Hallo, ik ben Kevin en heet jullie welkom op mijn blogje
Dit is mijn lieve mama
Mijn metje en nonkel Paul
Mijn Oma, (mama's kant) zij leeft nog maar haar heb ik ook nog niet gezien daar ze in de Filippijnen woont, zo'n 10.000km van hier, misschien gaan we er heen als ik een jaar of 5 ben.
We zijn dit jaar weer naar Turnhout kermis geweest. Het was zeer mooi weer en we hebben ons heel goed geamuseerd. Papa zit graag in de popcorn, maar ik mocht er nog niet in, pas vanaf vier jaar, dus volgend jaar zijn we van de partij hoor!!
Reacties op bericht (3)
14-09-2012
Wens je een fijne vrijdag lieverds xxxxxxx
Pluk de wolken voor jou zonnestralen vallen als een glinstering op je gezicht die je ogen laten stralen blauwe lucht schijnt mij tegemoet zonnestralen verwarmen mijn hart donkere wolken verdampen weersvoorspellingen zijn ons gunstig
Nikki
14-09-2012 om 16:08
geschreven door Nikki
12-09-2012
Wens je een fijne avond lieverds
Wat ik jou zou willen geven is ontzettend veel geluk, dat je nodig zult hebben in het leven anders gaan veel veerwachtingen stuk.
Nikki
12-09-2012 om 18:42
geschreven door Nikki
10-09-2012
Lieve groetjes Vawege Nikki xxxx
Zeer mooie foto's van op de kermis,
Snik snik en ik mocht niet mee
Geluk, Dromen, Eenzaamheid laat de dag liggen, pluk de nacht als de zon de zwaar schijnt,
kijk dan naar de verfrissende maan ook al sta je dan in het donker,
je staat, je gaat waar je wil, je verplaatst je, zonder moeite, zonder bekeken te worden maar je staat zonder warmte, zonder duidelijk zicht maar je staat keer dan later terug naar de dag en hou die in je macht Nikki