Beste bloggers, hier weer een kort verslagje over de les techniek op Vrijdag 1 April.
We zijn zoals jullie ondertussen al weten begonnen met het project : ' Inktvis' . Vrijdag hebben we de draden die we nodig hebben om de inktvis te maken geknipt en gemeten, we hadden van elke kleur ( 3kleuren) 48 draden nodig, 144 draden in totaal dus , sommige waren wat sneller klaar dan anderen, maar we zijn uiteindelijk toch optijd klaargeraakt . Het Was weer een hele leuke les, hieronder nog enkele foto's :
Beste Bloggers, Vrijdag hadden we een andere leerkracht voor techniek. We begonnen met een nieuw project over lego treintjes, Dat was leuk. Eerst moest je een schets maken, daarna moest je het uittesten op de sporen. Soms gebeurde het wel eens dat de trein ontspoorde. We hebben de trein met eerst met een drukknop gemaakt daarna met een schuifschakkelaar, en daarna met een LDR en een NIET- poort. Het was een leuke les!
Hey bloggertjes welkom op deze blog.We hebben de vorige keer een inktvis moeten maken en nu vlechten .De les was saai maar Mr.Goddé kan altijd de les weer opvrolijken.Natuurlijk is de octopus van wol in plaats van vlees en bloed .En octo staat voor acht en pus voor poten dus octopus betekend in het latijns achtpootig.Maar de les is wel fijn veel groetjes alexandro barros dias 1toww
donderdag12 mei. We begonnen eerst met onze agenda's in te schrijven en dan kregen wij een nieuw project " Vakantiehuisje". Maar in plaats dat meneer Godde les gaf hadden we een stagiar. De stagiar liet ons allemaal eerst een bouwplan zien met rioleringsplannen, verdiepingen... We moesten ook een schets maken van een fotootje, maar alleen het voorraanzicht. Dan was het school gedaan.
Beste bloggers, Vrijdag 27 mei zijn we zoals gewoonlijk begonnen met het aanvullen met onze agenda. Na een korte uitleg van Godé zijn we onmiddellijk begonnen met de fruitsla. We begonnen met het schillen, snijden van het fruit en verdeelden het in een grote kom. Daarna hebben we alles in kleine potjes gedaan en kregen we ook lekkkere slagroooom!!! En smullen maar!!! Spijtig genoeg kwam er ook daarna nog de afwas!!