Helaba zoontje van mij,
Tof dat je ons een verslagje schrijft, ik ben nog altijd jaloers maar ik troost me met het idee dat we binnen twee weken er op zout water tussenuit trekken. Vind je het nog fijn? Het is moeilijk voor ons hoor. Elke avond rond een uur of acht beginnen mama en ik de blog te refreshen tot we een nieuw post zien. En dan is het zoeken naar de foto's waar jij opstaat. Ge zijt ne knappe kerel in uw uniform zelle!
Dat reddingsvlot, dat was vast tof ... En een gezonken vletje weer recht krijgen ... Tof. Ja lange trips op een motorschip, ik kan me voorstellen dat het niet altijd even spannend is. Op een zeilboot heb je ondertussen altijd wat te doen hé. Misschien moet je af en toe maar eens een dutje doen want op die laatste foto zie je er wel héél moe uit.
We hebben ondertussen weer flink doorgewerkt in de tuin. Alleen is het er niet aan te zien, het zijn allemaal van die kleine dingen geweest die heel veel tijd in beslag nemen en die je nauwelijks ziet. Als ik morgen ergens stabilisé kan kopen gaan we de goten leggen de de terrassen chappen. Dan is het vloeren en voegen geblazen. Alleen we weten nog niet in welk patroon we de tegels zullen gaan leggen.
Vaar nog maar even verder, hier moet je toch alleen maar helpen in de tuin.

Groetjes van mama en mij,
papa.
21-07-2015, 19:34 geschreven door Koen Kempeneers
|