Dit is Hugo onze baankapitein voor de eerste 55 km, die wordt in groep gewandeld en dus moet hij de route met ons lopen, deze route is niet afgepeild, dat is pas na 55 km dan is het tempo vrij voor iedereen. Er waren drie tempo's 6,5-6,2 en 6 km per uur:
Onze 100 km tocht van vrijdag 30 april bij de Voskes Svhaffen in Diest:
vrijdagavond avond afspraak in de Gildenzaal voor de tweede maal een wandeltocht door het mooi Diest en omstreken: Ik heb gekozen voor een tempo van 6 km per uur om het een beetje rustig te houden, het is njog maar mijn derde 100 km dit jaar en dan zal ik de zaak maar niet forceren want daar is nog een zwaar pragramma in aantocht voor de volgende maanden:
hier zitten we in de vlaamse ardennen in kluisbergen
Dit is een tocht die gaat over twee dagen, tweemaal 50 km. Mooie streek echt om van te genieten maar ge moet het natuurlijk graag doen, het zijn ooit mooie dagen maar ook slechte als ge de pech hebt dat ge blaren loopt. Dan is het ooit echt afzien maar ja na de mars is de voldoening dan nog groter dat ge de eindmeet weeral hebt gehaald.
hier ben ik in de stad van de befaamde gilles in binche
Mooie stad voor een 100 km mars, wel zwaarder dan de doorsnee marsen,het is nogal redelijk bergop en bergaf. Maar daar gaan we natuurlijk voor om wat van het zwaardere werk te genieten.
hier een paar woordjes en foto's van de wase honderd, een wandeltocht van 100 km met vertrek om 21uur en vervolgens op uw eigen tempo uit te wandelen.Het was een redelijk zware tocht, sneeuw, koud, en de meeste wegen die we moesten volgen spiegelglad. Maar na 18 uur wandellen toch de eindmeet bereikt, zonder al te veel ongevallen, de ribben wat gekneusd bij een val, noch wel een paar weken plezier van gehad: