laten we de aardbol dynamieteren of voortbestaan?!?
27-09-2022
' BIDEN is zelfs niet eens verkozen. '
...
27-09-2022, 00:31
Geschreven door Koen De Vriendt
' ook biden zijn kanker-crime-familie is een groot misdaadprobleem. '
het is niet enkel die gekke-nazi-crime-hond HUNTER BIDEN.
de rest is even crimineel en corrupt.
27-09-2022, 00:31
Geschreven door Koen De Vriendt
' de meeste mensen zijn extreme criminelen die meedoen zonder de minste gewetenswroeging. '
ik zie dat ook in wat men noemt mijn 'eigen' familie.
de meesten zijn ook daar extreme criminelen.extreme leeghoofden en extreme criminelen. zoals wellicht ook in uw familie.
27-09-2022, 00:28
Geschreven door Koen De Vriendt
' banken waren altijd al bankovervallers. '
en de laatste 10-15-... jaar zelfs openlijk en massaal.
voordien was het misschien een beetje meer verdoken.
en dan zullen we wellicht nog lelijk bedrogen uitkomen, als we dat laatste veronderstellen.
27-09-2022, 00:27
Geschreven door Koen De Vriendt
' er zijn géén referanda nodig om door nazi's bezetten gebieden bij Rusland te hechten. '
wat een onzin.
27-09-2022, 00:25
Geschreven door Koen De Vriendt
' wie rechtstreeks of onrechtstreeks met regimes/overheden samenwerkt, is een crime-collaborateur en serial-killer/roofmoordenaar. '
ik heb zo ook 2 zusters. simpele crime-druivendie niet beter weten. zogezegd. het zijn misdaadfiguren die werkelijk tot alles in staat zijn als ze zich maar veilig voelen.
en helaas lijkt dat te gelden voor al teveel mensen. misschien nog een understatement.
men kan alleen maar hopen dat zo'n beestachtige criminelen zwaar gestraft worden.
want degenen die meer 'passief' moorden en roven geven de meer actieve criminelen nog daadkracht.
27-09-2022, 00:23
Geschreven door Koen De Vriendt
' ook serial killer-massamoordenaar charles komt niet weg met zijn extreme misdadigheden. '
we zullen zien.
27-09-2022, 00:18
Geschreven door Koen De Vriendt
' nucleaire actie tegen de USA/canada/australië moet 2 componten hebben, RUSLAND/LEGER/PUTIN/SHOIGU !! '
1° component: DE USA VOLLEDIG NUCLEAIR VERNIETIGEN !!
2° component: HET MOEDERLAND BESCHERMEN. - hier moet de nadruk liggen op luchtwafweer en vernietiging van USA-basissen buiten de USA.
27-09-2022, 00:17
Geschreven door Koen De Vriendt
' de FSM moet mogelijk verraad in de nucleaire bevelstructuur steeds monitoren. '
het is niet uitgesloten dat de buitenlandse nazi-crime-agitatoren in Rusland de bevelstructuren proberen te ondermijnen !!
dat moet dus steeds gemonitord worden !!
27-09-2022, 00:14
Geschreven door Koen De Vriendt
' velen worden wel gestraft hoor. '
kijk naar de serial killer-roofmoordenaar Andreas Baeyens uit pulle.
de man zou al dement zijn. miscchien is het duivelse criminele mannetje Broos ook al dement. we weten het niet.
27-09-2022, 00:12
Geschreven door Koen De Vriendt
' de europese burgers zijn sinds time en memorial gegijzeld door een bende totale crime-gekken. '
de crime-feiten die deze bendes plegen en gepleegd hebben zijn extreem groot en talrijk.
en de gewapende serial-killer gekjes in het blauw zijn de simpele gewapende criminelen die dit feitelijk mogelijk maken op dagdagelijkse basis.
daarenboven staan de gekke serial-killer crime-burgemeesters en company.
parlement, regering, de gekke crime-serial killers rechtertjes en de gekke-serial killer crime-advocaatjes.
nu wilt het toeval dat al deze extreme crime-feiten niet weg gaan. ze worden feitelijk allemaal al gezocht.
150.000. Russische militairen legeren langs de kanten van HOIKAIDO.
het gedrag van japan ( frontale aanval op Rusland en massamoord en continue gijzeling op en van japanse burgers sinds time en memorial ) is onaanvaardbaar op ieder mogelijk vlak.
27-09-2022, 00:06
Geschreven door Koen De Vriendt
' Rusland zal weer vechten tegen het nazi-gespuis totdat ze volledig vernietigd zijn. '
en er is een groot voordeel.
ditmaal kunnen de meest hoog geplaatste criminelen zich niet verschuilen achter ADOLF HITLER en zijn duitse bende.
ditmaal zijn het U.K. en de USA herkenbaar voor wie ze zijn en altijd reeds waren.
27-09-2022, 00:04
Geschreven door Koen De Vriendt
26-09-2022
' het onderwijs mag niks meer te maken hebben met de regimes. '
zoals het nu 'functioneert' is en was het niks anders dan extreme misdadigheid.
26-09-2022, 23:58
Geschreven door Koen De Vriendt
' onderwijzertjes/regentjes en licenciaatjes in het 'onderwijs' ( georganiseerde hitler-jugend ) spelen de extreme crime-spelletjes gewoon mee. '
maar de feiten gaan niet weg en allemaal worden ze feitelijk gezocht voor criminele medeplichtigheid, propaganda en indoctrinatie met het oog te doden en te roven en andere misdrijven te plegen.
als dat onderwijs is, dan moet onderwijs feitelijk so snel mogelijk stopgezet/afgeschaft/verboden worden. het is niks andere dan georganiseerde criminaliteit in opdracht van een criminele bende.
wat een walgelijke crime-figuren en komedianten.
26-09-2022, 23:57
Geschreven door Koen De Vriendt
' Rusland zou beter wapens leveren aan het burgerverzet in europa tegen de massa-moordenaars die europa bezet houden !! '
zolang de bevolking géén zware wapens heeft om het verzet daadwerkelijk te voeren, kunnen deze zwakzinnige crime- gekken gewoon blijven moorden en roven !!
deze beesten worden van hoog tot laag en van laag tot hooggezocht voor extreem véél, extreem zware misdadigheden. ook onderwijzers-peroneelsleden v/h onderwijs en administratieveambtenaren zijn zware criminelen die déél uitmaken van deze bendes. zowel gemeentelijk, als provinciaal, als regionaal en federaal. in de andere europese landen is het net
zo.
dat criminele serial-killer gekken als Broos en Baeyens en Moerman ( vooral criminele nalatigheid en medeplichtigheid ) enzovoort en al hun gekke crime-helpers en crime-collga's nog steeds vrij rondlopen is daar debet aan.
hetzelfde met de belgische burgemeesters, regeringsleden, parlmentsleden, ambtenaren, rechters, advocaten en al het ander verwante extreme crime-gespuis.
allemaal zijn het bewezen serial killers en massamoordenaars en massarovers die nog op vrije voeten zijn.
ze worden allemaal gezocht, maar lopen los rond omdat ze de wapens in handen hebben a.h.w.
we zullen zien, de honderdduizenden moorden en roofpartijen enzovoort gaan heus niet weg... of méér.
26-09-2022, 23:52
Geschreven door Koen De Vriendt
' de usa zo snel mogelijk VOLLEDIG NUCLEAIR WEGVAGEN, RUSLAND/LEGER/PUTIN/SHOIGU !! '
het crime-nazisme graakt maar op de retour als die duivelse schurkenstaat/schurkenbende VOLLEDIG VERNIETIGD is !!
26-09-2022, 23:44
Geschreven door Koen De Vriendt
' leeft het crime-mormel nog of is ze ( echt ) vermoord. '
het stuk moord-crime-uitschot dat werd betiteld met de naam 'the queen of england '.
nu is de duivelse crime-charles in haar plaats gekomen.
leeft de crime-zottin nog ( opgesloten in de torenkamer? ) is is het mormel echt vermoord?
we weten het niet...
26-09-2022, 23:36
Geschreven door Koen De Vriendt
' de europese cregimes zijn crime-bendes die zo snel mogelijk moeten aangehouden worden. '
en moord per moord en roof per roof moeten vervolkgd worden.
het is totale misdaad. en het was totale misdaad.
ook héél de onderwijssector en moordzorg behoort tot deze gekken-crime-bende.
deze zwakinnige crime-gekken zijn met géén pen te beschrijven.
26-09-2022, 23:33
Geschreven door Koen De Vriendt
' PUTIN was een nazi-puppet van de USA van in den beginne. '
net zoals JELTSIN EN GORBACHEV.
dat is ook de reden dat hij de usa nog steeds met fluwelen handschoentjes behandelt.