Eenvoudig ontwerp tafelklok camera van slechts WiFi operatie. Al die actief zijn in de smartphone! Bevestiging van de camera video-opnamen, afspelen, wissen, alle van de werking van de instelling kan alleen worden gedaan in de smartphone. Controleer de camerahoek in de hand van de smartphone met Wi-Fi-communicatie! Was het onderwerp van mini-camera "Het controleren van de camerahoek" opgelost in de Wi-Fi! Zorg er ook voor de installatie, omdat het gezichtsveld van de camera van de smartphone op het moment van de installatie kan worden bevestigd. Draadloze LAN functie die selectief kan worden gebruikt in de scène De maximale communicatie op afstand 15m, easy-to-use directe communicatie-modus. U kunt kiezen uit twee soorten van Internet-verbinding modus die overal kan worden gebruikt. ※ internetaansluiting mode draadloze LAN-router (het internet kan worden aangesloten) wordt afzonderlijk vereist. Let op het ongeval in het alarm De sensor wordt door de alarmmelding ter kennis gebracht van de smartphone en reageren. U kunt ook een opname op te slaan in de smartphone lichaam De camera body microSDHC-kaart natuurlijk kunt u ook 720p video's opnemen om uw smartphone binnen in de preview! Na ontvangst van de melding alarm, kunt u handmatig rechtstreeks opnemen op de smartphone binnen. Externe voeding functie ' Het kan bedienen tijdens het opladen door het aansluiten van de bijgeleverde adapter in het stopcontact. ※ Voor een stabiele Wi-Fi-operatie, is het raadzaam om de AC-adapter verbinding. Altijd opnemen operatie in het overschrijven opname (alleen compatibele microSDHC-kaart opslaan) Zelfs als de geheugenkaart vol is, doorgaan met opnemen door het overschrijven verwijderd uit de oude gegevens in orde is. Als 640 × 480px grootte, blijft de videogegevens van maximaal een en een halve dag? 2 dagen bij 32GB houden. ※ Als u tijdens het opladen met de AC-adapter
Productkenmerken filmopnamen (met geluid-smartphone, microSDHC opslag) opnemen van stilstaande beelden (Smartphone save only) bewegingsdetectie opname (met geluid · microSDHC alleen opslaan) draadloze LAN-functie Geavanceerde functie Kleur zwart Video resolutie 1280 × 640 × 720px 480px 320 × 240px (instelbaar). Stilstaand beeld resolutie 1280 × 640 × 720px 480px 320 × 240px (instelbaar). Het effectieve gebied van de kijkhoek (horizontaal) Video: met ongeveer 76 ° kijkhoek wordt gemeten. Video formaat ASF Video compressie formaat H.264 Het aantal frames 24fps Geheugenkaart microSDHC-kaart (afzonderlijk verkrijgbaar) · Class10 aanbevolen tot een maximum van 32GB Gewicht ongeveer 225g Behalve lichaamsgrootte 81mm x 81mm x 83mm (B x H x D) knop deel Laadmethode USB-aansluiting / AC-adapter Ongeveer 4-5 uur oplaadtijd Continue werking tijdregistratie: tot ongeveer 3 uur (file maakt meerdere) voor stabiele Wi-Fi-operatie, is het raadzaam om de AC-adapter verbinding. Bedraagt de gemeten waarde in de nieuwe toestand. Figuren als gevolg van je omgeving zal veranderen. Als je een 32 GB geheugenkaart gebruiken voor het opnemen besparen tijd, kunt u video's van de resolutie van 480p op te slaan in 7 uur. 1080p, in het geval van 720p, inhoud die kan worden opgeslagen, omdat de consumptie capaciteit doen veel overschrijven opname is ongeveer 4 uur. Overeenkomstige OS Android: 4.4 iOS: 8 Krachtige lithium-ion batterij 2400mAh Accessoire lichaam, voeding voor de USB-kabel · AC adapter Japanse eenvoudige handleiding / garantiekaart accessoires die je zou kunnen hebben om de inhoud te wijzigen zonder voorafgaande kennisgeving.
Voor Wi-Fi (Wireless LAN) operating De werking van dit product, kunt u alle Wi-Fi te gebruiken. Geen opname knop op de behuizing. Wi-Fi-communicatie op afstand van een directe verbinding modus van dit product is beperkt tot de 15m op het maximum. Communicatie op afstand is een schatting. Het zal veranderen, afhankelijk van uw omgeving te worden. Transmissie los van de camera door de communicatie-omgeving, wilt u misschien vallen vertraagd en coma is geen storing. Door radiogolven van de staat, kan deze reacties in de werking instabiel wordt. Simple Als de reactie is niet de straat procedure handleiding die u zou kunnen hebben, zoals het opnieuw opstarten van de app of camera om te wachten voor een tijdje, dezelfde handeling opnieuw noodzakelijk geworden. Het is geen garantie voor een verbinding met alle van de smart phone of iets dergelijks.