Vandaag stond de 1e wedstrijd van het nieuwe jaar op het programma ! Namelijk de oefenpartij tegen Harelbeke.
Een ploeg die we in onze reeks ook tegenkomen dit seizoen. Iedere speler wist nog te herinneren dat we in Harelbeke voor de competitie slap begonnen en al na een kwartier 3-0 achter stonden.
Op mentaliteit hebben we dan nog terug gekomen naar 4-3. Vandaag begonnen we goed aan de partij. Het tempo zal wel niet te hoog maar we probeerden toch te combineren.
We konden in de 1e helft met een beetje geluk 2 maal op voorsprong komen. We konden dan ook gaan rusten met een 2 0 voorsprong.
2e helft begonnen we heel goed zetten we de tegenstander nu wel goed vast en toonden we aanvallende intenties ! De tegenstander werd dus onder druk gezet.
In het laatste Kwartier ( we speelden 4x15min) kregen we het moeilijk en kregen we jammer genoeg nog 2 doelpunten tegen.
Een duel met ups en downs. Nu kunnen we verder toewerken naar de competitiewedstrijden die vanaf volgende week zaterdag terug op het programma staan tegen KFC Izegem.
Met tussendoor woensdag de oefenpartij in Kortemark.
De trainer
|