Gisteravond voor het eerst "den heten honger" gehad. Het idee van die pannenkoeken was lang niet zo slecht, maar in zo'n primitieve keuken met slechts één pan en bekken, duurde alles als een eeuwigheid. Pas om 10u15 konden we eten. Ik was letterlijk uitgehongerd! Oke naar vandaag. Ik had een echte SUPERDAG, geen pijn, de bergen voelden als heuvels, kortom ik voelde alsof ik alles aankon. De trip naar Sarria was goed en snel, 19km alsof het niks was. Dus besloot ik om verder te wandelen, tot Barbadelo en mss nog verder... Plots krijg ik Tf van Bart die ongeveer 5km achterop liep met de rest van de bende, Klaus had een inzinking gekregen en kon geen stap meer verzetten. Dat was even slikken. Hij is toch tot Sarria geraakt en Gary is bij hem gebleven. Rond 13u15 bereik ik als eerste Barbadelo en besluit om hier te blijven, anders kunnen de makkers me niet meer bijbenen. Morgen gaan we tot Ligonde, 33 km. De afstand voor Klaus en Gary zou onoverbrugbaar zijn. Onvoorstelbaar dat dit avontuur op z'n einde loopt. De gewandelde afstand op een landkaart bekeken, is Wow!! Hopelijk blijft het weer goed, want Galicië is als België ....veel regen en wind. Alles gaat prima, de benen zijn goed, de voeten oké, het brein zit fantastisch. Vele groeten aan iedereen en hopelijk morgen meer!!
Reacties op bericht (5)
07-06-2013
Den heten honger
Hallo Jeanke,ik wist niet wat het was ,,den heten honger,,nooit van gehoord! Ik dacht aan iets gans anders ,het zou ook gekund hebben hè! Oké ik lees in uw verslag dat ge beter en beter wordt en dat ge de bergen opstapt alsof het molshopen zijn. Ik denk dat ge de laatste tocht al lopend zult afwerken! Als de eindbestemming in het zicht komt zult ge niet meer te houden zijn ! In elk geval een prachtprestatie wat je daar gedaan hebt!!! Proficiat. Gr. De Groenen
07-06-2013, 07:00 geschreven door Rudy
06-06-2013
wauw
Ik begin hier dezelfde miserie te hebben gelik de groenen ;-) dat alleen mijnen titel der staat, de rest is foetchie?! Nu ja, poging twee
Het ziet er daar nog altijd vre tof uit hé, sebiet heb je nog heimwee naar ginder ne keer daj goed thuis bent! Amai ge stelt da goed hé daar!! Maar ik ben blij hoor, zo moet het zijn! Geniet nog van je laatste week paatje en vele kusjes van ons he, vanuit het ZONNIGE Maldegem, whoehoe !!
xxx
06-06-2013, 22:42 geschreven door Stefanie en Jan
waauw
06-06-2013, 22:39 geschreven door Stefanie en Jan
op stap, op stap, op stap ...
Hey Jantje,
Fantastisch wat je daar presteert. SUPER !!!!!!!!!
Het einde komt in zicht
Nog 6 daagskes en je bent weer thuis. We kennen iemand die zeer content zal zijn.
(Tussen haakjes : ik heb je dinsdagavond horen praten via mijn GSM. Je hebt me waarschijnlijk per ongeluk opgebeld en ik hoorde je in het Spaans praten.) Was leuk.
Zonnige groetjes (eindelijk)
Beeze en Jo
06-06-2013, 20:00 geschreven door Beeze en Jo
Fantastisch
Gewoon "fantastisch " !!
Gewoon " super " !!
Gewoon een super-fantastische pelgrimstocht.
Wij hebben vandaag een dagje Zeeland gedaan.
Wij hebben tot in Roompot ( Kamperland ) gereden en daar de nodige kerrekollen geraapt, om vervolgens naar Neeltje Jan ( aan de waterkering )te rijden om daar van ons middagmaal te genieten ( zeer lekkere vis gegeten. Dan zijn we naar Veere gereden om de oude stad te gaan bezichtigen om tot slot in Middelburg nog een shop-uurtje in te lassen.
Het was reuze weer vandaag.
Groetjes van ons allen vanuit het zonnige Zelzate
06-06-2013, 19:20 geschreven door carine
E-mail mij
Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek