Deze week werkten we verder rond het thema muziek en muziekinstrumenten:
Wat kwam er aan onder andere aan bod? Schilderen van een djembé, de woordstukjes leggen van namen van muziekinstrumenten met blokken, werken aan de tafel, meten (de muziekstaven op de juiste lengte afknippen en opkleven van de xylofoon).
Elien Meerschaut, de tante van Stien, kwam in onze klas op bezoek. Samen met haar leerden we een liedje zingen dat ze speelde op haar piano, we speelden met de ritmestokjes en luisterden naar muziek die ze speelde op de blokfluit en we mochten ook meedansen. We deden dan ook nog een muziekspelletje. Het was voor ons een zeer leuke en aangename muziekles.
Met z'n allen keken we uit naar de laatste dag van de week want dan mochten we verkleed naar school komen.
Wat deden we die dag?
We hielden een modeshow
- We mochten ons voorstellen in het personage zoals we ons verkleed hadden
- We hielden een dansfeest
- We maakten chocolademelk voor het feest
- De juf schminkte ons als we dit wensten
Deze week werden we ook 3 fietskampioenen rijker nl. Jules, Mila-Marit en Stien leerden fietsen op 2 wielen. Wat zijn ze heel erg fier!
Zo, dit was het dan.
Prettige vakantie!















|