dit jaar nemen we terug deel aan het turngala op vrijdag 31 mei en zaterdag 1 juni. verder richtlijnen volgen nog in de maand mei. thema "ochtendgymnastiek" dus treden we op in onze pyjama !!! er is dus geen algemene kledij nodig dit jaar na het feest kunnen we direct in ons bed.
we hopen op zoveel mogelijk kleuters die zullen deelnemen. Gelieve het inschrijvingsstrookje zo vlug mogelijk in te dienen bij de kleuterleidsters. (zie bijlage)
Heb je nog vragen, spring dan eventjes binnen voor of na de kleuterlessen.
De kleuterlessen starten terug vanaf dinsdag 8 en woensdag 9 januari.
groep A woensdag van 13u40 tot 14u40 is volzet groep B woensdag van 14u50 tot 15u50 zijn er nog plaatsen vrij groep C woensdag van 16u00 tot 17u00 zijn er nog plaatsen vrij groep D dinsdag van 17u00 tot 18u00 zijn er nog plaatsen vrij
nieuwe kleuters kunnen nog instappen en de kleuterlessen volgen tem half juni 2013.
op woensdag 5 december nodigen wij U allen uit tot onze turnzaal. Daar kan je een kleuterles mee volgen in de turnzaal tijdens onze opendeurdag met als hoogtepunt het bezoek van de Sint. Alle aanwezige kleuters krijgen een geschenkje en kunnen individueel de Sint begroeten.
Gelieve het inschrijfstrookje af te geven aan de kleuterleidsters voor 1 december. (zie bijlage)