Inhoud blog
  • overzichtje afgelopen twee maanden...
  • Perth once again
  • Australische gastvrijheid
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Down Under!

    04-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Australische gastvrijheid
    Zoals ik al op mijn facebook postte zijn Australische mensen zooo vriendelijk en gastvrij. Iedere keer als ge ergens een wegenkaart aan het bekijken bent, beginnen mensen spontaan hun hulp aan te bieden. Op de tram of bus maken ze graag een praatje, ze zijn altijd geinteresseerd in 'uw verhaal' (waar ge vandaan komt, waar ge gaat reizen enz). Ze willen altijd tips geven over mooie dorpjes, goede hostels enz. Bij het uitgaan beginnen meisjes spontaan elkaars make-up en parfum uit te lenen; hoe bloot ze  soms gekleed gaan (ja ik ben er niets tegen) ze zijn altijd zeeeer sympathiek.

    Vorige zaterdag was ik mijn gsm in bens appartement vergeten (de piloot) en moest ik dus een ganse avond voor zijn deur wachten tot hij thuiskwam. Ik klopte dan maar op een raam van een andere appartement om te vragen of ze mij eventueel op de juiste verdieping konden brengen want zonder sleutel ging dit niet. Dat koppel had ook niet de juiste sleutel voor de verdieping maar ze besloten dan maar om mij op te vangen. Uiteindelijk heb ik daar een gezellig avondje doorgebracht met rode wijn, televisie en leuke gesprekken! Ik kan mij niet voorstellen dat veel mensen dit zouden doen in ons landje.

    De 'No Worries' mentaliteit is hier geweldig!

    04-05-2011 om 06:27 geschreven door Katrijn88  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Afscheid Adelaide-Hello Melbourne again!
    Het is weeral een tijdje geleden!

    De laatste weken in Adelaide waren super, niet zozeer door de stad (niet zo heel veel te doen daar) maar dankzij de leuke mensen in de hostel. De beste pub die ik tot nu toe heb ontdekt in oz was recht tegenover ons hostel, Grace Emily genaamd :) The Swoop is een zalig rockbandje dat ik daar heb ontdekt-> check it out on youtube!

    Dinsdag 26 april ben ik dan met de nachtbus vertrokken naar Melbourne om er 's ochtens om 6 uur aan te komen! Wat een hel was dat! Een tamelijk zwaarlijvige madam naast mij die ook half mijn zetel inpikte... Ge kunt het al raden, veel slaap was er niet bij :) Sjance dat ik direct in een hostel kon boeken! In Melbourne verbleef ik 5 dagen en heb ik veel mensen terug gezien die ik in Adelaide had leren kennen. Het was Viki haar verjaardag dus we hebben het daar dan allemaal goed gevierd ;) Op een avondje uit in het bekende St Kilda ontmoetten we een superleuke securitykerel die ons gratis inkom en gratis drank regelde! Was een toppie avondje uit :)

    Gedurende twee nachten ben ik gaan couchsurfen aangezien ik dringend geld moet sparen in plaats van uitgeven :) ik verbleef bij een australische piloot (!) en hij nam me mee naar bells beach! Normaal had daar een surfcompetitie moeten plaatsvinden maar die was jammer genoeg al afgelopen. Hij heeft ook een filmbedrijfje en begon dan maar overal te filmen met zijn helikoptertje (!) boys and toys... :) was wel vrij hilarisch want iedereen stond ons aan te gapen. De volgende avond hebben we een bezoekje gebracht aan de Belgian Beer Garden (heb ik ook in Adelaide bezocht btw). Het is daar supergezellig maar jammer genoeg superduur. Een kwak kost er maar liefst 13 dollar... Maar goed het was de moeite waard!


    04-05-2011 om 06:17 geschreven door Katrijn88  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 15/08-21/08 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 31/01-06/02 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs