Bijz U8 jeugdteam KMT Welkom op de blog van de bijz U8 van KM Torhout!
13-11-2011
KM Torhout - KFC Poperinge 10-2 (12-11-2011)
Onze gastjes toonden deze keer hoe het wel moest en er werd de ganse wedstrijd met veel inzet en concentratie gespeeld. Poperinge werd meteen bij de keel gegrepen en KM kwam al vroeg op 1-0 voorsprong. Daarna kwam Poperinge ietske meer opzetten maar de KMT-boys verdedigden sterk en gaven weinig ruimte weg. Tijd om het heft weer in handen te nemen dachten onze boys en er werd na enkele mooie combinaties en twee vrije trappen uitgelopen tot 5-0 aan de rust.
Na de rust dezelfde goede inzet en KM bleef domineren. De combinaties kwamen er wel iets minder uit maar toch bleven onze jongens amper iets weggeven. We domineerden op hun helft en liepen uit tot 7-0. Poperinge kon daarna tweemaal scoren op de counter. We bleven echter inzet tonen en voetbalden opnieuw beter in het laatste deel van de tweede helft. We scoorden nog driemaal en dit mocht gevierd worden.
Zeer sterke prestatie van de jongens en nog meer, van de ganse ploeg, die toonden dat ze wel degelijk inzet kunnen tonen en daarbij goed voetbal brachten. Nu nog iedere week deze mentaliteit voor de dag leggen en we kunnen nog mooie prestaties behalen dit seizoen.
Onze mannen waren in de eerste helft nog in een duidelijke vakantiestemming en de wandeling eindigde met een 7-1 ruststand. In de tweede helft waren ze toch bereid om nog een inspanning te doen, het kalf was echter al verdronken.
Er zal met veel meer MOTIVATIE en INZET op de proppen gekomen moeten worden willen we dit seizoen nog wedstrijden winnen.
Uit de oefenmatch in augustus was gebleken dat Waregem vooral uitblinkt in gestalte en veel duw en getrek. Voetballend stelt de ploeg weinig voor dus er was geen reden om niet te geloven in de overwinning vooraf. Onze jongens moeten zeker niet onderdoen voor de arrogante tegenstrever maar we beletten om de voetballende oplossing te zoeken, deels ook de verantwoordelijkheid van de trainer, waarvoor excuses.
Inzet was er wel maar in ons wekelijks 'zwak momentje' krijgen we drie à vier doelpunten tegen met te grote cijfers tot gevolg. Onze doelman speelde nochtans een puike partij.
Volgende week gaan we weer voor de overwinning tegen Oostkamp, het wordt spannend!