Jaja, heel goed nieuws dus zoals de titel jullie al vertelt =) Ik heb een kot gevonden en niet zomaar één van de minste! Eén met uitzicht op dé Plaza Mayor als je in de living staat!!! Met balkon! Zalig toch!
Nu, hoe is dat allemaal verlopen?
Wel, de meiden waarover ik gistere schreef vonden het moeilijk een beslissing te nemen! Zo bleek ook, want hun advertentie stond al enkele weken op het net! Ik belde hen een aantal keer maar ze vonden dat ze nog andere mensen moesten zien en dat het nog minstens een week zou duren... Geen goed nieuws dus, want zoveel tijd had ik niet!
Teleurstelling! Dus maar op zoek naar iets anders dan... Niet zo gemakkelijk als je al 4 dagen het internet afschuimt en altijd maar mensen belt! Zeer vermoeiend!
But keep on going! =) Eerst kon ik verschillende eigenaars maar niet te pakken krijgen en werd ik een beetje radeloos! Maar toen was er: PLAZA MAJOR! ;)
Leuke advertentie, maar leek me allemaal wat ongelovig =) Toch maar eens gaan kijken dacht ik, en zo kwam mijn dag dus helemaal goed! Woensdag trek ik erin! Heb de sleutel al en woensdag ga ik het contract tekenen!
Foto's komen snel...
Vanavond ben ik vooral moe! Slapen is de boodschap!
Muchos besos! (2 zoals hier blijkbaar de gewoonte is)
Karolina
Reacties op bericht (1)
24-08-2009
applaus!
Wow! wat een avonturen! Leuk om mee te kunnen lezen.. Echt super dat je iets gevonden hebt en dat je de moed erin gehouden hebt. Applaus!
Ik kijk uit naart bezoek! :o)
24-08-2009 om 21:31
geschreven door Ellen Velkeneers