Foto
Trainers:
 
Alexander Dedeyster
0474 067 554

Jitser Soete
0498 23 78 19

Dries Termote
0474 06 31 64
Coördinator Middenbouw:
 
Johan Coudyser
Foto
KM Torhout IP U12 Seizoen 2017-2018

22-10-2017
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuw spelervolgsysteem Dotcomsport
Eén van de doelstelling van KM Torhout is om jeugdspelers nog beter individueel te begeleiden. Om dit zo optimaal mogelijk te kunnen doen, hebben we een overeenkomst gesloten met het Nederlandse Dotcomsport. Dotcomsport zal het huidig volgsysteem socceronline vervangen. Jeugdspelers zullen een eigen login krijgen zodat er gerichter opgevolgd en gecommuniceerd kan worden.

Dotcomsport is een begrip in het Nederlands voetbalmilieu. Tal van Nederlandse profclubs werken reeds samen, maar ook de KNVB heeft onlangs een akkoord afgesloten ter ondersteuning van het verder professionaliseren van het Jeugdplan Nederland.

Dotcomsport is actief in meer dan 300 clubs, wereldwijd verspreid over 15 landen. In België werken o.a. KV Mechelen en RFC Antwerp met dit spelervolgsysteem.

Dotcomsport heeft in samenwerking met trainers, coaches en clubmanagementen het gebruiksvriendelijke spelervolgsysteem ontwikkeld. Het systeem waarborgt de continuïteit van de voetbalopleiding. Het spelervolgsysteem dient als stabiel platform binnen de voetbalorganisatie en zorgt verder voor een gestructureerde en uniforme opleidingsweg, die bijdraagt aan de optimale ontwikkeling van voetballers. Om de ontwikkeling van de voetballers beter inzichtelijk te krijgen, is een spelervolgsysteem van groot belang. Ook kunnen de voetballers zelf hun ontwikkelpunten inzien en bijhouden. Het spelervolgsysteem Dotcomclub biedt eveneens een app aan voor smartphones en tablets.

Het is de bedoeling om vanaf 1 januari 2018 volledig actief te zijn met dit spelervolgsysteem. Meer info volgt later.

>> dotcomsport.nl



Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail
URL
Titel *
Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (0)


Foto

Mijn favorieten
  • KM Torhout
  • KM Torhout Jeugd

  • Trainingen
    Week 1
    Ma 18u00 - 19u20 (V1)
    Di 18u00 - 19u20 (S3)
    Do 18u00 - 19u20 (S2) 
    Week 2
    Ma 18u00 - 19u20 (S2)
    Di 18u00 - 19u20 (S2)
    Do 18u00 - 19u20 (S2) 
    S2 Sportplein 2
    S3 Sportplein 3
    V1 Velodroom kunstgras


    Keepertraining
    Ma 18u00 - 19u15 (Ro)
    Ro Rozeveld




    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs