Foto
Zoeken in blog

Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
Categorieën
  • Algemeen (25)
  • Architect (5)
  • Chape (3)
  • Dakwerken (17)
  • Elektriciteit (5)
  • Grond (2)
  • Grondwerken (3)
  • Interieur (10)
  • Isolatie (2)
  • Keuken (2)
  • Lening (3)
  • Nutsvoorzieningen (1)
  • Plakwerken (1)
  • Ramen en deuren (7)
  • Ruwbouw (19)
  • Sanitair en CV (8)
  • Tegels (3)
  • Tuininrichting (1)
  • Ventilatie (2)
  • Voegwerken (5)
  • Inhoud blog
  • We staan in de gazet
  • Foto Shoot
  • Berging
  • Afkitten ramen en deuren
  • Verf - Living en Keuken
  • Laminaat
  • Kleine update
  • Inrit en paadje
  • Poll - Voegwerken
  • Contacteer ons
  • Voegwerken - Klaar
  • Voegwerken - de voorkant is gedaan
  • Voegwerken gestart
  • Voegwerken - Staaltjes
  • Categorieën
    Bouw eens een huis

    29-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verf - Living en Keuken
    Vorige week hebben we een weekje vrijaf genomen om de schilderwerken in de living en de keuken uit te voeren.
    Met 5 man hebben we er 2 dagen aan gewerkt (di + wo), dan met 4 man nog een dag (do) en dan met 3 nog ééntje (vr). Om uiteindelijk met 2 nog alles te mogen kuisen in ons weekend :)

    Maar het resultaat mag er wezen. We hebben wat raad gekregen van een kleurconsulente. Ze werkt in de verfwinkel van haar vader en momenteel doet ze haar studies als kleurconsulente. Doordat we de verf in de winkel gekocht hebben was de kleurconsulente gratis :)  (http://www.bellens-beneens.be)
    Ze is bij ons thuisgeweest en heeft ons vanalles laten zien en er is geopteerd voor 3 kleuren van Libert (Libomat): craie P02 (soort champagnekleur tussen wit en geel), Bain de boue 184 (modderbadkleur. Heeft wat weg van taupe gemixt met beige en bruin) en felgroen ( Bambou 179)

    Hier zie je het craie. Het past perfect bij de ramen. Muren en plafond zijn in deze kleur.


    Deze muur is bain-de-boue. De achterste muur is dan terug craie


    De kleur past ook perfect bij de gordijnen


    Het bain-de-boue past trouwens ook goed bij de lichtschakelaars en stopcontacten (Niko Intense Bronze)


    En het felle groen in de keuken. Dit is maar een klein stukje, maar geeft wel een extra accent aan de keuken








    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (1)

    11-10-2013
    vraag
    waar vind ik deze laminaat en weet er iemand de prijs.....

    11-10-2013 om 19:40 geschreven door josette




    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek





    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs