Ik ben Eric Van Oers. Ik woon in Borsbeek bij Antwerpen. Ik ben geboren op 8/02/1964 en ben dus al een tijdje lid van de "Club 45". Ik werk als nachtverpleegkundige in een dialysecentrum. Mijn hobby' zijn vooral lopen, computeren, lezen en fietsen. Af en toe trekken we er op uit om een mooie wandeling te maken. Ik ben gehuwd met Sandra en heb twee kinderen, Ellen en Jordi. In mijn jonge jaren heb ik steeds gevoetbald en daar hield ik een bijnaam aan over : noezeman. Sinds januari 2010 ben ik bij de Antwerpse club Brabo aangesloten. Ik krik nu mijn conditie op tussen de afstandslopers bij de masters.
Na drie jaar is het me gelukt om de 10 Miles te lopen. Lopen is voor mij stilaan een passie aan het worden. Alleen een halve marathon ontbreekt nog. Wie weet.
08-03-2011
Rustweek
Deze week zal het nog een rustige week zijn wat betreft het lopen. Er is nog redelijk wat werk te doen thuis. Het komt eigenlijk niet goed uit zo dicht bij de 10 Miles. Maar ja, dit moet ook gebeuren. Vanaf volgende week komt er niets meer tussen. Dan gaan we voluit voor de meet.
Noezeman
Reacties op bericht (2)
09-03-2011
...
...geniet van je rustigaan weekje. Succes met je 10 miles.
09-03-2011 om 08:36
geschreven door Natalie
08-03-2011
Een hangmatje ...
... op enkele weken van de grote dag... Dat is ofwel veel lef hebben of redelijk zeker zijn van je stuk. Ik denk dat het het tweede is. Je hebt al zeer goe getraind en je doelen zal je ook halen. Ik zit dikwijls met die vraag of het niet beter is van tijdens de aanloopperiode eens een week te rusten. Alvast veel plezier me de klusjes