Met mooi dominant voetbal vatte groen zwart de partij aan. Jammer genoeg ontbrak het ons aan efficientie want na 20 minuten stond het amper 1-0 via Robin Hollevoet. Positief puntje was dat onze verdediging geen enkel kans weggaf in die periode ! De 2de periode werd minder aangevat, door de vele wissels, en op de eerste kans van de bezoekers was het al meteen prijs 1-1. Gelukkig konden we 5 minuten erna al terug op voorsprong komen toen Arend goed gevolgd was op een rebound die terugkwam van de bezoekende doelman. Nog voor de rust kon Gilles in 2 keer de doelman vloeren met een staalhard schot. 3-1 aan de rust.
In de 3 de periode probeerden we weer aan te knopen met goed voetbal, maar doordat we ons niet aan het korte combinatievoetbal hielden zoals gevraagd werden onze spitsen soms iets teveel gelanceerd met de lange bal. Wel konden we nog 3x scoren via Glenn, die door z'n snelheid telkens voorbij de defensie van Waregem liep. een Hogere score zat erin maar goede soms open kansen werden niet benut. Waregem kreeg ook nog enkele kansjes
Redelijke partij met nog wat werkpuntjes maar ook mooie dingen gezien. Tegenstander was iets minder maar het sierde hen dat ze de kopjes niet lieten hangen.
Volgende zaterdag thuiswedstrijd tegen Mandel United, een te duchte tegenstander die dit weekend een oefenpartij won op Petegem met 1-4.
Maandag (stedelijk sportstadion), woensdag (velodroom), donderdag (stedelijk sportstadion) training!
Eerste competitiewedstrijd Zaterdag 02/09 KM Torhout - Mandel United 14u30 @ velodroom
|