Inhoud blog
  • ola de valencia
  • mcdonaldos en valencia
  • kos 2
  • kos 1
  • hellas 5
    Zoeken in blog

    Foto
    de Maréchallekes on the road

    27-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ola de valencia
    Heyhey,

    Door de vroege start waren we al om 10u30 in ons mooie hotel op de rand van het oude stadscentrum. Dan vlugvlug nog eens de metro op om eindelijk onze dochter nog eens goed te kunnen vastpakken. Samen wandelden we naar de uniefwijk en daarna naar de oude stad, die we de rest van de namiddag verkenden. Om 20u waren we aanwezig in la mestalla, waar we een mooie voetbalmatch zagen tegen elche 3-1, maar het tofst was de sfeer met bovenal een schitterende spionkop, die bijna continu voor de ambi zorgden. We sloten de dag af in de spaanse mcdonald en waren dan heel content dat we onze matras konden onderwerpen aan de slaaptest.
    Gisteren te voet langs de turia naar het calatravapark of hoe het ook heet, manmanman zo mooi! Daarna te voet verder naar de haven en het strand. Om 15u hadden we afgesproken met de degreefs en onze plaatselijke gids voor een geleide oude stadswandeling. ’s avonds zijn we samen gaan eten in el carmen, jawel buiten aan 22°c :)))). We blijven ons verbazen over de temperatuur en de zon hier, we zijn da echt niet gewoon eind oktober.
    vandaag keren we terug naar de calatrava site waar we het oceanografic en andere musea gaan bezoeken.

    Voila ons eerste valenciaans verslag is af, en voor diegene die hier nog niet geweest zijn : zeker komen het is echt een supercitytrip

    Hasta luego

    Ps de foto’s zie je op facebook

    27-10-2014 om 08:29 geschreven door Jean-Luc & Yasmine


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.mcdonaldos en valencia
    Goedenavondos,

    Aan jullie reacties te zien moet ik dus een roede in een glas melk steken. Moa hauw zeh, dinne spaanske mcdo wos dus een filioal van 100 montaditos: de spaanske versie van een verrasingsbroad, moa per pistoleetje est nen euro of miér. T verskil met een verrasingsbroad van decroos es de omgekièrde verodinge tussen t beleg en de pistolee. Ier é je mièr pistolee dan beleg, dus vo luca :))))))), mo t es wel goekoap vo de studenten, andres ken’n ze nie ip wiekent goan na madrid en barcelona
    vandoage weere na da calatravaspel gewist: de aquariums woar’n dik in orde, de dolfijnshow es beter in belgica en da wetenskapsmuseum es de dummie versie van technopolis, moa gelik oe, vanmit da je doa ip die site lopt tussen die prachtige gebouwen, zwig je vantzefst (alli J-L oglik) zoa skoane dat es.
    vanoavend weere ip stap gewist met de overskeute van de degreefs en twos weere hièl in orde, surtout de platselikke wos weere content

    Buenas noches

    27-10-2014 om 00:00 geschreven door Jean-Luc & Yasmine




    Archief per week
  • 27/10-02/11 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 02/04-08/04 2012

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs