Inhoud blog
  • TdF 2016
  • Giro
  • Eindelijk koers
  • Beach Endurance
  • Najaar
  • Vuelta
  • vive le tour
  • giro
  • kamelen in actie
  • Even iets anders
    Zoeken in blog

    Mijn favorieten
  • Het kleinere broertje van de KvhN trofee
  • mtb !
  • climbbybike
  • Volgende Beachrace : Blankenberge !!!!
    Foto
    Foto
    Laatste commentaren
  • oei oei, laatste plaats (P)
        op TdF 2016
  • cav (Rutger)
        op TdF 2016
  • Geen paniek (Peter)
        op TdF 2016
  • Jantani (P)
        op Giro
  • puntentrui (Peter)
        op Giro
  • De Kamelen van het Noorden

    28-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sprokkels - trainingen, plannen, prono
    De 'standstill' is gepasseerd, wat minder druk op het werk dus.

    en meteen het startsein om een iets regelmatiger te trainen (hoewel, dat is toch de intentie, en je weet hoe dat gaat é met intenties)
    zaterdag vertrek ik op reis (antibes) tijdens de heenreis maken we een stop aan de ventoux om deze eventjes op te rijden, benieuwd naar men tijd zo veel jaren na het reisje dat mss wel de bakermat der kamelen zou kunnen worden genoemd. 1u40? of beter? of mss zelfs slechter? (logisch zeker). we zitten dan een weekje aan de azurkust waarvan ik toch 2 voormiddagjes zou willen fietsen (misschien wel eens de pogio op ?) maar niet overdrijven é, want ik ben er met tina é!

    terug thuis wil ik beginnen met afstand trainen, met minstens 1 keer in twee weken een ritje van 130+ km. dit tot halfweg september met in de twee eerste weken van augustus een doorgedreven trainingsperiode waarin ik 12 van de 14 dagen gemiddeld meer dan 60km per dag wil fietsen (dan is tina voor 2 weken in new york) In september dan beginnen met de MTB, eerst in de schorre en zo, enkele uitstapjes naar kluisbergen, cap griz nez, ... om dan naar einde van oktober over te gaan naar strandtrainingen.
    voila da zijn ongeveer mijn trainingen op middellange termijn. wie mij wilvergezellen, graag, laat maar iet weten
    bv 21 aug : lotto geants des ardennes en/of 28 aug : Decatlon classic overweeg ik ook om deel te nemen. misschien een koppel die er wil weekend van maken in luik, zodat tina ook companie heeft ?

    in verband met de prono, de eerste week ben ik op reis : succes aan allen in die eerste week, zelf zal ik het van iets verder dan normaal kunnen beleven. wanneer ik terug ben onrganiseer ik wel een evenementje om koers te kijken en te bbq op een konninginnerit dag ofzo.

    groetjes, en succes met de prono.

    tipje van de sluier : ik ga opnieuw voor een onconventionele ploeg, een atypische tour ploeg.


    ciao



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (12)

    03-07-2010
    1 uur?
    zoveel heb ik aan mijn 3 ploegen van het voorjaar tesamen gespendeerd.... ;-)

    al dien ik daar natuurlijk niet echt mee te stoefen, kijkende naar mijn plaats in het klassement... :-s

    anyway, benieuwd naar de ploegen van iedereen...wie opteerde voor hoog spel, wie voor wat fantasietjes, wie voor wat meer zekerheid?!

    Veel succes alleszins aan allen! 

    03-07-2010 om 11:38 geschreven door Jantani


    Oef
    Op de valreep gisteren in een  sneltijd mijn ploeg samengesteld, 1u om een ploeg te maken, dat is toch ook een record ???

    Niet veel tijd gehad om daarmee echt bezig te zijn, we zullen dus wel zien, maar ik verwacht er niet te veel van ...

    03-07-2010 om 09:10 geschreven door Nick


    02-07-2010
    ook klaar
    mijn team is klaar.
    tziet er weer een wereld team uit.

    3 kleppers, een 4 tal mannen van de tweede lijn aangevuld met jong talent en oude krijgers.

    int geval dat alle stukjes van de puzzel kloppen, zullen ze maar beginnen kloppen op het einde van de ronde. dus kzal zeker niet meer tegen komen zoals in de giro, (op het laatste nog zoveel plaatsen verliezen).

    we zullen zien.

    als alle puzzelstukjes kloppen, eindig ik de ronde met 3 truien !!!


    wat betreft bbq en fietstochtje in de vlaamse ardennen, laat maar komen dat voorstel.
    ikzelf geef ook nog een kamelen bbq naar jaarlijkse gewoonte (sinds vorig jaar) meer nieuws hieromtrent als ik terug ben van op reis

    02-07-2010 om 01:15 geschreven door Peter


    01-07-2010
    finished
    8 nationaliteiten, 11 renners en 1 puntje overschot ( zijn er coureurs te koop die meedoen en 1 punt kosten? ) .
     heb wel vrij veel gesleuteld en ben niet zeker ik geen wijzigingen meer zal doen.

    heb echt nog veel twijfels . . . . er zijn zeker nog 20 renners die ik graag zou selecteren.
    maar ja, sommige renners zoals kirchen, cipolinni, chiapucci en abakoumov kan ik toch echt niet thuislaten???

    01-07-2010 om 11:45 geschreven door Rutger


    Le beau Mario....10 punten!!
    als dat geen wederdienst is!!

    01-07-2010 om 10:26 geschreven door Jan


    amai zeg...ontroerd door zoveel fideliteit!
    Had immers nog 11 punten over en 1 renner to spare...ging hem blank laten, maar nu lijkt mijn ploeg er toch niet zo slecht uit te zien...

    Ik ga voor de klassieke opstelling trouwens met 4 kopmannen, 4 sprinters, 1 pure tijdritspecialist en 3 vrijbuiters....

    Wat mijn trainingsschema betreft zal jullie het wellicht niet verbazen dat er vooralsnog niet te veel lijn in zit...maar de voornemens zijn er alvast!!!

    Vanaf 11 juli probeer ik hier werk van te maken...om ook es een ritje/bbq'tje in het gentse te plannen...

    De leute eh en veel succes!

    01-07-2010 om 10:19 geschreven door Jan


    30-06-2010
    gorka, 10 punten
    nog ?

    30-06-2010 om 21:32 geschreven door Peter


    mayoz, 5 punten
    nog iemand zulke buitenkansjes ?

    30-06-2010 om 20:46 geschreven door Peter


    29-06-2010
    1h46
    ik hoop toch wel een stuk beter te doen hoor

    29-06-2010 om 14:47 geschreven door Peter


    ventoux
    mijn pronostiek :  1h 46 onder een loden zon.


    29-06-2010 om 13:28 geschreven door Rutger


    .
    Maar eigenlijk maakt het niet zoveel uit hoor, ik ben bevrijd van alle druk. Bel blij dat ik niet in de plaats van E of P ben. Zij moeten wel presteren willen ze nog bij de mensen gerekend worden dit seizoen.

    Betreft het sportieve ga ik min of meer dezelfde lijnen van P volgen. Blijf nu nog gewoon wat goed-komt-het-uit in het wilde weg trainen. Vooral zwemmen tegenwoordig, omdat je daar makkelijker conditie mee kweekt dan met fietsen en het minder tijd vraagt.  Het zwemmen begint intussen een heel klein beetje redelijk te gaan. Vorige week voor de grap een zwemwedstrijdje 750 meter meegedaan en 3e ( op 45 - maar het niveau was heel erg laag moet ik eerlijk toegeven) geworden na Tim Piens en een triathleet die ik niet ken maar die wel met pak zwom - de loser! . Maar veel verder moest het toch niet zijn of ik was niet bij de eerste tien :).
    Deze zomer blijf ik gewoon bezig, ga relatief veel thuis zijn want heb een pak overuren die ik in de voor ons kalmere zomer kan opnemen en vanaf september dan min of meer gestructureerd beginnen trainen met de focus op de mtb dan.Misschien stilaan dan ook terug af en toe beginnen lopen.
    Met de pijlen gericht op 28 november : de eerste race van het criterium in De Panne. Maar er is nog heeeeeeel veel werk aan de winkel. Wil geen mal figuur slaan en mijn doel is om in minstens 1 race niet de laaste kameel te worden ( gesteld dat de andere kamelen geen mechanische pech hebben in die koers dan ). Het zal een echte uitdaging worden iig.

    Niemand die ingaat op mijn repliek van de strandtriathlon De Haan overigens?
    Ook omtrent het motorschandaal blijft het oorverdovend stil. Maar ja, wie zal het verbazen.....

    29-06-2010 om 13:27 geschreven door Rutger


    vrienden onder elkaar
    Beste kameraden, wie helpt me aan renners die meerijden in de tour en die maximaal 17 punten kosten ? Mogen ook 2 renners zijn die samen 17 punten kosten hoor !

    Daar zijn vrienden toch voor?
    Gelieve zich te onthouden indien niet ernstig !

    29-06-2010 om 13:11 geschreven door Rutger




    Winnaar van het Kustcriterium 2009- 2010 : Mr Iron Pete !!
    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Blog als favoriet !



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs