Inhoud blog
  • Rapport Charlotte en Michiel 18/12/2014
  • UITSPRAKEN CHARLOTTE
  • UITSPRAKEN MICHIEL
  • UITS¨PRAKEN KATRIJNE
  • Proficiat!
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    KAKKENESTJE
    Dagboek van ons klavertje vier
    19-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GO GIRL.. GO GIRL.. : 19 oktober 2010
    Amaai zeg,

    Vandaag is Inge van Kind en Gezin langsgeweest.
    Het eerste wat Katrijne deed was haar aankijken en beginnen lachen! Dit op 11 weken! Inge zei dat je een superflinke was!
    Dat is iets Katrijntje dat ik alleen maar kan beamen he! Je woog vandaag 6kg020! en mat 62cm, je hoofdje 39,8cm! Even samengevat komt dit voor je lengte boven P97 en gewicht op P90! GROOT!!! Inge verschoot dat je ook nog altijd volledig mamamelk kreeg, want met je zus en broer in huis is dit niet zo evident! Maar ja, wat wil je, mama geeft nog steeds lekkere slagroom dus gaan we nog lekker verder genieten van elkaar he schat! Dicht bijeen, en enkel wij! hahaha! Maar daar kan mama echt van genieten hoor als jij je zo dicht bij mama legt! Ben eens benieuwd naar zaterdag, mama begint nu al zenuwachtig te worden. Mama en papa zijn 4 jaar getrouwd en gaan dit weekend eens weg zonder jullie! Ja de eerste keer zonder de kinderen! Maar mama ziet jullie graag hoor! Maar ik zal jullie immens missen, dat weet ik nu al, vraag me zelfs stilletjes af of ik niet thuis zou blijven. Charlotje zal ik hard missen, want wij kunnen al zo praten als grote mensen hè! Michiel zijn knuffels ga ik missen en zijn 'NEE' ah en Katrijntje, die moet zo nog dicht bij mama blijven want ze is och nog zo klein! Katrijntje kan nog niet zonder de mama.. Maar het zal ook wel fijn zijn om samen met papa eens weg te gaan, maar bizar genoeg voel ik me nu pas echt mama! Ik voel dat ik mijn kindjes ga missen, dit zal dan ook de eerste dag zijn zonder 1 van jullie! pfff zal wel meevallen is maar 1 dagje!! Ik zal in elk geval al blij zijn als jullie deze avond thuiskomen dan kan ik jullie stevig vastnemen en overladen met kusjes en knuffels....eigenlijk is dit ook al even erg: Charlotje dat naar school moet en Michke dat naar de kribbe gaat!!!


    Toeme toch: eens je mama wordt krijg je toch een speciale rugzak mee! Er zit vanalles in, liefde, onvoorwaardelijke liefde, geduld, verantwoordelijkheidszin, .... en dan zwijg ik over al die emoties en tranen: van geluk omdat bevoorbeeld Katrijne de 'I' zegt en kirt,
    van verdriet om de exczema-plekjes van Michiel,
    van: angst bij Charlotte wanneer ze voor het eerst op uitstap ging naar het bos met haar klasje!
    En dan mag je dan al blij zijn als je weet waarom die tranen er zijn!!
    Zo kan ik in het niets lachen omdat ik aan jullie denk!
    Enfin, schatten, het is een speciale rugzak! Jullie zijn ook ieder op zich speciaal!

    Maar toch vind ik het mooiste dat mijn liefde voor jullie
    Ik hou van je papa, Ik hou van Charlotte, ik hou van Michiel, ik hou van Katrijne, en het mooie is dat die liefde niet gedeeld wordt maar vermeningvuldigd wordt! De liefde die gegeven wordt is niet een deeltje van mijn liefde maar volle liefde, en dàt gevoel, dàt is het gewoon!!!

    Dikke kussen
    mama

    19-10-2010 om 00:00 geschreven door Els  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    17-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Yeah.. : 17 oktober 2010
    Yeah...

    vorige nacht ook van 20:30 tot 08:30 en deze nacht van 20:15 tot 07:15!!
    Go girl.. go girl.. go supergirl!!!

    Luvyoe

    17-10-2010 om 00:00 geschreven door Els  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    15-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Katrijne - Michiel en Charlotte de eerste nacht dat iedereen sliep : 15 oktober 2010
    Amaai zeg,
    Katrijne, 10 weken en je sliep al van 20:30u tot 8:30!
    Amaai zeg mama vindt dat echt superknap van je!
    Go girl..go girl... voortdoen zo!

    dikke knuffels
    mama

    15-10-2010 om 00:00 geschreven door Els  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    14-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eerste nageltjes van Katrijne : 14 oktober 2010
    Vandaag heeft mama voor de eerste keer jouw nageltjes geknipt!
    Je bent zo super, je keek eens naar mama, maar dat was het! Mama had meer schrik dat ik je pijn ging doen en jij lachte maar naar mama. Net alsof je me vertelde met je lach dat ik geen schrik moest hebben! Katrijne, ge zijt een specialleken ze!

    Dikke zoen
    mama

    14-10-2010 om 00:00 geschreven door Els  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    07-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Turelut : 07 oktober 2010
    Lieve kindjes van me,

    eind van de week en mama is turelut! Jullie zijn beter dus mama heeft goed werk geleverd! Maar zo 3 zieke kindjes! Dat is echt niet te onderschatten hoor! Met veel plezier en superveel liefde, maar het was niet allemaal zo evident. Katrijne dronk dan ook meer van mama, iedereen was lastiger doordat jullie niet goed waren (wat normaal is he) en vooral alles werd uitgehaald en niemand ruimde op! Jullie zullen nu wel lachen als jullie dit lezen, maar mama heeft toch een paar keer de tuin moeten inlopen om even haar keel te smeren en de decibels eruit te laten! Hahaha!

    Hoe dan ook schatten mama ziet jullie graag, wat er ook is!!
    Luvyoe

    07-10-2010 om 00:00 geschreven door Els  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    04-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bij de dokter! : 04 oktober 2010
    Amaai, dit is nog erger dan op verlof gaan!
    Ga eens even naar de dokter met de kinderen!
    Haha, mama heeft de hulp ingeroepen van Oma Ginette.
    Met drie zieke schatjes ging mama niet van de parking op het ziekenhuis nog ze een ferm stuk stappen! Een geluk dat oma meegegaan is om mama te helpen, zo kon mama jullie aan de ingang van het ziekenhuis afzetten. En dan in de wachtzaal... was best grappig en droevig ook! Drie hangerige schatten van kindjes..ocharme toch! Mimike was een geluk al wat beter! En dan bij dokter Katrien! Eindelijk! Michiel kon als eerste gaan, want hij had overal zo blaasjes en we vermoedde dat het bij hem dus begonnen was. En ja hoor Michiel had een uitslag opgerapen uit de kribbe, Charlotte had het begin van een witte angina en Katrijne had door Michiel 3 dikke aften in haar mond! Niet niske he! En dan te bedenken dat Katrijne normaal dronk van mama en dat ik niets gemerkt had. Ik moet zeggen dat ik men tranen moeten in houden heb omdat ik het erg vond dat ik, uitgerekend ik die nog volledig borstvoeding geef,dat niet gemerkt heb! Enfin, een geluk dat we nu alles in huis hebben om jullie eens goed te vertroetelen!
    En mama zal ervoor zorgen dat jullie snel beter zijn!!

    Dikke kussen!

    04-10-2010 om 00:00 geschreven door Els  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    03-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.3 op een rij ziek! : 03 oktober 2010
    Vrijdag is Michiel ziek geworden. Hij had koorts en was niet in zijn normale doen. Verkouden en moeilijk eten. Zondag is Charlotje koorts beginnen maken ook rond de 40°!!
    En vandaag is Katrijne opgestaan met 37.9°C wat veel is, normaal mogen baby's tot 6 maand niet boven de 37.5°C gaan. Mama heeft dus toch maar voor zekerheid Dr. Katrien gebeld. Een geluk mogen we morgen al gaan! Mama moet jullie goed verzorgen en goed in de gaten houden dat jullie niet zieker worden, anders moet ik direct terug bellen naar de Dr.!

