1. Ga naar Beheer Betaalmethoden in het Beheerpaneel.
2. Klik in de rechterbovenhoek van de pagina op de knop + (Betaalmethode toevoegen).
3. Vul het volgende formulier in:
- Kies PayPal in het vervolgkeuzemenu Processor.
- Voer de weergavenaam in. Dit is de naam van de betaalmethode die uw klanten zullen zien wanneer ze afrekenen. De betaalmethode wordt standaard ingesteld op PayPal.
- Geef indien nodig extra opties op en dien een betaalmethodepictogram in.
Schakel over naar het tabblad Configureren en maak de volgende PayPal-instellingen: -
- Valuta -De valuta waarin uw PayPal-rekening luidt.
Deze valuta moet in uw winkel aanwezig zijn en zou idealiter de belangrijkste valuta moeten zijn. Dit komt omdat, voordat ze naar PayPal worden verzonden, prijzen altijd worden omgezet naar PayPal-valuta met behulp van de tarieven die u instelt.
- Voorvoegsel voor bestelling (optioneel)_ Elk voorvoegsel waarvan u wilt dat factuur-ID's op de PayPal-site staan (optioneel) (bijvoorbeeld mycart). Wanneer u hetzelfde PayPal-account gebruikt om betalingen van veel websites te ontvangen, voorkomt het gebruik van het voorvoegsel dat factuur-ID's worden gedupliceerd.
- Status van de eerste bestelling Kies een status voor alle aankopen met deze betaalmethode totdat PayPal reageert (met een IPN-bericht) of de klant terugkeert naar de winkel via een link op de PayPal-site.
5. Zorg ervoor dat u de volgende technische informatie opneemt:
- Account: het e-mailadres van uw PayPal-account.
- Naam van het item__De waarde van het veld Betalen voor op de PayPal-webpagina tijdens de betaling (bijvoorbeeld Mijn winkel).
- Selecteer Live in het menu Test/Live.
In de testmodus kan worden bekeken hoe de betaalmethode werkt. Deze modus werkt echter niet met actieve PayPal-rekeningen. U moet PayPal Sandbox-testaccounts gebruiken om te testen.
6. Druk om te beginnen op de knop Maken.
7. (optioneel) Als u wilt dat uw klant automatisch terugkeert naar uw bedrijf nadat hij een betaling heeft gedaan, moet u de volgende wijzigingen aanbrengen in uw PayPal-accountinstellingen:
- Ga naar Mijn verkooptools in Profiel & instellingen.
- Klik in de buurt van de optie Website instellingen op de koppeling Bijwerken.
- Ja, moet worden geselecteerd voor de optie Auto Return. Voer een waarde in zoals https://www.contactnummernederland.nl/paypal-account-herstellen/ notification.return&payment=paypal in het veld Return URL.
- Breng geen andere wijzigingen aan in de instellingen van die pagina.
|