Inhoud blog
  • HDMI 2.1 is uitgekomen!
  • Betalen met je smartphone zonder geld in je zakken.
  • Proficiat!
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Laatste commentaren
    J'aimeIT
    Hier alles en nog wat over jouw nieuwe informatica
    01-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HDMI 2.1 is uitgekomen!

    In de week van 30 november 2017 is door de HDMI Forum de nieuwe HDMI 2.1-standaard officieel beschikbaar gemaakt. De doorvoersnelheid is bijna 3 keer groter ten opzichte van de HDMI 2.0.

    De nieuwe generatie en de nieuwe specificatie heeft zeker grote voordelen voor media-gebruikers en zeker voor de gamers. De HDMI 2.1 maakt mogelijk om 4K-beelden met 120Hz of 8K-beelden met 60Hz te versturen maar zelfs 10K-beelden versturen is haalbaar. De bandbreedte is heel verhoogd in vergelijking met de vorige versie: 48 GB/s ten opzichte van 18GB/s. De grootste voordeel hebben zeker de gamers, ze zullen de hogere refresh rate van 4K/120 Hz kunnen waarderen ook gezegd de ‘Game Mode Variable Refresh Rate. Dit betekent dat de videokaart en je beeldscherm met elkaar communiceren , dat was vroeger ook al mogelijk met DisplayPort, maar de huidige versie van HDMI krijgt ook eigen anti-tearing technologie(bij tearing wordt een oudere weergegeven frame overschreven door een nieuw frame.).Nu zijn de huidige 4K-schermen beperkt tot aan 60Hz maar in het begin van de volgende jaar komen de 120Hz-plus schermen uit, de G-Sync HDR-monitoren van Asus en Acer. 

    Ik vind dat de nieuwe versie van HDMI 2.1 een zeer goede uitvinding is en zeker voor de gamers omdat de games meer en meer realistisch zijn aan het worden. De 8K-schermen en de 10K-schermen zijn misschien meer te vinden bij een bioscoop dus dat betekent dat de films ook realistischer zullen zijn.

    Bron: http://www.techpulse.be/nieuws/220888/hdmi-2-1-beschikbaar-ondersteuning-voor-10k-resoluties/
    https://nl.hardware.info/nieuws/54326/hdmi-forum-maakt-hdmi-21-standaard-officieel-beschikbaar,  https://tweakers.net/nieuws/132329/hdmi-21-specificatie-is-uitgekomen.html




    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 27/11-03/12 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 16/10-22/10 2017

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs