|
Hallo allemaal.
Einde van de oefensessie is in 't zicht, met auto naar huis.
Gisterenavond bij Viviane nog in het laat goed ontvangen met fles Rose en bouletten met tomaten en erwtjes en wortelen. Als dessert kaas van de champagne streek. Tegen 22u in bed en vanmorgen lekker ontbijt met warme chocolademelk en vers stokbrood.
Om 8u stipt vertrokken in motregen in de mist. We moesten een stevig tempo op nalaten omdat Marese (moeder van Karl) Ons om 13u komt ophalen 25 km verder. Om 3 minuten na 13u waren we daar. Strak plan.
Vandaag heel de tijd motregen. Veel langs kanaal gewandeld.
Vanmiddag gaan eten bij Chinees.
Nadien Champagne streek gaan verkennen. Enkele proevertjes genuttigd. Grote bestelling gedaan bij dochter van Viviane, de gastvrouw van gisterenavond.
Wat hebben we weer geleerd.
Denk aan je eigen gewicht en dat van je rugzak.
Enkele hebbedingen mee te nemen (rekkertjes , extra plastiek zak voor vuile was, wasspelden, ..., sjaal eruit.
Nog veel oefenen.
Groetjes Kristof en Karl
|