leve het spaanse platteland. eindelijk weer wat kunnen doorfietsen in een normale temperatuur zonder grote hoogteverschillen. we zijn ondertussen wat kilo's verloren en willen het zo houden als we thuiskomen. frieda is ongelooflijk. babbelt in het brabbelspaans tegen iedereen die ze ontmoet en krijgt telkens weer wat ze wil... zelfs de spanjaarden plakken aan haar lippen.
oja , vandaag feest. we hebben de 2000 km gehaald. door ruines van klooster san anton gereden en veeeel genoten.
Reacties op bericht (2)
04-08-2013
2000
na de de kaap van 2000 gehaald te hebben ,zien jullie er stralend uit!!!!!Alléé,nog è duwtje en je zietter!!!!!!!!!Wat een prestatie!!!!
04-08-2013 om 11:41
geschreven door guigone
Blinken...
Dag, En blinken dat jullie doen ... in jullie donkerbronzen velletje!!! Proficiat met de kaap van 2000 en Compostela is omzeggens in zicht. Vooral blijven genieten , en ons laten meeleven!!! tR&nW
04-08-2013 om 10:20
geschreven door tante Rita en nonkel Willy