- Eerst en vooral ook via deze weg nog eens onze S.G. succes wensen met het jaar waarin hij als een Fenix uit zijn as zal verrijzen. Hoe staan de zaken ? Al weer aan het werk ?
- Tactiek voor de duorace : Gasgeven van in t begin. Gasgeven in t midden.... En gasgeven op het einde. Ik heb slechts 2x gereden sinds DeHaan dus ik kan niet echt inschatten hoe de conditie geƫvolueerd is, maar de ambitie is toch Top 40. Daarenboven is het (doordat het ook een korte wedstrijd is) een goede manier om wedstrijdritme op te doen voor Blankenberge. De hoogtechnologische vernieuwingen aan de fiets en de tactische afspraken binnen het team, dragen uiteraard het label "top secret", dat spreekt vanzelf.
- Het truitjes idee van Pete vind ik wel tof (zij het inderdaad met de waarschuwingsdriehoek). Ik zou wel kijken om op de voorkant van de schouders (of ergens aan de mouwen ofzo) ook een geel accent aan te brengen. Het lijkt me leuk dat we redelijk gemakkelijk herkenbaar zijn voor de toeschouwers. Daar Rutger volgend jaar het druk zal hebben met het uit elkaar ranselen van de voorste rijen van het peleton, moeten we op zoek naar een nieuwe fotograaf en die zal(/zullen) wellicht niet zo vertrouwd zijn met de typische lichaamstaal van onze kamelen (al vanop 3 peletons afstand te spotten door het kennersoog van onze S.G.). Pete, wat heb je in gedachten voor de leiderstrui ? Het spiegelbeeld (zwart -> geel en geel -> zwart) van de gewone truien. Of broed je nog op een speciaal ontwerp ? Is het ten andere mogelijk om 1 trui anders te bedrukken of zijn er minimum bestelgroottes ?
|