Inhoud blog
  • De Warmste Week van Studio Brussel
  • Oefensessie dag 4 Trepail- Chalons en Champagne 25 km
  • Oefensessie dag 4 Reims- Trepail 28 km
  • Oefensessie dag 3 Chateau Porcien- Reims 52,5 km
  • Oefensessie dag 2 Neufmaison- Chateau Porcien 35km
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Voor TAPORI al wandelend van Malle naar Rome.

    23-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oefensessie dag 3 Chateau Porcien- Reims 52,5 km
    Hallokes. 

    Gisterenavond nog pasta gemaakt met ravioli. Goed gelachen met de Nederlandse woordenschat en misvattingen. Relatief goed geslapen,  er was plaats voor 8 personen.  Je kan koken en er liggen kleine etenswaren in de kast. Met prijs erop zodat dat kunt betalen in een pot. Gisteren dus voor 2€ voor 3 personen gegeten. Er waren geen restaurants on de omgeving. 

    Vanmorgen om 7u opgestaan en ge ontbeten om dan stipt om 8 U onze dagboodschappen gedaan in de supermarkt. We kopen steeds voor 3 maaltijden en  fruit en cola. Vandaag niet 1 restaurant tegengekomen.  Direct goed op dreef en tegen 12u al 20 km gewandeld. Voornamelijk langs een kanaal. Deze ochtend al direct wat regen gehad met de nodige vertraging om regenbroek en poncho te nemen en aan te doen. Vanmiddag terug regenbui gehad en bij aantrekken van Karl zijne poncho was zijn rugzakhoes gevallen zijn. Een uur later hebben we dit door. Toevallig iemand gezien die in tuin aan het werken was en vroegen hem om een fiets om deze hoes terug te halen. Eind goed al goed. Een half uur later was hij terug en veel energie erbij. Reims lonkte naar Ons, maar je merkt direct dat dit een grote stad is. Veel joggers die geen goede dag zeggen.  Eindelijk tegen 19.30u aan Cathedraal van Reims.  Na heel wat speurwerk aangekomen aan internationale jeugdherberg voor 20€ per persoon met ontbijt inbegrepen. Netjes douchen en dan blog schrijven,  met voetbal van Reims op achtergrond. Ik  had juist laatste km bleinen op bovenkant van mijn voet. We zijn lichtjes uitgeteld.

    Tot morgen. 


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 04/12-10/12 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs