Zaterdag 16/08/2014 : KMT - R.Knokke.FC
Jeugd-dag KM Torhout Jeugd
Wedstrijduur : 14u15
Aanwezig in de kleedkamer : 13u15 STIPT !!!!! ( we spelen op het sportstadion dus verzamelen in de kleedkamer waar we trainen! )
Selectie :
Guillaume, Olivier, Milan Debaes, Milan Denolf, Dante, Kasper, Timon, Obed, Simon, Nando, Lars, Bilal en Jaron
HET KAN ZIJN DAT ER 1 OF 2 SPELERS ZULLEN DOORGESCHOVEN WORDEN NAAR EEN JAAR OUDER OMDAT IEDEREEN VEEL AAN SPELEN ZOU TOEKOMEN MAAR DEZE SPELERS WORDEN PERSOONLIJK VERWITTIGD!
Niet te vergeten in je sporttas : Regenjas! , groene sokken! ( voor de nieuwe spelers is dat nog niet verplicht ) , KIDS ID! (want zonder KIDS ID kan je in competitie niet voetballen! )
Voorlopig ben ik heel tevreden hoe de spelers mijn voetbalvisie oppikken op training en proberen toe te passen de zaterdag. Jammer dat we deze week niet in groep konden trainen!
Knokke is een heel sterke tegenstander dus zal dat een hele goeie waardemeter worden voor ons!
Op naar de 3e en voorlaatste oefenpartij van de voorbereiding!
In bijlage vinden jullie nog eens het volledige programma van de jeugd-dag!
De trainer

|