Ik ben Bea Mertens
Ik ben een vrouw en woon in Burcht () en mijn beroep is zelfstandige.
Ik ben geboren op 17/02/1982 en ben nu dus 43 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Mijn cafeetje natuurlijk! en muziek.
Als den Danny dan eens komt, haalt hij de finaletafel ook, he. Danny werd vandaag 1ste. Pieter stond al 136 punten los van de 2de, nu 189. Hij paktte 75 punten, en is op weg naar zijn 3de titel. CHRIS, HELP ! ! ! ;-) Brecht the magnificant werd 3de, amai sech miawkes :) Dien Brecht dien is nog straffer dan Steven Segal...
Jullie kennen ondertussen allemaal de fles in't kraaienhof. Voor diegene die achterstaan, we hebben een fles gevuld met stukjes van 2 cent. Voor 0,50 euro mag je raden hoeveel het bedrag in de fles is en wie op het juiste bedrag, of het dichtsbijzijnde bedrag gegokt heeft wint de fles + de helft van de opbrengst van de gewaagde gokjes.
Met nog maar een week te gaan (zaterdag is de laatste dag, zondag wordt de winnaar bekend gemaakt) kan ik verklappen dat er tot vandaag op de kop juist 100 gokken zijn gedaan, dus de winnaar gaat al zeker lopen met 25 euro ( + de fles natuurlijk ! ).
Dus wip deze week zeker nog eens binnen om een gokje te wagen !!! Extra stimulans : In bijlage vind je alle bedragen die al genoteerd zijn door de klantjes.
Het nieuwe jaar is weer bijna een maand ingezet, de winter is nooit echt doorgebroken. Mijn stock is opgeruimd en daarom hou ik naar goede gewoonte weer een stockverkoop. Profiteer van de fel afgeprijsde winterproducten (creme-jenevers en gluhwein) of geniet van de speciale biertjes die uit de verkoop gaan (Grimbergen Goud, Rodenbach Gran Cru, ...) Let wel : OP = OP
In het voorjaar komen er weer nieuwe biertjes en hippe sterke dranken mét acties in het gamma!
Hier volgt eindelijk nog eens een tussenstand in bijlage. Na de 3de week staat Pieter op de 1ste plaats, Eric staat 2de en Michael 3de.
Wie dé pokerkampioen van 2011 is, zal worden uitgevochten op ZATERDAG, 25 FEBRUARI. De deelnemers zijn Chris, Pieter, Bob, Koen T., Eric, Paul, Michael en Bart.
Paul Verbraeke is dé dartskampioen van het kraaienhof (alleszins toch tot 6 april, dan is het paastoernooi)! Maar Paul is dan ook een krak in zijn vak. Hij was simpelweg onverslaagbaar. Hij speelde in ronde 2 tegen Dave Degeneers (De nummer 1 dartser onder fc kraaienhof!!!) en wat een spannende match moest worden, eindigde met een 2-0 overwinning voor Paul. Dave heeft zich knap verweerd maar het mocht niet baten.
Uiteindelijk, na een lange nacht van dartsen, werd Michael 2de!!! KNAP, MAN! da's onder ons "leken" dus 1ste! En Luc Schelfaut werd 3de! Ook Joe en Mike behoren tot de top 5
Ik lag er na 2 rondes (dus 2 keer spelen=2 keer verliezen) uit. Ik moest opgaan tegen Paul, da's vechten tegen een muur... 2-0 uiteraard. Kenny verloor (héél krap) van Mike in de 1ste ronde. Met als gevolg Kenny-Bea in de verliezersronde. Met nog wat strafpunten en een bull's eye als afsluiter droog ik Kenny lekker af, maar dat bestraftte hij me duidelijk op het volgende spel .1-1 , spannend! In ronde 3 gingen we vrij gelijk op, en dAt is het moment dat Kenny het zweet uitbrak Verliezen tegen Bea??? Zo snel eruit??? Ne vent tegenover een vrouw?? Is het nu al gedaan??? Haha Bon, samen Bullen. Hij heeft dan toch op de bull gewonnen van me.
Ook de Wouter ff in de spot-lights: Hij vond het niet echt ne kado om tegen Walter (president dartsclub) op te gaan in de 1ste ronde. Zoals gewoonlijk zakt de moed in Wouter z'n schoenen nog voor hij begint maar tot zijn grote verbazing verslaat hij Walter, en veranderd Wouter dus van de "ik-ben-het-nu-al-beu"agresieveling in een fiere zelfzekere speler, die dan na veel boe en bah toch nog wint! Position 1 , 2 , ...Doucement, mais fais doucement HAHA C'est bon ça
ff aplaus voor Walter, om dit toernooi te organiseren!!! Mits alle darts-ervaring toch kleine foutjes in de opstelling, maar hé, voor alles een eerste en een laatste keer he ;-) Merci Walter, Merci Walter... Prachtige opkomst, en volgende keer meer en beter... :) Merci Walter!!!
Meer verhalen over nieuwjaarstoernooi? Post ze hier of stuur een mailtje.
We weten ineens wat Jan 4 maand in Libanon heeft gedaan : Poker geoefend Hij speelt een keertje mee en droogt iedereen af. Hij won, Erik werd 2de en Frank 3de
Vandaag won Koen Toté tegen Peter Schrauwen. Marc werd 3de. Proficiat manne!
Koen en Pieter nemen nu samen de leiding.
Handje van de dag : Chris was small-stack nét voor de pauze en het stoppen van de re-buy (2000). Hij gaat all-in. Bart volgde hem met klaveren K- klaveren 10 Chris gooit een paarke Azen op tafel!
Op de flop valt een K, en op de river een 10!!! Bart wint met 2 pare