Een liedje dat door vele kindjes al een beetje gekend is! Dit zullen we de komende weken zingen, zodat iedereen kan meezingen. Dus papa en mama, ook jullie kennen het liedje he, zingen dus!
23-02-2012
Februari-kiekjes
Hier nog wat leuke foto's van onze kleinste deugnietjes.
Carnaval, dat zijn ook maskers! De kindjes mochten de maskers kleuren. Terwijl we dat deden, zongen we ons liedjes uit volle borst! Allee ja, Didi zong en de kindjes zongen hier en daar al een woordje mee!
JA, het is bijna zo ver: CARNAVAL! Ook daar hoort een liedje bij. Vandaag kregen jullie deugnietjes het liedje voor de eerste maal te horen.
't Is carnaval, 't is carnaval we hebben pret voor 10 't Is carnaval, 't is carnaval heb jij die clown gezien? Hij klapt steeds in zijn handen en draait dan in het rond Clowntje kijk uit! Nu valt hij op de grond!
(klik op foto om te vergroten)
15-02-2012
Kusje voor mama en papa
Cupido heeft zijn hartjes uitgedeeld! Deze keer zijn het hartjes met kusjes, speciaal voor mama en papa!
Joepie, het sneeuwt! Waarschijnlijk hebben onze sloebers thuis wel in de sneeuw mogen spelen en misschien ook wel een sneeuwman gemaakt. Helaas konden wij dat in de opvang niet doen... Maar...toch hebben wij een sneeuwman gemaakt! Kato, Willem, Zoé en Eline mochten schilderen. Daarna maakten we van hun schilderwerkjes een mooie sneeuwman!
Vandaag vieren we de verjaardag van Hanne! Proficiat Hanne met je eerste verjaardag! Wat was het moeilijk om Hanneke met haar kroontje te fotograferen. Eerst hielp Jinske een beetje, dan mama!
Enkele leuke foto's van jullie kapoenen! Houd er wel rekening mee dat niet steeds alle kindjes op elke fotoreportage te zien zijn. We proberen zoveel mogelijk iedereen aan bod te laten komen. Veel kijkplezier!
Joepie, schilderen! Met Valentijn kleurt alles rood... We schilderden rode Valentijn lieveheersbeestjes en hartjes. Kijk eens hoe mooi wij dat al kunnen!
Weldra 14 februari, Valentijn ... Ook daar hoort een liedje bij! Lieve mama, ik ben zo blij, want ik hou van jou en jij van mij. Ik geef je een kusje voor Valentijn en weet dat wij altijd vrienden zullen zijn! (klik op de foto om te vergroten)
23-01-2012
Dikke sjaal
Als het koud is, doen we een warme muts, dikke sjaal en wantjes aan. Samen probeerden we eens Didi's dikke sjaal aan te doen. Vooral Zoé was hiervoor te vinden. Ze hielp flink mee met de andere kindjes en deed zelfs eens de sjaal bij 'Boeboe' aan. Ook Kato zorgde ervoor dat popje niet koud kreeg.
Brr, wat is het koud! We missen enkel nog de sneeuw. Maar wij zijn al voorbereid hoor! Vandaag mochten Eline, Gust, Kato, Zack, Willem, Warre, Elco en Aiko "ijsglijden". We gebruikten hiervoor een kinderbadje. De kindjes mochten om beurt "glijden" en hielpen ook trekken. Elinetje zorgde er zelfs voor dat ook popje een ritje kreeg!
Terwijl de peutertjes slapen, hebben de kruipertjes de grote speelzaal voor hen alleen... Cyriel en Iyen spelen met de bal, Jonas speelt met de muziekbolletjes, Vinn mag eens aan de haartjes trekken (van de pop!) en Hanne geeft een dikke knuffel aan de beer. En dan CHEEEEESE, samen op de foto!
Vandaag mochten Willem, Kato, Zoé, Aiko, Eline en Gust onze tekeningen voor het liedje kleuren met de stiftjes. Mooi he! De tekeningen hangen nu uit in de speelzaal. Leuk om naar te kijken terwijl we het liedje zingen!