Inhoud blog
  • Welkom op de site van jeugd Geelse TTC
    Blog als favoriet !
    Categorieën
    JEUGDVERANTWOORDELIJKE
    NYS HANS
    Foto
    JEUGDTRAINERS
    LEYSENS TONY
    Foto
    DIJCKMANS FRANCOIS
    Foto
    SCHELLES LENNART
    Foto
    WILLEMSEN CEDRIC
    Foto
    VAN GEEL WALTER
    Foto
    GESQUIERE DANNY
    Foto
    MAES YVES
    Foto
    PEETERS WILLY
    Foto
    NYS HANS
    Foto
    Foto
    LEYSENS KRISTOF
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Categorieën
    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    JEUGD GEELSE TTC

    08-01-2021
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Welkom op de site van jeugd Geelse TTC

                                                               SEIZOEN 2020-2021

    WELKOM OP DE SITE VAN DE JEUGD VAN GEELSE TTC 

    HEB JE INTERESSE OM TE KOMEN TAFELTENNISSEN EN WIL JE EENS PROBEREN JE KAN ALTIJD TERECHT BIJ ONS.VOOR MEER INFO KAN JE BIJ MIJ TERECHT  VIA MAIL  OP hans.nys1@telenet.be  OF TEL 0497/337289

    ONS LOKAAL IS GELEGEN IN GEEL BEL 19/1

                                                                  









    08-01-2021 om 00:00 geschreven door hans nys  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (12 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    07-01-2021
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.week van de vrijwilliger

    WEEK VAN DE VRIJWILLIGER(27 FEBRUARI-7 MAART)

    GEELSE TTC BEDANKT AL ZIJN VRIJWILLIGERS
    ZONDER JULLIE WAS ER GEEN CLUB










                                                                         

    07-01-2021 om 00:00 geschreven door hans nys  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Herstart trainingen

    ONZE JEUGDSPELERTJES VAN HET JAAR 2008 EN LATER MOGEN WEER TERUG KOMEN TAFELTENNISSEN VANAF ZATERDAG 16 JANUARI











    07-01-2021 om 00:00 geschreven door hans nys  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    14-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WELKOM

    WELKOM IN GEELSE TTC














                                                              

    14-09-2020 om 00:00 geschreven door hans nys  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    13-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KROKUSTORNOOI
    S'FER FOTO'S KROKUSTORNOOI
    _____________________________




























    13-09-2020 om 00:00 geschreven door hans nys  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KROKUSTORNOOI

    KROKUSTORNOOI

    ___________________
    ONZE 12 DEELNEMERS GAVEN HET BESTE VAN ZICHZELF
    ER WAS VEEL INZET EN SPORTIVITEIT
    IEDEREEN WAS NA AFLOOP TEVREDEN.
    ALLES VERLIEP VOLLRDIG CORONAPROOF WAARVOOR DANK
    BEDANKT AAN DE SCHEIDSRECHTERS
    UITSLAG GROEP 1
    _________________

    1STE:  DECKX VICTOR




    2DE:D'JOOS WITSE



    3DE:LEYSENS EMMA



    4DE:TERRYN FERRE



    5DE:VAN HOVE ZICO



    6DE:HEYLEN LAURENS


    UITSLAG GROEP 2

    1STE:HUYGENS MILAN



    2DE:VERHAESTRAETEN THYS



    3DE:DE KORT BRIK



    4DE:DE LAET JENS


    5DE:COP NAND



    6DE:LAMBRECHTS DAAN

    13-09-2020 om 00:00 geschreven door hans nys  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sint
    Ook dit jaar is de goede Sint in Geelse TTC geweest voor onze brave spelertjes en trainers









    13-09-2020 om 00:00 geschreven door hans nys  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.stopzetting competitite

    De VTTL heeft beslist om met onmiddellijke  ingang de jeugdcompetitie en ook de tornooien stop te zetten tot nader order wegens covid-19.Ook de trainingen kunnen niet meer doorgaan voor +13 jaar


    13-09-2020 om 00:00 geschreven door hans nys  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    12-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SNOEPVERKOOP

    BEDANKT LEDEN GEELSE TTC





    12-09-2020 om 00:00 geschreven door hans nys  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    22-08-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDEN SPEELDAG 7

