Inhoud blog
  • Laatste les met evaluatie
  • Les 6
  • Les 5
  • Les 4
  • Foto's en screenshot van ons programma.
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Illuminatie Confirmed
    Lien Geudens
    06-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Laatste les met evaluatie
    Hey, we hebben gisteren onze laatste les FLL gehad, tijdens deze les hadden we eerst nog een uurtje programmeren en daarna evaluatie. Ik en Silken hebben de cloud voor de helft afgewerkt, Sam en Nick hebben het robotgevecht ook half afgewerkt, de deur is volledig af. Voor de laatste keer groetje Lien van Team Illuminati Confirmed.

    06-02-2016 om 08:09 geschreven door Lien Geudens  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    05-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Les 6
    Hey, tijdens de voorlaatste les hebben we de programma's nog verder afgewerkt, de deur werkt, aan de cloud werken ik en Silken maar deze werkt ook nog niet volledig en het robogevecht wordt geprogrammeerd door Sam en Nick. Volgende week, voorlaatste les dus we zullen nog wat moeten werken. Groetjes Lien en Team Illuminati Confirmed.

    Bijlagen:
    20160205_100106.jpg (3.1 MB)   

    05-02-2016 om 10:05 geschreven door Lien Geudens  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    29-01-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Les 5
    Hallo lezers,
    Tijdens les 5 hebben we onze blog bijgewerkt en nog wat geprogrammeerd, we werken in 2 kleine groepjes (meisjes en jongens) de jongens programmeren de robot competitie en ik en Silken programmeren de cloud. De deur hebben we al afgewerkt dus daar moeten we niet meer op letten.
    Groetjes Lien
    Team Illuminati

    29-01-2016 om 08:52 geschreven door Lien Geudens  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    08-01-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Les 4
    Hay,
    Tijdens les 4 hebben we al 2 missie's opgelost: we hebben de deur kunnen openen en een deel van de cloud. We hebben tijdens de vierde les ook een flowchart gemaakt van de cloud. Screenshots en foto's volgen nog. Nu de poorten van de robot: in 1 zit de ultrasonesensor, in 2 de gyrosensor en in 3 en 4 zitten kleursensoren, in a. zit de medium motor, in poort b en c zitten de grote motor.
    (foto's en screens in volgend bericht)
    Team Illuminati Confirmed

    08-01-2016 om 09:08 geschreven door Lien Geudens  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's en screenshot van ons programma.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Hay,
    In dit bericht ziet u de screenshots van ons programma.
    Bye Lien Geudens

    08-01-2016 om 00:00 geschreven door Lien Geudens  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    04-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Les 3
    Hey,
    Tijdens onze 3de les FLL zijn we begonnen met het programmeren voor de cloud. Ons programma was na deze les nog niet helemaal af, ik zelf heb de flowchart van de cloud uitgetekend. We hebben ook de robot nog een beetje aangepast, kleursensoren naar binnen, het docking station nog wat verder bewerkt, ... .
    Dit was onze 3de les.
    Lien Geudens!

    04-12-2015 om 09:33 geschreven door Lien Geudens  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    12-11-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Team-work!
    Hallo,
    In mijn vorig bericht kon je lezen dat onze robot al gebouwd is, onze robot bevat een kleursensor voor het detecteren van de kleuren op het bord, hij bevat ook een tastsensor deze zorgt ervoor dat onze robot weet wanneer hij bij de kant is, we hebben gebruik gemaakt van de medium en de grote motor, als laatste sensor bevat onze robot ook de ultrasonesensor zodat hij weet op welke afstand hij van het object verwijderd is. In elke groep heerst er de vriendschap dus de sfeer zit goed en het samenwerken verloopt (tot hiertoe) geweldig goed.
    Dit was het voor vandaag meer heb ik dit keer niet te zeggen.
    Groetjes Lien
    Team Illuminatie Confirmed!Cool

    12-11-2015 om 00:00 geschreven door Lien Geudens  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    31-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het bouwen van de robot.
    Hallo allemaal,
    ik zal me even voorstellen. Ik ben Lien Geudens, ik ben 13 jaar, ik volg de geweldige richting STEM in het Heilig Graf. STEM staat voor Science Technology Engineering Mathematics, STEM is een wetenschappelijke richting, we doen veel wetenschappelijke proefjes maar er is ook nog een deel Technology en in die lessen programmeren we, we programmeren met LabView en Mindstorms. Wat programmeren we? Het liefst programmeren we robots maar we programmeren ook spelletjes of thermometers of een rekenmachine. We zijn sinds 2 weken bezig met onze eerste wedstrijd: FLL, in deze wedstrijd moet de robot 3 verschillende missies van 3 verschillende moeilijkheidsgraden. ik zit in het team Illuminatie Confirmed samen met Silken Roovers, Nick van den Broek, Sam Verleye en Tiziano Van der Waals. Wij hebben de missies: Deuren openen, Cloud toegang en Robotwedstrijden. Onze robot is al ongeveer helemaal gebouwd, we zijn nog niet begonnen met programmeren. Dit was mijn eerste bericht op mijn blog hopelijk vinden jullie het leuk en/of interessant.
    Groetjes Lien Geudens!  

    31-10-2015 om 09:59 geschreven door Lien Geudens  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 30/11-06/12 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 26/10-01/11 2015

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs