Naar aanleiding van ons thema "Jules en de kippen" kwamen de 2 kippen van Juliette 2 dagen bij ons op school logeren. Haar kippen hebben ook een naam, nl. Sofie en Jozefien. Ze zijn superlief want je mag ze zelfs strelen.
Dankzij het lentezonnetje konden we een mooie lentewandeling maken in ons mooi schoolbos dat een grondige opknapbeurt heeft gekregen. We mochten ook eens in de mooie wiglo kruipen. Als afsluiting mochten we ons uitleven op de grote trampoline.
Op maandag 10 maart mochten we 9 kleuters van juf Sofie verwelkomen in onze klas. Welkom aan Andrew, Mauro, Ylano, Jack, Lars, Janne, Xander, Svea en Dora.
De juffen maakten er een leuke beestenboel van. Ze hadden allemaal rare kuren. Gelukkig was de dierentemmer van de partij en was er toch 1 braaf dier, nl de pinguin. De pinguin mocht dan ook zijn dans voortonen. Rara, welke juf is welk dier?
In klas stempelden we allemaal zwarte vlekken op ons wit T-shirt. Naast ons T-shirt deden we ook ons kroontje met oortjes aan en juf gaf ons een leuke snoet. Milan werd Mega Toby omdat we net zijn verjaardag hadden gevierd en ze dan mogen kiezen in wat ze geschminkt worden.
Donderdag 27 februari vierden we de verjaardag van Milan in de klas. Proficiat kerel! Hij had lekkere appelcake mee en een leuk spelletje van Jules voor in de klas. Dank je wel!
Op vrijdag 21 februari was het opnieuw spelnamiddag. Dank je wel aan de oma van Siebe, de mama van Milan, de mama van Leandro, de papa van Stan en de mama van Amber om met ons te komen meespelen.
Samen met Jodhi, de stagiaire kinderverzorgster, mochten we cupcakes versieren. Jodhi had heel wat lekkere snoepjes mee om te versieren. Dat werd smullen!! Mmmmmm!
Op 15 februari was het de beurt aan Sybren om 4 kaarsjes uit te blazen! Proficiat kerel! Hij had lekkere cake mee en plasticine voor in de klas. Dank je wel!
Na 2 meisjes was het nu de beurt aan een jongen om kaarsjes uit te blazen. Op 6 februari werd Siebe 4 jaar! Proficiat kerel! Hij had lekkere cake mee en ook een boek voor onze klasbibliotheek! Dank je wel!
Op 4 februari was het de beurt aan Amber om 4 kaarsjes uit blazen. Proficiat meid! Ze had hele mooie cupcakes mee! Mama had haar best gedaan om ze te versieren! Amber had ook een leuk klascadeau mee, nl 2 dozen met grote parels om kettingen te maken. Dank je wel!!
Op vrijdag 31 januari was het opnieuw spelnamiddag in onze klas. Bedankt aan de mama van Matteo, de mama van Milan, de mama van Alexandro, de mama van Emely en de mama van Leandro om met ons te komen meespelen.