    03-10-2010 om 00:00 geschreven door Els  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Afsluiten geboortelijst : 29 september 2010
    Liefste meisje

    Vandaag hebben we de lijst afgesloten, maar toch had ik nog graag enkele dingetjes willen neerpennen.

    Op zaterdag 31juli om 2uur s'nachts brak mama haar water!! Na de kamer gedweild te hebben en verse lakentjes voor papa op het bed gelegd te hebben, hebben we je oma's nog gebeld. Oma ginette en dziadzia hebben Charlotte en Michiel opgevangen putje nacht! En lieve schat, een natuurlijke bevalling zoals mama wou, tegen de gynaecoloog in, ben je geboren om 14u08!!!

    Bij je geboorte woog je 3kg 660, was je 51 cm en je hoofdje had een omtrek van 35 cm. Je was geboren op 39 weken en 1 dag zwangerschap (6dagen te vroeg)super dus.

    Op 1 augustus heb je voor de eerste keer gelachen en onmiddellijk met geluid, KNAP HE!

    Omdat mama nog een extra dag in het ziekenhuis moest blijven,kwamen we thuis op 5 augustus, toon woog je al 3kg 760!! superflink, want dat was al meer dan je geboortegewicht.

    Op 7 augustus is je naveltje afgevallen.

    Op 10 augustus ben je een officiele wereldburger en is je volledige naam: Katrijne Isolde Geneviève Filipowicz!

    Op 12 augustus kwam Kind en Gezin langs. Je was superflink vertelde ze. (Alsof mama dat niet zou weten!)
    Je woog al 4kg 060, 54 cm en 36,3cm voor je hoofdje.

    Op 23 augustus was je eerste bezoekje aan de kinderarts Dr. Mertens. Je hebt ook naar haar gelachen. Ze geloofde haar ogen niet toen ze je zag. Je groei was enorm!!! Ze bewonderde mama dan ook omdat ze nog altijd mamamelk gaf endit nog om de 2 uur!! en daar je zus en je broer nog bij. Aan de groei te zien zei ze dat mama niets anders kon doen dan eten geven en bezig zijn met jullie.(Is ook zo, maar met veel liefde hoor kleine meid!)
    Je volgend bezoekje is voor de rotatex en dat is eind september, zo moet je er 3!
    Je woog 4kg 450, 54 cm en je hoofdje 37,3cm

    Op 24 augustus was het de gehoortest. Deze verliep zonder problemen en je oortjes werden goedgekeurd. OEFFF
    Je woog toen 4kg 540, 54,2 cm SUPER


    Zo mijn lieve kleine Katrijne, mama wou dit nog even neerpennen. Want als je later groot bent, zal mama zich nog jouw liefde en vreugde herinneren maar misschien niet alle details.

    Weet meisje, zoals mama altijd zegt als jullie gaan slapen : LUVYOE en God zegene en God beware je...

    Ik hou van jullie mijn schatten.

    mama en papa

    29-09-2010 om 00:00 geschreven door Els  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    19-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Terug uit de Efteling! : 19 september 2010
    Dit weekend zijn we naar Nederland geweest. Samen met Oma Isolde, pepe, tante Doreen, nonkel Wim, Laure, Julie, Nonkel Hendrik, meter Nathalie Gwendolien en Niels!
    Dat was enorm fijn, alleen spijtig dat papa in het ziekenhuis lag met ferme hoge koorts.
    Al bij al hebben we ons toch goed geamuseerd hè! We sliepen op een sjieke grote kamer Charlotte had een dubbel bed voor haar alleen, Michiel lag voor de eerste keer bij mama in bed en jij lag in het reisbedje! En of jullie niet flink waren!!! Superflink!! Zaterdag zijn we in de Efteling geweest, ook al was je nog zo klein, je hebt er echt van genoten. Zo rondkijken dat je deed! Charlotte en Michiel hebben het ook supergoed gehad maar die waren tegen dat het park sloot zo doodop! Zondag hebben we nog met ons 4tjes in het zwembad geweest van het hotel! Daar heb je enorm genoten van het brubbelbad samen met meter! We gaan dit in elk geval nog eens doen maar dan samen met papa he meid! Dinke dank u aan oma Isolde voor dit weekend he!

