de vrouwen gaan op stap
Inhoud blog
  • Eind goed al goed???
  • Aan alles komt een einde
  • Walk of fame
  • Hollywood

    Zoeken in blog


    Foto

    en de jossen mogen mee
    20-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zeeleeuwen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    20-05-2014, 18:12 geschreven door sonjachris


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.bij de hippies
    Klik op de afbeelding om de link te volgen We zitten hier in een appartement met hippie-charme. Wat bijeen geraapte meubelen en versiering, elektriciteit van de jaren stillekes (overal stickers 'don't touch' of 'not together with ...') en voor de rest het beste keukenmateriaal dat je je kan indenken. Oh ja, ook een synthesizer maar Jos54 moet daar met zijn tengels afblijven. Enfin, een doorleefd en gezellig spelletje in het centrum van de stad waar we knus bijeen zitten.
    We hebben hier al een stevig en steil stadswandelingske gemaakt langs een aantal to do's. Mooie, gezellige en levenidige met heel weinig hoogbouw maar een aantal straten zijn niet van de poes. Het bijgevoegd fotoke is er eentje van de straat waar we logeren en die wordt letterlijk in 2 steile delen gesplitst met tussenin een aantal trappen. Zo zijn er hier x-aantal en we hebben dan ook gezwoegd bij een deel van de wandeling maar dat natuurlijk niet getoond en volgens ons hebben ze de Golden Gate bridge herschilderd!
    Parking is hier bijna ni te vinden (eigenaar heeft ons zijn staanplaats afgegeven) en alle otto's moeten verplicht met hun voorwielen gedraaid parkeren, anders een ferme boete.
    Morgen het centrum en Chinatown op het programma, hopelijk een stukske met de tram!

    20-05-2014, 06:58 geschreven door sonjachris


    19-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nog een ottoke voor Werner
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    19-05-2014, 23:28 geschreven door sonjachris


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op weg naar san francisco
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Hallo bloggers nu begint onze reismap met de hotelvouchers en de "to do's" wel echt dun te worden.nog 2 overnachtingen in Frisco dan nog 1 in Morro Bay en dan  nog 3 in LA waar we gestart zijn. Morgen een bezoek aan Alcatraz en hopelijk houden ze de Jossen daar niet alhoewel,ze de laatste dagen wreed aan t'zagen zijn over hun kaartverlies. 
    San Francisco here we come!!!We have put some flowers in our hair..


    ps. Een camionneke voor Herman

    19-05-2014, 23:28 geschreven door sonjachris


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Yosemite
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    19-05-2014, 06:51 geschreven door sonjachris


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Yosemite
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    19-05-2014, 06:50 geschreven door sonjachris


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.El Capitan van Tommeke Waes
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    19-05-2014, 06:49 geschreven door sonjachris


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Yosemite
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Laatste nationaal park Yosemite! Prachtig ...eigenlijk hadden we daar 2 dagen kunnen blijven en dus tijd te kort. Onze verwoede El Capital fanaat zal dus nog eens moeten terugkomen. Wel heel druk ... zondag dan zetten de Amerikanen ook een stapje in de wereld.
    We logeren hier in een huis op de golfclub met privebewaking aan de toegang. Precies of Jos52 gans dat wereldje kent maar we weten dat hij nog nooit zo'n golfclub in zijn handen gehad heeft. Waarschijnlijk weten de Amerikanen dat niet.
    Morgen weg uit de brousse en naar 't stad, eerst San Francisco en met een tussenstopje daarna Los Angeles. En de Jossen moeten niet afkomen dat we daar geen shoppingtijd gaan hebben!

    19-05-2014, 06:41 geschreven door sonjachris


    Archief per week
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs