Is er dan echt niemand die gezien heeft dat ik de 10,000 ste bezoeker op de blog was ? Als jullie een verjaardag belangrijker vinden,... Tja !
Reacties op bericht (6)
19-01-2010
Wie is hier de topfavoriet?!!
Jan Ullrich, Jan Ullrich...
Ziehier mijn trainingsarbeid van de afgelopen 2 weken : - 2*spinning van een uurtje - 2* mini-voetbal van een uurtje waarvan 1 keer in de goal - uuuuuren duurtraining mbt het binnenhouden van vochtrijke substanties in zuurstofarme locaties...kwestie van leren extra diep te gaan tijdens de race
Afspraak aan de meet dus!
groetjes,
Jan VDB
19-01-2010 om 10:15
geschreven door Jan
16-01-2010
beroepsernst ?
Heeft eigenlijk niks met ernst te maken, gewoon samenloop van omstandigheden. Tina was de avond voordien laat thuis, etentje met het werk. Ik was heel vroeg in de zetel in slaap gevallen. dus ook vroeg wakker. En wat kan je dan beter doen, tegen dat tina wakker was, was ik al terug. ik heb dus een dikke twee uur getraind, maar wat tina betreft ben ik de ganse dag bij haar geweest om te shoppen. ik heb dus eigenlijk 2 uur van de dag gestolen, vadertje tijd een hak gezet !!!
16-01-2010 om 19:28
geschreven door peter
trainen
Ik denk dat ik stop met lachen met Jantani die in zijn zetel voor zijn stoof zit terwijl jij traint. Als jij van 6u30 tot 9u00 traint,... tja, dan blijkt dat ook bij mij de beroepsernst nog wel beter kan. Ik had nochtans het gevoel dat ik nu net anderhalve week goed bezig was met werken aan de weg terug (intussen toch al 3 x gezwommen en ook al gelopen en gefietst). Maar dan zie je dat trainen en trainen twee verschillende dingen zijn en voel ik me eens te meer de Jan Ulrich van de hoop.
Normaal fiets ik morgenmiddag ook nog eens.
Hoe is de eerste test op de fiets verlopen, Nick ? Hopelijk positief nieuws.
16-01-2010 om 10:19
geschreven door evert
jawel
Jawel, ik sta nu op het punt te vertrekken maar, tis nog redelijk vroeg, dus zal maar niet bij je thuis passeren. ik plan om tot 09.00 te rijden, misschien kun je inpikken
morgen ga ik ook rijden, weet nog niet wanneer
16-01-2010 om 06:32
geschreven door Peter
15-01-2010
Groepsrit ?
Om het eens over iets minder belangrijkst te hebben. Kamelen met plannen om te rijden dit weekend ?
15-01-2010 om 20:45
geschreven door evert
STOP !!!!!!
Het is nu wel genoeg, zo had ik het ook niet bedoeld. De stroom van kaartjes met felicitaties naar mijn thuisadres mag nu wel stoppen. Het kan dan wel een historische gebeurtenis zijn dat de blog de kaap van de 10 000 bezoekers heeft gerond, maar jullie moeten er nu ook niet zo veel heisa rond maken. Een beetje nuchterheid lijkt me hier op zijn plaats !!!