Inhoud blog
  • TdF 2016
  • Giro
  • Eindelijk koers
  • Beach Endurance
  • Najaar
  • Vuelta
  • vive le tour
  • giro
  • kamelen in actie
  • Even iets anders
    Zoeken in blog

    Mijn favorieten
  • Het kleinere broertje van de KvhN trofee
  • mtb !
  • climbbybike
  • Volgende Beachrace : Blankenberge !!!!
    Foto
    Foto
    Laatste commentaren
  • oei oei, laatste plaats (P)
        op TdF 2016
  • cav (Rutger)
        op TdF 2016
  • Geen paniek (Peter)
        op TdF 2016
  • Jantani (P)
        op Giro
  • puntentrui (Peter)
        op Giro
  • De Kamelen van het Noorden

    03-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gegokt en verloren
    Door de 4de plaats van Pozzato levert de (toch wel mooie) 2de plaats me niet het verwachte resultaat op in de pronotussenstand.
    Jammer; op naar de volgende.


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (2)

    03-10-2010
    Tina
    Er is er eentje die echt gegokt en verloren heeft ...

    op Bjorn Leukemans !

    03-10-2010 om 09:23 geschreven door evert


    WK
    Misschien iets te streng geweest voor mezelf, nu ik de ploegen nog eens bekeken heb.

    Wat de punten betreft : Zie dat Freire enkel bij mij en pete voorkomt en Kolobnev enkel bij mij en S.G.  Dat zorgt dat ik behalve op pete op de meeste toch serieus goedmaak.

    Wat de wissel Breschel / Cancellara betreft : Breschel kost 500 pt minder en levert 15pt meer op.  Bovendien kosten Breschel en Freire ongeveer evenveel of Hushovd en leveren 10pt meer op.  Het was een gewaagde (omdat Cancellara zekere punten oplevert) maar geslaagde gok.  Heb het vooral (en ik ben niet de enige kameel) laten liggen bij de niet selectie van Millar (spotgoedkoop !) ipv mannen als Larsson, Tuft,...
    Las een tijdje geleden dat Breschel volgend jaar een gooi wil doen naar winst in de Ardense klassiekers.  Als hij al mag starten, mag hij direct bewijzen in de ronde van Lombardije dat hij dat aankan.

    Het verleden leert dat punten die je gehaald hebt, niet meer kunnen worden afgepakt.  Terwijl punten die je nog denkt te kunnen halen nooit zeker zijn.  Ik ben er nog steeds van overtuigd dat ik door Kolobnev boven Pozatto te kiezen een goede keuze gemaakt heb met het oog op Lombarije.  Het zal nog moeten blijken of dit ook zo is. 

    Maar eerst komt Parijs T nog.  Daar kan ik echt moeilijk staat op maken.  Zou Falco daar de slimste zijn, door een kanshebber te selecteren die niet op het WK was ?  Het wordt bovendien de enige kans voor Ricco (en voor Keukeleire) om puntjes op te brengen.  We will see


    03-10-2010 om 09:00 geschreven door evert




    Winnaar van het Kustcriterium 2009- 2010 : Mr Iron Pete !!
    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Blog als favoriet !



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs