Er hangt al eens iets in de lucht, een zwarte wolk op de middag zodat de uilen beginnen te roepen. Doet maar vies aan.
Een vlieger 's avonds, met zijn touw vast in de enorme den van de buren. De volgende ochtend is het touw geknapt en de vlieger gaan vliegen.
Een walvis in de kerk van Goudargues. Zonder Jonas erin. Even hoopten we dat onze dirigente er zich in zou verstoppen, om dan op het concert een magistrale entree te maken. IJdele hoop. Maar het concert was dik in orde!
En toen hingen er vliegtuigen in de lucht. Canadairs die cirkelden boven de heuvel achter ons huis. We blijven er bij dat het een oefening was. De brandgeur die we konden waarnemen was ongetwijfeld de buurman die een sigaret opstak, of zijn bbq op gang bracht.

|