaron.
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdag 12u
wie niet bevestigd word vervangen!!!!!!!!!
28-09-2023 om 10:20
geschreven door trainers u9
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
21-09-2023
Dag Alle,
Hierbij de selectie voor de komende 2 thuis wedstrijden.
De trainers proberen wekelijks bij het selecteren een beurtrol toe te passen. (na het eerst na komen van de afspraken)
Daarom mocht u zoon eens niet kunnen spelen, breng ons (de trainers) hiervan zo snel mogelijk van op de hoogte.
K.S.K U9 Rood: zaterdag 23 september
wedstrijd: 9u/ tegenstander = KFC Heist
Locatie : K.S.K Steenbrugge
Verzamelen / Vertrek: 8u Kleedkamer 6
Trainers: Lisette en Oliver
Geselecteerd: Louwis, Aroun, Ralph,Lowie,Vic DC,Wout,Achiel S.
K.S.K U9 wit: zaterdag 23 september
wedstrijd: 11u tegenstander = KFC Damme
Locatie: K.S.K Steenbrugge
Verzamelen / Vertrek: 10u15 Kleedkamer 6
Trainers: Dimitri
Geselecteerd: Naatan, Morris,Achiel C Azariah, Sabal,Sadarsh,Mauro.
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdag 12u
wie niet bevestigd word vervangen!!!!!!!!!
sportieve groet, de trainers....
21-09-2023 om 07:11
geschreven door trainers u9
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
14-09-2023
wedstrijd 16 september
Dag Alle,
Hierbij de selectie voor de 2 uitwedstrijden .
De trainers proberen wekelijks bij het selecteren een beurtrol toe te passen. (na het eerst na komen van de afspraken)
Daarom mocht u zoon eens niet kunnen spelen, breng ons (de trainers) hiervan zo snel mogelijk van op de hoogte.
K.S.K U9 Rood: zaterdag 16 september
wedstrijd: 9u/ tegenstander = VK Dudzel
Locatie : Amaat Vynckestraat, 8380 Dudzele
Verzamelen /Vertrek: 8u K.S.K Steenbrugge
Trainers: Lisette en Oliver
Geselecteerd:Morris, Louwis, Sabal, Sadarsh,Mauro, Aroun, Ralph
K.S.K U9 wit: zaterdag 16 september
wedstrijd: 11u10 tegenstander = JVV Sint Andries
Locatie: Robrecht van Vlaanderenlaan 46, 8200 Brugge
Verzamelen /Vertrek: 10u K.S.K Steenbrugge
Trainers: Dimitri en Bart
Geselecteerd:Leon, Naatan, Achiel C,Lowie,Vic DG,Aaron, Azariah,
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdag 12u
wie niet bevestigd word vervangen!!!!!!!!!
sportieve groet, de trainers....
14-09-2023 om 09:16
geschreven door trainers u9
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
07-09-2023
wedstrijd 9 september
Dag Alle,
Hierbij de selecties voor zaterdag 9 september. 2 thuis wedstrijden....
De trainers proberen wekelijks bij het selecteren een beurtrol toe te passen. (na het eerst na komen van de afspraken)
Daarom mocht u zoon eens niet kunnen spelen, breng ons (de trainers) hiervan zo snel mogelijk van op de hoogte.
K.S.K U9 rood : zaterdag 9 september
wedstrijd: 9u/ tegenstander = VV Jong Male
Locatie:KSK Steenrugge
Verzamelen / Vertrek: 8u kleedkamer ?
Trainers: Lisette
Geselecteerd : Morris,Vic DC, Wout,Ralph,Lowie,Aroun,Aaron,
K.S.K U9 Wit : zaterdag 9 september
wedstrijd: 11u/ tegenstander = V.V Jong Male
Locatie:KSK Steenbrugge
Verzamelen / Vertrek: 10u15 kleedkamer?
Trainers:Dimitri en Bart
Geselecteerd:,Leon,Naatan,Rune,Achiel C,Vic DG,Achiel S Mauro
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdag 12u
wie niet bevestigd word vervangen!!!!!!!!!
sportieve groet, de trainers....
07-09-2023 om 08:29
geschreven door trainers u9
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
31-08-2023
wedstrijden 2 september
Dag Alle,
Hierbij de selectie voor onze eerste competitie wedstrijden van het seizoen 2023-2024.
Deze selectie is gemaakt op aanwezigheid van alle voorbije trainingen.
De trainers proberen wekelijks bij het selecteren een beurtrol toe te passen. (na het eerst na komen van de afspraken)
Daarom mocht u zoon eens niet kunnen spelen, breng ons (de trainers) hiervan zo snel mogelijk van op de hoogte.
K.S.K U9 wit: zaterdag 2 september
wedstrijd: 10u/ tegenstander = V.V Sparta Ursel
Locatie: Urselseweg 185a, 9910 Ursel
Verzamelen /Vertrek: 8u40 K.S.K Steenbrugge
Trainers: Dimitri en Oliver
Geselecteerd:Leon,Louwis, rune, Aaron,Wout,Mauro,Azariah,
K.S.K U9 Rood: zaterdag 2 september
wedstrijd: 11u/ tegenstander = V.V Daring Brugge
Locatie: Tempelhofstraat "Tempelhof"-St Pieters Brugge, 8000 Brugge
Verzamelen /Vertrek: 9u45 K.S.K Steenbrugge
Trainers: Lisette en Bart
Geselecteerd:,Naatan,Vic DG,Achiel S, Sabal, Sadarsh, Vic DC, Achiel C
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdag 12u
wie niet bevestigd word vervangen!!!!!!!!!
sportieve groet, de trainers....
Bijlagen:Gewestelijke U9 - reeks N.pdf (65.9 KB) Gewestelijke U9 - reeks X.pdf (64.4 KB)
31-08-2023 om 07:48
geschreven door trainers u9
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
10-08-2023
oefenwedstrijd + tornooi
Hier de volgende selecties van het seizoen 2023/2024 van de U9
Op basis van bevestiging/ afmelding , aanwezigheid op training zijn de selecties gemaakt.
K.S.K U9: woensdag 23 augustus
wedstrijd: 18u30/ tegenstander = KFC Lichtervelde
Locatie: Zandstraat 15, 8810 Lichtervelde
Verzamelen /Vertrek : 17u15 K.S.K Steenbrugge
Trainers : Lisette en Dimitri +
Geselecteerd: Naatan,Louwis,Morris,Achiel S,Sabal,Rune,Vic DG.
K.S.K U9: zaterdag 26 augustus
tornooi = Vkso Zerkegem (spelen om 16u-17u-18u)
Locatie: Vedastusstraat 49, 8490 Jabbeke (Zerkegem) .
Verzamelen /Vertrek: 14u45 K.S.K Steenbrugge
Trainers: Lisette + Oliver en Bart
Geselecteerd:Leon,Louwis, rune, Aaron,Wout,Mauro,Vic DG
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor dinsdag 12u
wie niet bevestigd word vervangen!!!!!!!!!
sportieve groet, de trainers....
10-08-2023 om 00:00
geschreven door trainers u9
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
oefenwedstrijden
Dag Alle,
Hier de eerste selecties van het seizoen 2023/2024 van de U9
Op basis van bevestiging/ afmelding , aanwezigheid op training hebben wij voor de eerste 2 selecties gemaakt.
K.S.K U9: zaterdag 12 augustus
wedstrijd: 9u/ tegenstander = Daring Brugge
Locatie: Tempelhofstraat "Tempelhof"-St Pieters, 8000 Brugge
Verzamelen /Vertrek : 8u KSK. of uitzonderlijk 8u15 ter plaatse in Daring
Trainers : Dimitri en Bart en Oliver
Geselecteerd: Naatan,Louwis,Ralf,Aaron,Azariah,Vic DG, Sardach,Sabal
K.S.K U9: zaterdag 19 augustus
wedstrijd: 9u/ tegen stander = Daring Brugge
Locatie:.KSK Steenbrugge
Verzamelen : 8u10
Trainers: Dimitri en Oliver? of Bart?
Geselecteerd:Lowie,Leon,Vic DC,Rune,Achiel S, Mauro, Achiel C, Aroun
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdagmiddag 12u.
sportieve groet, de trainers....
10-08-2023 om 00:00
geschreven door trainers u9
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
22-07-2023
Dag Alle,
Hieronder een overzicht voor de eerste voetbalmaand
We spelen enkele oefenwedstrijden en nemen deel aan een tornooi.
Om zeker te zijn wie er beschikbaar is kan men zich opgeven tot en met 2 augustus, daarna maken wij zo snel mogelijk de selecties bekend.
Ook wanneer men niet aanwezig kan zijn voor een training ,graag een tijdig bericht naar de trainers of in de groep!!!
Maandag 31 juli = training 18u15 - 19u 30 gras (midden terrein)
Woensdag 2 augustus = training 18u15 - 19u30 kunstgras
Vrijdag 4 augustus = extra training 18u - 19u (aanwezigheid doorgeven!!)
Maandag 7 augustus = training 18u15 - 19u 30 gras (midden terrein)
Woensdag 9 augustus = training 18u15 - 19u30 kunstgras
Zaterdag 12 augustus = oefenwedstrijd op verplaatsing tegen Daring Brugge (spelen om 9u)
Maandag 14 aug ustus = training 18u15 - 19u 30 gras (midden terrein)
Woensdag 16 augustus = training 18u15 - 19u30 kunstgras
Zaterdag 19 augustus = oefenwedstrijd thuis tegen Daring Brugge (spelen om 9u)
Maandag 21 augustus = Geen training (kamp)
Woensdag 23 augustus = Geen training (kamp)
Woensdag 23 augustus oefenwedstrijd in tegen Lichtervelde, vertrek 17u15
Zaterdag 26 augustus = tornooi in Zerkegem (in de na middag)
Maandag 28 aug ustus = training 18u15 - 19u 30 gras (midden terrein)
Woensdag 30 augustus = training 18u15 - 19u30 kunstgras
Vrijdag 1 september = extra training 18u - 19u (aanwezigheid doorgeven!!)
Zaterdag 2 september = start van de competitie!!!!!!
(wedstrijd schema in bijlage)
Bijlagen:Gewestelijke U9 - reeks N.pdf (65.9 KB) Gewestelijke U9 - reeks X.pdf (64.4 KB)
22-07-2023 om 00:00
geschreven door trainers u9
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Trainers :
Dimitri Winckels
dimitri.winckels@hotmail.com
0473/70.38.02
Lisette de Koning
Himpens-dekoning@scarlet.be
0485/60.10.55
Trainingen:
Maandag 18u15 - 19u30
terrein 3(tussen veld)
Woensdag 18u15-19u30
terrein 2 (kunstgras)
Keeper training
woensdag 18u30-19u15
terrein 2 (kunstgras)