    WEDSTRIJDEN SPEELDAG 7 :UITGESTELD NAAR EEN LATERE DATUM WEGENS COVID-19

    *GEELSE A-ZOERSEL B

    *GEELSE B-NODO D

    *GEELSE C-ANTONIUS B

    *GEELSE D-ANTONIUS D

    *GEELSE E-NODO H

    22-08-2020 om 00:00 geschreven door hans nys  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    17-08-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen wedstrijden speeldag 7

    UITSLAGEN WEDSTRIJDEN SPEELDAG  :ZATERDAG 17 OKTOBER

    ______________________________

    SALAMANDER A-GEELSE A:5-4(LANDER 2-WOUT 0-BRAM 2) 

    LILLE A-GEELSE B:2-7(KOBE 2-ARNE 3-LARS 2)

    RETIE A-GEELSE C:3-6(JORAN 1-KASPER 3-WOUTER 2)

    POPPEL A-GEELSE D:3-6(CLARK 3-FREDERIC 2-VICTOR 1)

    SALAMANDER C-GEELSE E:9-0(LAURENS 0-WITSE 0)


    17-08-2020 om 00:00 geschreven door hans nys  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    20-06-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.rangschikking

    RANGSCHIKKING NA SPEELDAG 6:17 OKTOBER

    __________________________________

    A-PLOEG:AFDELING 2B

    __________________

    1.MERKSPLAS B:30P

    2.TURNHOUT C:29P

    3.SALAMANDER B:25P*

    4.VIRTUS A:23P

    5.GEELSE A:20P*

    6.ZOERSEL B:17P

    WEDSTRIJD MEER GESPEELD

    B-PLOEG:AFDELING 3A

    _____________________

    1.TURNHOUT E:42P

    2.GEELSE B:39P

    3.BRASGATA A:36P

    4.LILLE A:19P

    5.VIRTUS B:13P

    6.NODO D :13P

    C-PLOEG:AFDELING 4A

    _______________________

    1.GEELSE C:46P

    2.BRASGATA B:43P

    3.RETIE A:32P

    4.ANTWERPEN B:28P

    5.VIRTUS C:9P

    6.ANTONIUS B:4P

    D-PLOEG:AFDELING 5B

    _______________________

    1.ANTONIUS D:35P

    2.BRASGATA C:31P

    3.GEELSE D:29P

    4.NODO F:21P*

    5.POPPEL A:21P

    6.GIERLE E:16P*

    *WEDSTRIJD MINDER GESPEELD

    E-PLOEG:AFDELING 6A

    _____________________

    1.SALAMANDER C:48P

    2.RUPEL A:47P

    3.NODO H:29P

    4.HALLAAR C:18P

    5.GEELSE E:16P

    6.LILLE B:4P



    20-06-2020 om 00:00 geschreven door hans nys  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-05-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TOOGDIENST

    TOOGDIENST

    ___________

    OUDERS:OOK DIT JAAR DOEN WE WEER EEN BEROEP OP JULLIE HULP TIJDENS DE COMPETITIE VAN UW KIND.ELKE THUIS WEDSTRIJD ZAL EEN JEUGDPLOEG AANGEDUID WORDEN WAARVAN DE OUDERS OP VRIJWILLIGE BASIS MEE HELPEN ACHTER DE TOOG EN LEGE GLAZEN OPHAALT.

    JULLIE KRIJGEN TIJDIG EEN MAIL WANNEER HET JULLIE BEURT IS.

    ALVAST BEDANKT

    ZATERDAG 12 SEPTEMBER:OUDERS A-PLOEG

    ZATERDAG 26 SEPTEMBER:OUDERS B-PLOEG

    ZATERDAG 10 OKTOBER:OUDERS C-PLOEG

    ZATERDAG 24 OKTOBER:OUDERS D-PLOEG

    ZATERDAG 21 NOVEMBER:OUDERS E-PLOEG









    01-05-2020 om 00:00 geschreven door hans nys  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    30-04-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beertje ping

    TRAINING EN TORNOOI KAART BEERTJE PING GEELSE TTC
    ___________________________________________________________

    Dit jaar lichtjes verandert
    Voor degene die het nog niet kennen ook dit jaar krijgen jullie weer een training en tornooi kaart beertje ping.Al degene die geboren zijn in het jaar 2004 en later komen in aanmerking en zullen deze kaart op de eerste training krijgen.De bedoeling van deze kaart is om de spelers en speelsters van Geelse aan te moedigen om elke week te komen trainen en deel te nemen aan tornooien van de VTTL.Tornooien zijn zeer belangrijk voor de spelers en ook voor de club want zo kunnen we met de spelers naar buiten komen en ze laten zien aan heel de provincie.
    Het is de bedoeling om zoveel mogelijk stempels te vergaren op onze kaart .
    Hoe kunnen we stempels verzamelen.Elke training dat je aanwezig bent krijg je 1 stempel.Elk tornooi waaraan je deelneemt krijg je 3 stempels.
    Dus vergeet nooit je kaart mee te brengen naar de training of tornooi. Laat ze afstempelen door uw trainer of Hans.
    Op 1 kaart kan je 15 stempels verzamelen  en als je kaart vol is vraag je een andere kaart aan uw trainer of Hans.Op het einde van het seizoen geef je uw kaart(en) af aan Hans en dan iets later krijg je uw beloning.
    Wat is de beloning
    Bij 15 stempels  kan je kiezen tussen een cadeau van 2 euro of 1 drankbonnetje
    Bij 30 stempels kan je kiezen tussen een cadeau van 4 euro of 2 drankbonnetjes.
    bij 45 stempels kan je kiezen tussen een cadeau van 6 euro of 3 drankbonnetjes
    Veel succes allemaal






    30-04-2020 om 00:00 geschreven door hans nys  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    29-04-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REGELS COVID -19
    REGELS COVID-19 IN ONZE CLUB
    MONDMASKERPLICHT
    *BIJ BINNEN KOMEN IN DE CLUB DRAAGT IEDEREEN OUDER DAN 12 JAAR EEN MONDMASKER
    *BIJ BINNEN KOMEN ONTSMETTEN WE ONZE HANDEN
    *WE GAAN ONMIDDELIJK ZITTEN AAN EEN TAFEL WAAR ONZE NAAM LIGT
    *WANNEER WE ZITTEN MAG ONS MONDMASKER AF
    *ALS WE NAAR DE ZAAL GAAN ZETTEN WE ONS MONDMASKER OP EN ZETTEN HET AF AAN DE TAFEL.
    *WE GAAN NIET ZELF ACHTER DE TOOG ONZE DRANK HALEN MAAR VRAGEN DIT AAN DE VERANTWOORDELIJKE.
    *BIJ HET VERLATEN VAN DE ZAAL ONTSMETTEN WE ONZE HANDEN
    *BIJ HET BINNEN KOMEN IS ER EEN REGISTRATIEPLICHT +TELEFOONNUMER OF E-MAIL
    *WE HOUDEN DE REGELS VAN DE OVERHEID IN HET OOG EN ALS ER IETS VERANDERT STELLEN WE U OP DE HOOGTE
    *ZORG GOED VOOR U ZELF EN VOOR ANDEREN






    29-04-2020 om 00:00 geschreven door hans nys  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    16-04-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.clubtruitje
    CLUBTRUITJE
    ________________
    ALLE JEUGDSPELERS DIE NOG GEEN NIEUW TRUITJE HEBBEN VAN GEELSE TTC LAAT EVEN WETEN ALS HANS
    ALLE JEUGDSPELERS WAARVAN HUN LAATSTE NIEUWE CLUBTRUITJE TE KLEIN IS , KUNNEN DIT OMWISSELEN NAAR EEN GROTER MAATJE.
    BRENG UW TE KLEIN MAATJE UITGEWASSEN EN IN GOEDE STAAT MEE.
    GEEF VOORAF EVEN EEN SEINTJE AAN HANS




    16-04-2020 om 00:00 geschreven door hans nys  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    09-03-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KAPITEINS
    KAPITEINS JEUGD GEELSE TTC
    ______________________________

                        STEURS LANDER:A-PLOEG



                          AVONDS KOBE:B-PLOEG


                      C-PLOEG:STIJNEN JORAN


                      D-PLOEG:NGO CLARK


                          E-PLOEG:CABOOTER NORA

    09-03-2020 om 00:00 geschreven door hans nys  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    12-02-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.trainingschema
    TRAININGSSCHEMA JEUGD
    ________________________
    MAANDAG VAN 18H00 TOT 20H00
    --------------------------------------------------
    PRIVE TRAINING VOOR LEYSENS EMMA-STEURS LANDER-DECKX VICTOR
     TRAINERS:LEYSENS KRISTOF -NYS HANS-GESQUIERE DANNY

    DINSDAG VAN 19H30 TOT 21H30:GROTE ZAAL
    -----------------------------------------------------------------
    GROEP 6+SENIORS TOT 3DE PROV.
      TRAINER:MAES YVES

    WOENSDAG VAN 17H30 TOT 19H00:KLEINE ZAAL
    ---------------------------------------------------------------------
    GROEP 1 + NIEUWKOMERS 
         TRAINERS LEYSENS TONY EN DIJCKMANS FRANCOIS

    WOENSDAG VAN 17H30 TOT 19H00:GROTE ZAAL
    -----------------------------------------------------------------------
    GROEP 2
        TRAINERS:PEETERS WILLY EN NYS HANS

    WOENSDAG VAN 19H00 TOT 20H30:GROTE ZAAL
    -----------------------------------------------------------------------
    GROEP 3
       TRAINER:SCHELLES LENNART

    WOENSDAG VAN 19H00 TOT 21H00
    -------------------------------------------------
    PRIVE TRAINING VOOR LEYSENS LOTTE-BEIRINCKX LARS-PAUWELS LENNERT
      TRAINER:MAES YVES

    DONDERDAG VAN 19H00 TOT 20H30 IN KLEINE ZAAL
    ----------------------------------------------------------------------------
    GROEP 4
      TRAINERS:VANGHEEL WALTER+WILLEMSEN CEDRIC

    DONDERDAG VAN 19H00 TOT 20H30 IN GROTE ZAAL
    -----------------------------------------------------------------------------
    GROEP 5
       TRAINER:GESQUIERE DANNY


    12-02-2020 om 00:00 geschreven door hans nys  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    11-01-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.JEUGDSPELERS SEIZOEN 2020-2021
    NAMEN JEUGDSPELERS 2020-2021
    _________________________________
    C0:STRUYFS ROBBE
    C4:SCHEPERS DAAN-STRUYFS JOCHEM
    C6:MAES LOUIS-THYS BRENT
    D2:BEIRINCKX LARS
    E0:PAUWELS LENNERT
    E2:LEYSENS LOTTE-STEURS LANDER
    E4:AVONDS KOBE-DEBOEL BRAM-DRUYTS WILLEM-MERTENS WOUT
    E6:AVONDS KASPER-SCHELLES LARS-STIJNEN JORAN-VANGHEEL ARNE
    NG:CABOOTER NORA-CEYMOLEN LOUISE-D'JOOS WITSE-DAMS LIAM-DAMS STAN-DECKX VICTOR-HEYLEN LAURENS-LEYSENS EMMA-MERCKAERT WOUTER-MROZINSKI  KUBA-NGO CLARK-ROELS LOUIS-ROTTY ALEXANDER-VAN GANSEN FREDERIC-WEZOWSKI ALDEN-WEZOWSKI NOE-COP NAND-LAMBRECHTS DAAN-LAUREYS DAAN-STIJNEN LUCAS-TERRYN FERRE-VAN HOVE ZICO-

    11-01-2020 om 00:00 geschreven door hans nys  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    10-01-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GEELSE A

    GEELSE A:AFDELING 2B

    __________________________

    PLOEG

    _______

    STEURS LANDER(E2)

    MERTENS WOUT(E4)

    DRUYTS WILLEM(E4)

    KALENDER

    WEEK 1    12-09-2020    GEELSE A-SALAMANDER B :4-5

    WEEK 2    19-09-2020    ZOERSEL B-GEELSE A :3-6

    WEEK 3    26-09-2020    GEELSE A-TURNHOUT C :2-7

    WEEK 4    03-10-2020    VIRTUS A-GEELSE A:7-2 

    WEEK 5    10-10-2020    GEELSE A-MERKSPLAS B :2-7

    WEEK 6    17-10-2020    SALAMANDER B-GEELSE A:5-4

    WEEK 7    24-10-2020    GEELSE A-ZOERSEL B OM 10H00

    WEEK 8    14-11-2020    TURNHOUT C-GEELSE A OM 10H00

    WEEK 9    21-11-2020    GEELSE A-VIRTUS A OM 10H00

    WEEK 10  28-11-2020    MERKSPLAS B-GEELSE A OM 09H30     



    10-01-2020 om 00:00 geschreven door hans nys  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    09-01-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GEELSE B

    GEELSE B:AFDELING 3A

    __________________________

    PLOEG

    _____________

    AVONDS KOBE(E4)

    VANGHEEL ARNE(E6)

    SCHELLES LARS(E6)

    KALENDER

    WEEK 1   12-09-2020   GEELSE B-LILLE A :7-2

    WEEK 2   19-09-2020   NODO D-GEELSE B :2-7

    WEEK 3   26-09-2020   GEELSE B-TURNHOUT E :4-5

    WEEK 4   03-10-2020   VIRTUS B-GEELSE B :2-7

    WEEK 5   10-10-2020   GEELSE B-BRASGATA A :7-2

    WEEK 6   17-10-2020   LILLE A-GEELSE B :2-7

    WEEK 7   24-10-2020   GEELSE B-NODO D OM 10H00

    WEEK 8   14-11-2020   TURNHOUT E-GEELSE B OM 10H00

    WEEK 9   21-11-2020   GEELSE B-VIRTUS B OM 10H00

    WEEK 10 28-11-2020   BRASGATA A-GEELSE B OM 09H30



    09-01-2020 om 00:00 geschreven door hans nys  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    08-01-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GEELSE C

    GEELSE C

    __________

    PLOEG

    _____________

    STIJNEN JORAN(E6)

    AVONDS KASPER(E6)

    MERCKAERT WOUTER(NG)

    KALENDER

    WEEK 1   12-09-2020   GEELSE C-RETIE A :7-2

    WEEK 2   19-09-2020   ANTONIUS B-GEELSE C :0-9

    WEEK 3   26-09-2020   GEELSE C-ANTWERPEN B :8-1

    WEEK 4   03-10-2020   VIRTUS C-GEELSE C :0-9

    WEEK 5   10-10-2020   GEELSE C-BRASGATA B :7-2

    WEEK 6   17-10-2020   RETIE A-GEELSE C:3-6

    WEEK 7   24-10-2020   GEELSE C-ANTONIUS B OM 10H00

    WEEK 8   14-11-2020   ANTWERPEN B-GEELSE C OM 09H30

    WEEK 9   21-11-2020   GEELSE C-VIRTUS OM 10H00

    WEEK 10 28-11-2020   BRASGATA B-GEELSE C OM 09H30

    08-01-2020 om 00:00 geschreven door hans nys  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    07-01-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GEELSE D

    GEELSE D

    _____________

    PLOEG

    _____________

    NGO CLARK(NG)

    VAN GANSEN FREDERIC(NG)

    DECKX VICTOR(NG)

    KALENDER

    WEEK 1   12-09-2020   GEELSE D-POPPEL A:5-4

    WEEK 2   19-09-2020   ANTONIUS D-GEELSE D:6-3

    WEEK 3   26-09-2020   GEELSE D-GIERLE E:5-4

    WEEK 4   03-10-2020   NODO F-GEELSE D:4-5

    WEEK 5   10-10-2020   GEELSE D-BRASGATA C:5-4

    WEEK 6   17-10-2020   POPPEL A-GEELSE D :3-6

    WEEK 7   24-10-2020   GEELSE D-NTONIUS D OM 10H00

    WEEK 8   14-11-2020   GIERLE E-GEELSE D OM 09H00

    WEEK 9   21-11-2020   GEELSE D-NODO F OM 10H00

    WEEK 10 28-11-2020   BRASGATA C-GEELSE D OM 09H30   

    07-01-2020 om 00:00 geschreven door hans nys  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    05-01-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GEELSE E

    GEELSE E

    _____________

    PLOEG               

    ____________

    CABOOTER NORA

    D'JOOS WITSE

    LEYSENS EMMA

    HEYLEN LAURENS

    KALENDER

    WEEK 1   12-09-2020   GEELSE E-SALAMANDER C:0-9

    WEEK 2   19-09-2020   NODO H-GEELSE E :5-4

    WEEK 3   26-09-2020   GEELSE E-RUPEL A:2-7

    WEEK 4   03-10-2020   HALLAAR C-GEELSE E:5-4

    WEEK 5   10-10-2020   GEELSE E-LILLE B :6-3

    WEEK 6   17-10-2020   SALAMANDER C-GEELSE E OM 10H00

    WEEK 7   24-10-2020   GEELSE E-NODO H OM 10H00

    WEEK 8   14-11-2020   RUPEL A-GEELSE E OM 09H30

    WEEK 9   21-11-2020   GEELSE E-HALLAAR C OM 10H00

    WEEK 10 28-11-2020   LILLE B-GEELSE E OM 10H00   

    05-01-2020 om 00:00 geschreven door hans nys  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    T -->

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!