    luvyoe mama

    19-09-2010 om 00:00 geschreven door Els  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    14-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Amaai zo groeien!! : 14 september 2010
    Vandaag kwam Inge van Kind en Gezin langs.
    Je woog vandaag al 5kg100 en je mat al 59cm! Je hoofdopmtrek is 36,4cm
    Dat wil zeggen op 6weken en 3 dagen dat je al 8cm groter bent en 1kg440 bijgekomen bent!!!
    Dat is dus SUPER!!!! je staat met je gewichtje op P75 en met je lengte op P97!!
    Zoals ik al zei, lang en smal zoals de mama, haha!!

    Ik hou van je mijn slagroometende schat!!

    14-09-2010 om 00:00 geschreven door Els  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    12-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Babyborrel : 12 september 2010
    Liefste Katrijne,

    Vandaag was het dan zover, je werd gedoopt door priester Eric en daarna was het babyborrel in "Hof ten Steen".
    Er zat veel familie in de kerk en de viering was prachtig!
    Het was het begin van een heel speciale dag.
    Vrienden en familie waren aanwezig bij je opname in de kerkgemeenschap. Het was een enorm mooie viering die we samen gemaakt hebben. Je bent zo stil geweest, net of je alles goed wou horen. Het is dan ook heel belangrijk het doopsel. Ook je zus en broer waren superflink!
    Je nichtjes en neefje, iedereen heeft aandachtig zitten luisteren! Je was natuurlijk super...je hebt heel de tijd geslapen. Op de babyborrel was heel veel volk en mama en papa hadden voor een dessertenbuffet gezorgd...alles was bijna, wat zeg ik, het was op! Wij hadden handen tekort om al de cadeautjes voor je in ontvangst te nemen. Je hebt natuurlijk getoond dat je een hele flink meisje bent...je hebt op heel veel armen gelegen en goed verder gesnurkt..Het was een dag om nooit te vergeten!

    Waarom Katrijne:

    KATRIJNE: deze naam geven we jou omdat we het heel speciaal vonden dat we zwanger waren met als uitgerekende datum 7 augustus! Zoals mama en papa geloven in dat sterretje dat ons samenbracht, geloven we er zeker in dat ditzelfde sterretje hiervoor gezorgd heeft. Uitgerekend na exact10 jaar! Daarom voelde mama en papa het aan dat ons wonder in de buik een Martijn of Katrijne ging worden.

    12-09-2010 om 00:00 geschreven door Els  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    11-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.lieve Katrijne : 11 september 2010
    Och lieve schat,
    je kan zo mooi lachen naar mama!
    je volgt al goed met je oogjes en je wilt alles rondom jou zien! Je bent al zo groot!
    Mama geniet telkens weer als ze je slagroom geeft!
    Ik vind het eigenlijk een beetje erg dat je zo hard groeit, ik weet het schat is erg he! Ik ben wel blij, maar dat kleine babyke groeit zo snel, en het gaat snel dat heb ik bij je broer en zus gezien!

    Ik hou van je mijn lieve kleine babymeid!
    mama

    11-09-2010 om 00:00 geschreven door Els  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Je eerste zwembrevet!! : 10 september 2010
    Lieve Katrijne,

    Het is al druk geweest! We zijn vrijdag 3 september, op de 60ste verjaardag van oma Isolde, vertrokken naar Centerparcs! Het was je eerste vakantie! Je hebt de vrijdag ook al meteen in het water geweest en dat toen je amper 4weken was!! Je deed het meer dan super! We hebben samen in het "broebbelbad" gezeten en je vond het meer dan zalig! Iedereen keek hoe goed jij het deed!
    De zaterdag zijn we weer in het water geweest en je genoot er enorm van! s'Avonds ben je zoals een grote mee naar de bowling geweest, daar was je grote zus de ster van de baan!
    Het was dan ook de 3de verjaardag van je grote zus! En 's avonds zijn we op restaurant gegaan en ja hoor ook jij hebt goed gegeten aan tafel.
    Zondag de 5de september heb je je eerste brevet gehaald: je spetterbrevet! 5 weken en 1 dag! Super he! We waren gaan babyzwemmen en Lisa, de redster, zei dat het een enorme prestatie was van jou! Om deze brevet te halen moet je een aantal oefeningen doen en moet je onder water zwemmen. Zonder te wenen deed je alles, zelfs onderwater zwemmen vond je fijn! Er waren er die dit niet wouden dus ik moet zeggen lieve schat: dubbele dikke duim! Die zondag wou geen van de 3 uit het water en hebben jullie maar liefst 7uur in het water gezeten!!!! Deugenieten!! Na de grote wandeling, en Charlotte haar grote fietstocht, hebben jullie enorm goed geslapen!

    Dikke zoen en knuffel! luvyoe schatten!!

    10-09-2010 om 00:00 geschreven door Els  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    01-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1 september : 01 september 2010
    Lieve Katrijne,
    Gelukkig zijn de ziektekiemen hier weg aan het gaan! Je bent echt ene flinke meid! Je heft je hoofdje al een 10cm op en je volgt al goed! Je groeit echt heel goed, en dan zit mama maar te zagen tegen iedereen dat ze zo geen platteken heeft en dat ze zou willen dat je nog effe zo klein bleef!! Maar je doet het goed en dat is wel het voornaamste hoor lieve schat. Vandaag was het de eerste schooldag in het eerste kleuterklasje voor je grote zus. Ze heeft dat super gedaan. Ze deed net alsof ze elke dag gaat... En wij lieve Katrijne, wij hebben genoten van het lekkere ontbijt dat voorzien was op school! Meisje, een super mega zoen van mama, je ligt nu wel al in je bedje maar ik gooi je een dikke zoen!
    Liefs mama

    01-09-2010 om 00:00 geschreven door Els  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    26-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ziek, ziek; zzzz....pfff : 26 augustus 2010
    Lief zuske,

    Amaai, mama heeft nu even de tijd gevonden.. Mama is goed ziek geweest, maar broer ook! Broer had ook koorts 40.2°C en een oorontsteking, hoesten... En dan is grote zus de zondag ziek gevallen.. ook koorts 38.7°C, enorm diep hoesten, oortjes pijn... Maandag is oma Isolde met tante Doreen, Laure en Julie geweest. Tante Doreen is samen met jou, met Charlotte en Laure meegeweest naar dr. Katrien.
    Je grote zus heeft dan antibiotica gekregen voor 10 dagen en mag dan zeker gaan zwemmen in Centerparcs, YOEHOE!
    Dr. Katrien heeft jou ook onderzocht, en... super he meid! 54,5cm en 4kg560! Gaat goed he! dat is 900gr op 3weken tijd!!
    Dinsdag 24/08/10 moesten we voor je oortest gaan bij Kind en Gezin. En deze test was ook super goed!!Dus mama enorm blij. Mama zal je wel even in de gaten moeten houden want je raakt ook verkouden! Het virus zit hier een beetje in huis!
    Woensdag 25/08/10 zag mama dat het al wat moeilijker ging met je neusje, na je goed verzorgd te hebben hebben wij tweetjes lekker zitten snoezen en genieten in de zetel.
    Deze nacht heb je het heel goed gedaan! Je heb gedronken om 21.30,2.45,5.30,7.00, Dus dat wil zeggen dat je voor de eerste keer een blokje van 5 uur hebt gehad! Mama is fier op jou! Maar je neusje gaat niet zo goed he, mama gaat straks naar de kinderarts bellen, want je hebt gele fluimen in je neus en dat mag natuurlijk niet! Je had wat verhoging 37.7°, maar nu is dit ook terug 37°. En mama is ook terug feller verkouden! We gaan er dus alles aan doen om terug beter te zijn he meid! want nog een dikke week en we gaan gaan babyzwemmen!!!

