28-03-2024
Dag alle,
Zaterdag start ons eigen 2 daags internationaal voetbal tornooi, Bruges Open.
Het zullen 2 zeer vermoeiende dagen worden, zorg dat je goed uit gerust bent... (zaterdag op zondag ook nog 1 uurtje minder slapen)
Zaterdag na het omkleden worden alle rugzakken weggezet in een bewaakte trailer. Daarom best een aparte (rug) zak maken met een lunch pakket, drank en andere benodigdheden voor tijdens de wedstrijden.
Zaterdag na de wedstrijden gaan alle spelers in wedstrijd tenue naar huis en zorgen dat ze deze zondag terug aan hebben. Zondag na de laatste wedstrijden worden de tenue terug verzamelt.
We hopen dat de weer goden ons positief zijn gezind!!!!
K.S.K U9 Rood: 30 en 31 maart
wedstrijd: start 9u30
Locatie :K.S.K Steenbrugge
Verzamelen: 8u45 aan de ingang
Trainers: Dimitri en Bart
Geselecteerd: Louwis,Naatan,Achiel C, Vic DG, Lowie, Sadarsh ,Mauro.
K.S.K U9 wit: 30 en 31 maart
wedstrijd: start 9u55
Locatie:K.S.K Steenbrugge
Verzamelen: 9u aan de ingang
Trainers: Lisette en Oliver
Geselecteerd:Leon,Morris,Aaron,Rune, Sabal, Achiel S, Aroun op zaterdag/Vic GC zondag
* hoe laat we zondag verzamelen word zaterdag na de gespeelde wedstrijden mede gedeeld.
Laten we hopen dat de weer goden ons positief zijn gezind!!!!
Samen maken we er een leuk,sportief tornooi van......
succes.....
28-03-2024 om 13:36
geschreven door trainers u9
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
23-03-2024
Bruges open
Nog een weekje 30 en 31 maart en het is zover ons eigen internationaal tornooi Bruges Open.
Met deelnemende ploegen uit België, Nederland,Groot Brittannië, Frankrijk.
Het gaan 2 spannende en zeer vermoeiende dagen zijn...hopelijk zijn de weer goden ons goed gezind!!!!
In bijlage vinden jullie reglement en het uurschema. Beide dagen starten +/- 9u naar gelang de eerste wedstrijd. Op zaterdag worden de laatste wedstrijden gespeeld tussen 17u / 18u. Op zondag is de finale om 16u.
Alle spelers die zich op hebben gegeven zijn geselecteerd dit zijn voor beide dagen
Morris,Vic DG,Sabal, Aaron, Lowie, Rune, Achiel C , Sadarsh ,Achiel S ,Mauro, Naatan , Louwis,Leon Zaterdag : Aroun.
De ploeg verdeling en verdere informatie volgt
23-03-2024 om 15:18
geschreven door trainers u9
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
21-03-2024
wedstijd 23 maart
Dag Alle,
Zaterdag 23 maart, 2 uit wedstrijden op het programma.
De trainers proberen wekelijks bij het selecteren een beurtrol toe te passen. (na het eerst na komen van de afspraken)
Daarom mocht u zoon eens niet kunnen spelen, breng ons (de trainers) hiervan zo snel mogelijk van op de hoogte.
K.S.K U9 Wit: zaterdag 23 maart
wedstrijd: 11u30 tegenstander = FCE Meetjesland
Locatie: Zandvleuge 66, 9900 Eeklo Verzamelen / Vertrek :9u45
Trainers: Lisette en Oliver
Geselecteerd:Vic DC,Louwis,Aroun,Achiel ,Ralph,Rune,Lowie
K.S.K U9 Rood: zaterdag 23 maart
wedstrijd: 9u30 tegenstander = KFC Sint-Joris Sportief
Locatie:"Overleie" - Overleiestraat 2, 8730 St-Joris
Verzamelen / Vertrek: 8u20
Trainers: Dimitri en Bart
Geselecteerd:Morris,Leon,Vic DG,Mauro, Sabel Achiel S, Sadarsh
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdag 12u
wie niet bevestigd word vervangen!!!!!!!!!
succes...
21-03-2024 om 00:00
geschreven door trainers u9
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
19-03-2024
Dag Alle,
hierbij de selectie voor de morgen 21 maart, inhaal wedstrijd tegen Daring Bugge
We spelen 8-8, dit word een leuke uitdaging...
K.S.K U9 Rood: zaterdag 21 maart
wedstrijd: 18u/ tegenstander = Daring Brugge
Locatie : K.S.K Steenbrugge
Verzamelen / Vertrek: 17u10 Kleedkamer 3
Trainers: Dimitri - Lisette - Oliver
Geselecteerd: Louwis,Vic DC, Naatan, Rune, Lowie, Mauro,Sabal, Sadarsh, Achiel C,Ralph.
Door de vele afmeldingen is er geen training!!!!! (woensdag 21 maart)
Aan alle zee piraten rust maar goed uit !!!!!
succes.....
19-03-2024 om 17:54
geschreven door trainers u9
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Dag Alle,
Zaterdag
2 uit wedstrijden op het programma.
De trainers proberen wekelijks bij het selecteren een beurtrol toe te passen. (na het eerst na komen van de afspraken)
Daarom mocht u zoon eens niet kunnen spelen, breng ons (de trainers) hiervan zo snel mogelijk van op de hoogte.
K.S.K U9 Wit: zaterdag 16 maart
wedstrijd: 9u45/ tegenstander = Fc Goalgetters
Locatie: Singelken 15, 9980 Sint-Laureins Verzamelen / Vertrek: 8u20
Trainers: Dimitri en Bart
Geselecteerd: Leon,Lowie,Rune,Achiel C, Vic DG, Aroun, Sadarsh.
K.S.K U9 Rood: zaterdag 16 maart
wedstrijd: 10u30 tegenstander = VK Zerkegem
Locatie: Vedastusstraat 49, 8490 Zerkegem
Verzamelen / Vertrek:9u
Trainers: Lisette en
Geselecteerd:Naatan,Morris,Mauro,Sabal,Achiel S,Aaron,Wout.
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdag 12u
wie niet bevestigd word vervangen!!!!!!!!!
succes...
14-03-2024 om 07:56
geschreven door trainers u9
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
29-02-2024
Dag Alle,
hierbij de selectie voor de komende zaterdag 2 maart, 2 thuis wedstrijden.
De trainers proberen wekelijks bij het selecteren een beurtrol toe te passen. (na het eerst na komen van de afspraken)
Daarom mocht u zoon eens niet kunnen spelen, breng ons (de trainers) hiervan zo snel mogelijk van op de hoogte .
K.S.K U9 Rood: zaterdag 2 maart
wedstrijd: 9u/ tegenstander = KDC Ruddervoorde
Locatie : K.S.K Steenbrugge
Verzamelen / Vertrek: 8u Kleedkamer 6
Trainers: Lisette,Bart
Geselecteerd: Morris,Vic DC,Sabal,Aroun,Vic DG,Achiel S,Aaron
K.S.K U9 wit: zaterdag 2 maart
wedstrijd: 11u tegenstander = KFC Damme
Locatie: K.S.K Steenbrugge
Verzamelen / Vertrek: 10u15 Kleedkamer 6
Trainers: Dimitri, Oliver
Geselecteerd:Leon,Louwis,Lowie,Sadarsch,Rune,Azariah,Achiel C
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdag 12u
wie niet bevestigd word vervangen!!!!!!!!!
succes.....
29-02-2024 om 09:41
geschreven door trainers u9
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
22-02-2024
Dag Alle,
Zaterdag 2 uit wedstrijden op het programma. We spelen zaterdag 1 wedstrijd om 13u daar mee was het aanpassen om de selecties te maken.
De trainers proberen wekelijks bij het selecteren een beurtrol toe te passen. (na het eerst na komen van de afspraken)
Daarom mocht u zoon eens niet kunnen spelen, breng ons (de trainers) hiervan zo snel mogelijk van op de hoogte.
K.S.K U9 Wit: zaterdag 24 februari
wedstrijd:10u15/ tegenstander = Fc Goalgetters
Locatie: Singelken 15, 9980 Sint-Laureins Verzamelen / Vertrek: 9u
Trainers: Dimitri en Bart
Geselecteerd: Leon,Morris,Vic DG,Mauro,Aaron,Azariah,Achiel S.
K.S.K U9 Rood: zaterdag 24 februari
wedstrijd: 13u/ tegenstander = Excelsior Zedelgem
Locatie: Stadionlaan 48 De Groene Meersen, 8210 Zedelgem
Verzamelen / Vertrek: 11u45
Trainers: Lisette en Oliver
Geselecteerd: Louwis,Vic DC,Naatan,Sardasch,Rune,Achiel C,Ralph
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdag 12u
wie niet bevestigd word vervangen!!!!!!!!!
succes...
22-02-2024 om 11:55
geschreven door trainers u9
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
01-02-2024
3 febr wedstrijd
Dag Alle,
Zaterdag 2 uit wedstrijden op het programma.
De trainers proberen wekelijks bij het selecteren een beurtrol toe te passen. (na het eerst na komen van de afspraken)
Daarom mocht u zoon eens niet kunnen spelen, breng ons (de trainers) hiervan zo snel mogelijk van op de hoogte.
K.S.K U9 Wit: zaterdag 3 februari
wedstrijd: 9u30 / tegenstander = Jong Male VV
Locatie: Brieversweg 377 "Maleveld", 8310 Sint-Kruis(Brugge) Verzamelen / Vertrek: 8u30
Trainers: Dimitri en Oliver
Geselecteerd: Louwis,Vic DC,Sadarsh,Aroun,Aaron,Lowie,Mauro.
K.S.K U9 Rood: zaterdag 3 februari
wedstrijd: 11u/ tegenstander = VK Knesselare
Locatie: Prinsengoeddreef 29, 9910 Knesselare
Verzamelen / Vertrek : 9u30
Trainers: Lisette en Bart
Geselecteerd: Leon, Naatan,Achiel S,Ralph,Rune,Achiel C,Vic DG
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdag 12u
wie niet bevestigd word vervangen!!!!!!!!!
01-02-2024 om 10:53
geschreven door trainers u9
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
25-01-2024
wedstrijd 27 januari
Dag Alle,
hierbij de selectie voor de komende zaterdag 27 januari, 2 thuis wedstrijden.
De trainers proberen wekelijks bij het selecteren een beurtrol toe te passen. (na het eerst na komen van de afspraken)
Daarom mocht u zoon eens niet kunnen spelen, breng ons (de trainers) hiervan zo snel mogelijk van op de hoogte.
K.S.K U9 Rood: zaterdag 27 januari
wedstrijd: 9u/ tegenstander = KFC Sint-Joris Sportief
Locatie : K.S.K Steenbrugge
Verzamelen / Vertrek: 8u Kleedkamer 6
Trainers: Lisette
Geselecteerd: Leon,Morris,Aroun,Sabal,Ralph,Aaron,Sadarsh.
K.S.K U9 wit: zaterdag 27 januari
wedstrijd: 11u tegenstander = FCE Meetjesland
Locatie: K.S.K Steenbrugge
Verzamelen / Vertrek: 10u15 Kleedkamer 6
Trainers:Dimitri en Oliver + Bart
Geselecteerd: Louwis,Naatan,Lowie,Rune,Achiel c, Achiel S,Vic DG.
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdag 12u
wie niet bevestigd word vervangen!!!!!!!!!
25-01-2024 om 13:37
geschreven door trainers u9
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Trainers :
Dimitri Winckels
dimitri.winckels@hotmail.com
0473/70.38.02
Lisette de Koning
Himpens-dekoning@scarlet.be
0485/60.10.55
Trainingen:
Maandag 18u15 - 19u30
terrein 3(tussen veld)
Woensdag 18u15-19u30
terrein 2 (kunstgras)
Keeper training
woensdag 18u30-19u15
terrein 2 (kunstgras)