De kapoentjes waren vanochtend weer vroeg uit de veren, maar ze hebben zich nog in stilte kunnen bezig houden terwijl de slaapkoppen onder ons, nog wat langer konden slapen.
We zijn de dag begonnen met ochtendgymnastiek en een lekker cornflacks ontbijt, terwijl al enkele een brieven hebben aangekregen.
Daarna zijn we met ons spel begonnen. Ze moesten verschillende opdrachtjes doen (zoals een piramide bouwen, met 10 kapoenen in de auto, een kamplied schrijven,...) om zo de kaart te kunnen verdienen om dan later de weg naar onze ijsmachiene te vinden.
Ook ons zwembad heeft veel succes. Bob en siebe (en vele andere) zijn moeilijk weg te houden bij het zwembad.
Terwijl de jongens nu tijdens de platte rust hevig aan het spelen zijn, zijn de meisjes elkaar, maar ook leider Petro aan het schminken.
Straks spelen we het spel verder en vanavond eten we een gerechtje dat in het thema van Amerika ligt.