    Dikke zoen he meid!
    En dat je snel beter bent!
    luvyoe!

    26-08-2010 om 00:00 geschreven door Els  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    12-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Donderdag 12-08-10
    Mama heeft nu al een dag koorts 38.6°
    dus hopelijk heb jij er geen last van he meisje!

    Vandaag is de mevrouw van Kind en gezin langsgeweest!
    Amaai zeg! Je woog al 4kg 060 en mat 54cm!
    Mama geeft goeie melk, melk? neen slagroom!!
    Maar je drinkt dan ook goed he meisje!
    Je bent superflink! en je slaapt goed,
    toch tussen de maaltijden door haha! drink je 's nachts om de 2 uur
    en overdag kan het al eens 3 uur zijn!
    Dit wil zeggen je drinkt om 00:00uur, 02:00uur,
    dus de tijd dat je nodig hebt om te drinken zit er ook in!

    Drink maar goed schat, zodat je goed groeit.
    Mama geniet van elk moment hoor!

    LUVYA!

    12-08-2010 om 00:00 geschreven door Els  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    11-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.van links naar rechts : 11 augustus 2010
    Woensdag 11-08-10 was een drukke dag.
    We zijn bij tant'Edith en tante Fabe geweest!
    de zotte dozen van Polbru waar mama gewerkt heeft toen ze zwanger was van je grote zus Charlotte!
    Daarna zijn we eindelijk op mama haar werk geraakt!
    Zo heb je ook mijn bureau gezien he, en ik heb direct je kaartje
    op de kast gehangen zodat iedereen het kan zien.
    Dus de politie van Molenbeek weet ook al dat je geboren bent!
    Daarna zijn we naar Antwerpen geweest op papa zijn werk! En .. je hebt in de armen van de baas van papa gelegen haha..
    Je bent toch een felleke ze!
    Daarna even nog bij nonkel Hendrik, en dan naar het ziekenhuis
    op bezoek bij je neefje Quinten om dan moe terug naar huis te keren!
    Je hebt dit wel heel flink gedaan hoor!
    En vooral mama was opgestaan met een angina en sinussitis, dus dat is voor jou ook wat vechten hiertegen!

    Dikke zoen meid!!

    11-08-2010 om 00:00 geschreven door Els  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wereldburger : 10 augustus 2010
    Dinsdag 10-08-10
    Vandaag ben je een wereldburger!
    Je bent ingeschreven in de stad Sint-Truiden, jouw naam is nu:
    Katrijne, Isolde, Geneviève Filipowicz!
    Dikke proficiat meid!
    En ook aan oma Isolde en oma Ginette(Geneviève).

    10-08-2010 om 00:00 geschreven door Els  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    07-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1 weekje vandaag! : 07 augustus 2010
    Dag Zuske, Zaterdag 7-08-10 was het mis voor nonkel Maarten,
    een speciale dag voor oma en dziadzia omdat
    nonkel Maarten nu 30 jaar zou zijn, en omdat hij nu
    10 jaar een sterretje aan de hemel is!
    Er was veel familie dus dat was toch fijn voor oma en dziadzia!
    Ook oma en pepe waren er en je peter Olivier!
    Je zag er knap uit meisje en je was superflink! En je bent een weekje oud vandaag!

    07-08-2010 om 00:00 geschreven door Els  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Naar huis!! Joepie : 05 augustus 2010
    5/08, vandaag gaan we naar huis!

    Je woog deze morgend al 3kg 760! Dat wil zeggen dat je al 100 gr bent bijgekomen op je geboortegewicht! Je doet het super! De kinderarts, dr. Mertens heeft je nog eens volledig gecontroleerd, vindt dat je het enorm goed doet!!
    Deze avond zal de eerste nacht met ons 'vijfjes' worden! We kijken er al naar uit. Ook naar hoe je zus en broer gaan reageren!
    Dikke zoen

    05-08-2010 om 00:00 geschreven door Els  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 15/12-21/12 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 29/07-04/08 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 26/12-01/01 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 24/11-30/11 2008
  • 03/09-09/09 2007

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs