Website SVK
  • Steeds Vooraan Kontich
  • Blog als favoriet !
    Foto
    Stef De Meyer
    Foto
    Yorben De Maegd
    Foto
    Jens Hendrijckx
    Foto
    Wannes Verstraelen
    Jolien Van Coninckxloey
    Wielerclub Steeds Vooraan Kontich
    miniemen en aspiranten
    27-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.cyclocross Hoboken
    's Morgens was het heel fris want het had 's nachts goed gevroren. Een groot deel van onze svk renners trotseerden dit weer.
    Marco voelde zich goed nadat we een aantal veranderingen lieten doen aan zijn fiets daar hij veel last had in zijn rug.
    Bij de 11 jarigen waren ze met 17 deelnemers waaronder 2 van svk: marco en laura
    Marco had zich voorgenomen om rond de 10de plaats te eindigen. Het parcours was licht veranderd tegen vorig jaar, technischer en dit ligt marco heel goed. Eerst was er de tijdrit met behendigheid waar Marco eindigde op de 15 e plaats. Gebrand ging hij aan de start die hij dan ook goed nam en sprinte om goed mee vooraan het veld in te duiken. Hij kwam de eerste keer als 13 e door en reed heel goed. Na 2 ronden hing marco op een 12 e plaats. Hij heeft 2 ronden kop getrokken van een groepje van 4 maar hij gaf niet af en ging er met nog een jongen vandoor die spijtig dan nog over marco ging. Marco eindigde 11de en was superblij met zijn prestatie. Hij had ook geen rugpijn meer met dank aan zijn goede maat Kris Vermant. Marco ging met een goed gevoel naar huis en is gedreven voor de volgende wedstrijd in lokeren.
    Mama en papa waren fier op hem.

    Laura startte goed (weeral eens van op de laatste rij) en zorgde ervoor dat het andere meisje achter haar zat als ze het bos in ging. Ze bleef goed haar plaats behouden en deed haar uiterste best om bij Marco te geraken maar dat lukte haar deze keer niet. Ze eindigde eerst van de meisjes, zowel in de tijdrit als in de wedstrijd. Ook Laura had een fantastische wedstrijd gereden.
     
    groetjes vanessa


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (1)

    29-11-2012
    rugpijn
    he' marco,ik ben zeer blij te horen dat je zonder rugpijn hebt kunnen rijden.zo zie je maar, dat enkele wijzigingen aan de fietspositie wonderen kunnen doen.

    van uwe vriend en supporter
    kris

    29-11-2012 om 08:19 geschreven door kris vermant




    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Robbe Lauwrys

    Foto

    Lore Lauwerijs

    Foto

    Mauro De Cruyenaere

    Foto

    Fons Deckers

    Foto

    Gust Wachters

    Foto

    Toon Van Bruggen

    Gilberto Decroos


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs