| 
					
					 Op het PK piste te Wilrijk ontbrak, wat spijtig, Tessa Zwaenepoel die haar titel bij de meisjes niet kwam verdedigen maar daar was een goede reden voor. Die plek werd trouwens mooi overgenomen door Laura Lauwerijs waardoor alvast ook deze trui in de club zou blijven. 
  . 
Ongelukkig viel het PK samen met het Belgisch kampioenschap mountainbike in het Waalse ErezĂ©e waar de deelnemers een zeer zwaar klimmend en technisch parcours voorgeschoteld kregen. De keuze was dus snel gemaakt want ook die titel viel er voor Tessa te verdedigen. En met succes! Zij deed haar groeiende reputatie van kampioenschapsrenster opnieuw alle eer aan. 
  
In de gewone mountainbike wedstrijden was ze dit jaar immers nog niet verder gekomen dan een derde plaats. Maar op de dag van de waarheid maakte Tessa er een ware demonstratie van en won erg overtuigend de titel bij de meisjes 13 jaar. Met vele minuten voorsprong kon zij makkelijk haar naaste belaagster en Vlaams kampioene Tess Van Loy afhouden. Als enige aspirant wist onze Tessa haar titel op deze manier te verlengen voor het tweede jaar op rij. 
  
SV huist dus alvast ook dit jaar weer een Belgisch kampioen in de rangen !! 
 
					
 
					
					
					 |