Eén van de doelstelling van KM Torhout is om jeugdspelers nog beter individueel te begeleiden. Om dit zo optimaal mogelijk te kunnen doen, hebben we een overeenkomst gesloten met het Nederlandse Dotcomsport. Dotcomsport zal het huidig volgsysteem socceronline vervangen. Jeugdspelers zullen een eigen login krijgen zodat er gerichter opgevolgd en gecommuniceerd kan worden.
Dotcomsport is een begrip in het Nederlands voetbalmilieu. Tal van Nederlandse profclubs werken reeds samen, maar ook de KNVB heeft onlangs een akkoord afgesloten ter ondersteuning van het verder professionaliseren van het Jeugdplan Nederland.
Dotcomsport is actief in meer dan 300 clubs, wereldwijd verspreid over 15 landen. In België werken o.a. KV Mechelen en RFC Antwerp met dit spelervolgsysteem.
Dotcomsport heeft in samenwerking met trainers, coaches en clubmanagementen het gebruiksvriendelijke spelervolgsysteem ontwikkeld. Het systeem waarborgt de continuïteit van de voetbalopleiding. Het spelervolgsysteem dient als stabiel platform binnen de voetbalorganisatie en zorgt verder voor een gestructureerde en uniforme opleidingsweg, die bijdraagt aan de optimale ontwikkeling van voetballers. Om de ontwikkeling van de voetballers beter inzichtelijk te krijgen, is een spelervolgsysteem van groot belang. Ook kunnen de voetballers zelf hun ontwikkelpunten inzien en bijhouden. Het spelervolgsysteem Dotcomclub biedt eveneens een app aan voor smartphones en tablets.
Het is de bedoeling om vanaf 1 januari 2018 volledig actief te zijn met dit spelervolgsysteem. Meer info volgt later.
>> dotcomsport.nl
|