HIER HET VERVOLG VAN HET BLOG "Il2_Sturmovik2".
Nadat het vorige blog op zijn maximum zit,wat foto's plaatsen betreft,werd hier het vervolg geopend voor deze reeks verhalen,met screenschots,gemaakt met de fl.sim "Il2 Sturmovik 1946".
Intussen werd een nieuwe flight sim. game geinstaleerd "Strike Fighters Project 1".Hiervan werd een nieuwe blog opgericht,en vind je hier op bloggen.be..Indien je geintreseerd bent in modernere vliegtuigen,vind je deze zeker terug op deze blog.(links hier op het scherm vind je een rechtstreekse link naar deze blog)
NIEUW : Skins voor de vliegtuigen van de flight sim. "Il2 Sturmovik 1946".
Deze door mij zelf gemaakte skins kun je het beste rechtstreeks plaatsen in de juiste map van elk vliegtuig,waarna deze word aanvaard door de game.
13-03-2011
Aichi D3A1 Val // Mitsubishi A6M7-63 Zero // Grumman F6F-3 Hellcat.
Japanse bommenwerper // Japans jachtvliegtuig // Amerikaans jachtvliegtuig. Na de verschillende aanvallen van de Amerikanen,staat het vast dat er zich een Amerikaans vliegdekschip in de beurt is.Waarop verkenners op pad gaan om dit vliegdekschip op te sporen.Zelf zijn we met 2 van onze Zero jagers in de lucht als escorte voor een Val bommenwerper-verkenner.Op een gegeven moment ontdekken we een Amerikaans vliegdekschip met een deel andere vaartuigen.Na het melden aan onze hoofdmacht van de vondst,keren we terug naar onze vliegdekschepen.Maar onze Val bommenwerper word plots door 2 Amerikaanse Hellcat jachtvliegtuigen aangevallen,waarop we in actie komen met onze Zero jagers.Onze Val bommenwerper weet te onkomen,en zelf weet ik uiteindelijk de 2 Hellcat's neer te halen.Hiermee is na deze missie mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 4 stuks.
Japans jachtvliegtuig // Japans jachtvliegtuig // Amerikaanse torpedobommenwerper. Na de laatste aanval van de Amerikanen op onze vloot,zijn we dezelfde dag nog terug in de lucht met 2 van onze Zero jagers.Ook een ander smaldeel heeft 4 Zero jachtvliegtuigen in de lucht om mogelijke indringers aan te vallen.Na een tijd ontdekken we op lagere hoogte 10 Amerikaanse Avenger torpedobommenwerpers,waarop we met alle toestellen een duik nemen,om de aanval te kunnen inzetten.Ook het AA geschut van de schepen komt meteen in actie,en zorgt voor een spervuur op deze aanvallers.Uiteindelijk worden tijdens deze heftige maar korte aanval 8 Avenger's neergehaald,en kunnen dus 2 Avenger's ontkomen.Zij wisten 2 destroyer's tot zinken te brengen,en worden de 2 vliegdekschepen behoorlijk beschadigd.Zelf wist ik hier enkel schade toe te brengen aan de Avenger's,en liep mijn toestel schade op door een boordschutter.
Amerikaanse duikbommenwerper // Japans jachtvliegtuig // Japans jachtvliegtuig. Met 2 van onze Zero jachtvliegtuigen zijn we hier reeds in de lucht,om boven de schepen de nodige luchtdekking te verzorgen.Ook 4 Zero's van een ander smaldeel vliegen een patroulje vlucht boven de schepen.Plots merken we op grotere hoogte een formatie op van 16 Amerikaanse Dauntless bommenwerpers,waarop wij en onze 4 andere collega's in de aanval gaan.Hierbij weten we samen met het AA geschut van de schepen al een deel van deze bommenwerpers neer te halen,nog voor ze de bomaanval kunnen inzetten.De overige bommenwerpers weten hun bommen te droppen,maar missen allen doel.Uiteindelijk keert geen enkele Dauntless terug van deze missie,zij worden allen neergehaald.Hierbij verlies ik mijn wingleader en van het andere smaldeel word ook een Zero neergehaald door de boordschutters.Zelf wist ik hier 2 bommenwerpers neer te halen,wat hiermee mijn eerste score is van neergehaalde vijandelijke vliegtuigen.Nadien mogen we voor deze actie een "Sake Cup" ontvangen.
Japans jachtvliegtuig : Amerikaanse bommenwerper. Intussen is er wat tijd verstreken,en werden we met onze eenheid overgebracht naar een vliegdekschip.Ook bestaat ons smaldeel uit maar een type jachtvliegtuig,namelijk de A6M7-63.Hier zijn we met 2 van deze jachtvliegtuigen reeds in de lucht,en vliegen een patroulje vlucht in de beurt van de schepen,om zo voor de nodige luchtdekking te zorgen tegen mogelijke vijandelijke aanvallen.Op een gegeven moment ontdekken we een eenzame Amerikaanse B-24 bommenwerper,blijkbaar een verkenner.Deze word meteen onthaald door het AA geschut van de schepen,en zelf zetten we meteen de achtervolging in.Maar nog voor we een aanval kunnen inzetten,word de bommenwerper getroffen door het AA geschut,waarop deze al brandent neerstort.Even later kunnen we dan de landing inzetten op het vliegdekschip.
Japans transportvliegtuig // Japanse jachtbommenwerper. Hier zijn we reeds in de lucht met onze Zero jachtbommenwerper,beladen met eeen bom.Ditmaal gaan we een aanval oefenen,in het droppen van een bom,op een oefenterrein,waar een paar oude voertuigen staan opgesteld.Tijdens deze vlucht kruis ik een eenzame Japanse L2D tansportvliegtuig,die even later de landing inzet op een vliegveld in de beurt.Zelf zet ik even later op lage hoogte een bomaanval in op de doelen,waarbij ik meteen 4 gronddoelen weet te vernietigen.Na dit succes zoek ik de thuisbasis terug op,en is hiermee mijn eerste score binnen van vernietigde gronddoelen.
Japans jachtvliegtuig // Japans jachtvliegtuig // Japanse bommenwerper. 1944,Japan.We zijn al een tijd hier in opleiding,en hebben hier de rang van "Joto Heiso".Hier op dit vliegveld word de omscholing gedaan op de Zero jachtvliegtuigen.Daarvoor beschikken we hier over twee verschillende types Zero jachtvliegtuigen.Zelf stijg ik hier op met een A6M3 jager,om een oefenvlucht uit te voeren.Tegelijker tijd stijgen nog eens 2 A6M7-63 jachtvliegtuigen op,om het formatie vliegen te oefenen.Als we met de 3 toestellen opstijgen,nadert een eenzame Ki-21 bommenwerper ons vliegveld,en keert net terug van een oefenvlucht.Zelf leggen we een bepaald parcour af,om wat later de landing in te zetten.
Supermarine Spitfire F Mk Vb // Heinkel He-111 H-6.
LAATSTE MISSIE IN DEZE CAMPAIGNE
CAMPAIGNE : Action not Words. Mission : 9. Eigen vliegtuig = Supermarine Spitfire F Mk Vb. RAF. 322 Squadron.
Brits jachtvliegtuig // Duitse torpedobommenwerper. Een scheepsconvooi passeerd hier de kust.Zelf krijgen we de opdracht om voor de nodige luchtdekking te zorgen voor deze schepen.Hiervvoor stijgen we op met 2 Spitfire's,om evn later boven zee contact te maken met de vrachtschepen.We zijn niet lang boven de schepen,of we merken 4 Duitse He-111 torpedobommenwerpers op lage hoogte op,die de schepen naderen.Waarop we meteen duiken om de aanval kunnen in te zetten.Hierbij weten we de He-111 toestellen uit elkaar te drijven,en 1 He-111 meteen ook neer te halen.Toch weten 2 toestellen een torpedo te lossen,en een vrachtschip te treffen,waarop deze zinkt.Daarna weten we nog 2 He-111 vliegtuigen neer te halen,en weet uiteindelijk 1 He-111 te ontkomen.Zelf wist ik hier 2 torpedobommenwerpers neer te halen,wat mijn score na deze missie op een totaal brengt van 11 neergehaalde vijandelijke vliegtuigen.
Messerschmitt Bf-109 E-7/B // Supermarine Spitfire F Mk Vb.
CAMPAIGNE : Action not Words. Mission : 8. Eigen vliegtuig = Supermarine Spitfire F Mk Vb. RAF. 322 Squadron.
Duitse jachtbommenwerper // Brits jachtvliegtuig. We krijgen hier het bericht binnen,dat een formatie vijandelijke vliegtuigen de kust nadert.Waarop we onmiddelijk opstijgen met 6 klaar staande Spitfire's.Boven zee ontdekken we 8 Duitse Bf-109 jabo's,beladen met bommen.Meteen gaan we in de aanval,waardoor een paar Bf-109 jabo's hun bommen vroegtijdig moeten lossen.De overige Bf-109's weten hun bommen op ons vliegveld te droppen,waarna ze nogmaals aanvallen met de boordwapens.Tijdens dit luchtgevecht komt 1 van onze Spitfire's in botsing met een Bf-109,waarop beide toestellen neerstorten.Uiteindelijk worden er nog 6 Bf-109's neergehaald,waarvan ik zelf er 3 wist uit de lucht te halen.En dus 1 Bf-109 weet uiteindelijk te ontkomen.Na deze missie is hiermee mijn score van neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 9 stuks,en mag ik nadien een eerste medaille ontvangen,namelijk het " Defence Medal".
Supermarine Spitfire F Mk Vb // Dornier Do217 K-1.
CAMPAIGNE : Action not Words. Mission : 7. Eigen vliegtuig = Supermarine Spitfire F Mk Vb. RAF. 322 Squadron.
Brits jachtvliegtuig // Duitse bommenwerper. De radar posten langs de kust merken een eenzaam vliegtuig op grote hoogte op,blijkbaar een verkenner die Gr.Bitanië binnen vliegt.Waarop we orders krijgen deze indringer te onderscheppen.Hiervoor stijgen we op met 2 van onze Spitfire's,om onmiddelijk hoogte te winnen.Na een tijd ontdekken we een eenzame Duitse Do-217 bommenwerper,waarop mijn wingleader de aanval inzet.Tijdens zijn eerste aanval weet hij de Do-217 neer te halen.Daarna draaien we nog een rondje rond het vliegveld,waarna we de landing inzetten.
Supermarine Spitfire F Mk Vb // Messerschmitt Bf-109 G-2.
CAMPAIGNE : Action not Words. Mission : 6. Eigen vliegtuig = Supermarine Spitfire F Mk Vb. RAF. 322 Squadron.
Brits jachtvliegtuig // Duitse jachtbommenwerper. Plots gaat het luchtalarm af op ons vliegveld,en word er melding gemaakt van inkomende vijandelijke vliegtuigen.Waarop we meteen opstijgen met 8 van onze Spitfire's.Eenmaal boven zee merken we op lagere hoogte 8 Duitse Bf-109 jachtbommenwerpers op.Meteen gaan we in de aanval,waarop een deel van de Bf-109 jabo's hun bommen droppen,en in de tegenaanval gaan.De meeste Bf-109 vliegtuigen weten hun bommen te droppen op ons vliegveld,waarna sommige nogmaals een aanval inzetten met de boordwapens.Tijdens het luchtgevecht dat volgd,weten de Duitsers 1 van onze Spitfire's neer te halen.Maar onze jachtvliegtuigen en het AA geschut op het vliegveld,weten uiteindelijk alle Duitse toestellen neer te halen.Hiervan wist ik zelf 1 Bf-109 uit de lucht te halen,waardoor mijn score op 6 neergehaalde vijandelijke vliegtuigen komt.
Supermarine Spitfire F Mk Vb // Junkers Ju-88 A-17.
CAMPAIGNE : Action not Words. Mission : 5. Eigen vliegtuig = Supermarine Spitfire F Mk Vb. RAF. 322 Squadron.
Brits jachtvliegtuig // Duitse bommenwerper. We krijgen het bericht binnen,dat een vijandelijk vliegtuig op grote hoogte de kust nadert,blijkbaar een verkenner.Waarop we meteen opstijgen met 2 van onze Spitfire's,en zo snel mogelijk hoogte trachten te winnen,om de indringer te onderscheppen.Een tijd later ontdekken we een Duitse Ju-88 bommenwerper,waarop we meteen in de aanval gaan.Hierbij weet mijn wingleader deze Ju-88 in brand te schieten,waarna het toestel neerstort.Na dit succes,blijven we nog een tijd in de beurt rond vliegen,waarna we de thuisbasis terug opzoeken.
Supermarine Spitfire F Mk Vb // Focke Wulf Fw-190 A-5.
CAMPAIGNE : Action not Words. Mission : 4. Eigen vliegtuig = Supermarine Spitfire F Mk Vb. RAF. 322 Squadron.
Brits jachtvliegtuig // Duitse jachtbommenwerper. Opnieuw stijgen we hier op met 2 van onze Spitfire's om een patroulje vlucht uit te voeren langs de kust.Na een tijd boven de kustlijn te vliegen,merken we 2 Duitse Fw-190 jabo's op.Deze Duitsers droppen meteen hun bommen en extra brandstoftanks,zodra ze onze jachtvliegtuigen in de gaten krijgen.Daarna volgd een luchtgevecht op lage hoogte,waarbij ik als eerst een Fw-190 weet neer te halen.Even later weet ook mijn flight-leader de tweede Fw-190 neer te halen,waarna we onze patroulje vlucht verder zetten.Tijdens deze vlucht merken we verder geen vijandelijke vliegtuigen meer op,en kunnen even later de landing inzetten op ons vliegveld.Hiermee is mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 5 stuks.
Supermarine Spitfire F Mk Vb // Heinkel He-111 H-6.
CAMPAIGNE : Action not Words. Mission : 3. Eigen vliegtuig = Supermarine Spitfire F Mk Vb. RAF. 322 Squadron.
Brits jachtvliegtuig // Duitse bommenwerper. We krijgen opdracht een Duitse formatie bommenwerpers te onderscheppen,die op de terugvlucht is van een bomaanval.Omdat de escorterende Duitse jagers bezig worden gehouden door andere squadrons zullen we weinig of geen last hebben van deze vijandelijke jachtvliegtuigen.Hiervoor stijgen we op met 12 van onze Spitfire's,om zo snel mogelijk hoogte te winnen.Een tijd later ontdekken we 18 Duitse He-111 bommenwerpers,waarop we meteen in de aanval gaan.Tijdens verschillende aanvallen worden uiteindelijk 10 He-111 bommenwerpers neergehaald,waarbij we zelf het verlies lijden van 1 Spitfire,hij werd door een boordschutter neergehaald.Zelf wist ik hier 1 He-111 neer te halen,waarna ik schade opliep door een boordschutter,en onvoldoende vermogen meer had om deze formatie te volgen.Hiermee is mijn score van neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 4 stuks.
CAMPAIGNE : Action not Words. Mission : 2. Eigen vliegtuig = Supermarine Spitfire F Mk Vb. RAF. 322 Squadron.
Brits jachtvliegtuig // Brits jachtvliegtuig // Duits jachtvliegtuig. Hier stijgen we op met 2 van onze Spitfire's,om langs de kust een patroulje vlucht uit te voeren.Intussen zijn langs de kust 3 Britse Hurricane jachtvliegtuigen onderweg,en zij krijgen contact met 3 Duitse Fw-190 jabo's,beladen met bommen.Zodra de Duitsers de Hurricane's in de gaten krijgen,droppen ze hun bommen,en gaan in de aanval.Hierbij komt een Fw-190 in botsing met een Hurricane,waarop beide toestellen exploderen in de lucht.Daarna weten de Duitsers een Hurricane neer te halen,waarna we zelf arriveren met onze Spitfire's,en deelnemen aan het luchtgevecht.Hierbij weet mijn wingleader 1 Fw-190 neer te halen,waarna ik even later ook de laatste Fw-190 weet uit de lucht te halen.Na deze missie is hiermee mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 3 stuks.
CAMPAIGNE : Action not Words. Mission : 1. Eigen vliegtuig = Supermarine Spitfire F Mk Vb. RAF. 322 Squadron.
Brits nacht jachtvliegtuig // Brits jachtvliegtuig // Duitse jachtbommenwerper. 1943,Gr.Britanië.Als Nederlander zijn we hier na de inval van de Duitsers in Nederland,gevlucht naar Gr.Britanië.Hier zijn we als piloot,en met de graad van "Fl.Lieutenant" ingedeeld bij een pas opgericht Squadron,dat uit Nederlanders bestaat.Met onze Spitfire's zijn we hier gestationeerd aan de kust in het noord-oosten van Gr.Britanië.Als we hier vroeg in de morgen opstijgen met 2 van onze Spitfire's,voor een patroulje vlucht in de beurt,nadert een Britse Beaufighter ons vliegveld.Hij keert terug van zijn nachtelijke opdracht,als nachtjager.Zelf vliegen we een bepaalde route,die gedeeltelijk het binnenland in gaat,waarna we langs de kust vliegen.Hier aan de kust merken we plots 2 Duitse Bf-110 jabo's op,die op lage hoogte het binnenland invliegen.Meteen gaan we over tot de aanval,waarbij 1 Bf-110 meteen zijn bommen dropt.De tweede Bf-110 weet even later zijn bommen op een dorp te droppen.Tijdens onze aanvallen op de Duitse jagers,weet mijn wingleader steeds een Bf-110 te beschadigen,waarna ik zelf deze weet neer te halen.Zo weten we na een tijd beide Duitse toestellen neer te halen.Na deze missie is hiermee ook mijn eerste score van 2 neergehaalde vijandelijke vliegtuigen binnen.
Macchi MC.200 serie 7 FB Saetta // Supermarine Spitfire F Mk Vc.
LAATSTE MISSIE IN DEZE CAMPAIGNE
CAMPAIGNE : Afrikan War. Mission : 9. Eigen vliegtuig = Macchi MC.200 serie 7 FB Saetta. Italiaanse Luchtmacht. 393 Squadriglia.
Italiaanse jachtbommenwerper // Brits jachtvliegtuig. Met 6 van onze Saetta jachtbommenwerpers zijn we hier onderweg richting front,om aldaar een bomaanval uit te voeren.Zodra we ons doel bereiken zetten we een bomaanval in,gevolgd door een aanval met de boordwapens.Hierbij weet ik 1 gronddoel te vernietigen.Als we de terugvlucht willen inzetten,worden we door 3 Britse Spitfire jachtvliegtuigen aangevallen.Deze weten 2 van onze Saetta's neer te halen,waaronder ook mijn eigen toestel.Daarna weten mijn collega's de 3 Spitfire's na een tijd neer te halen.Hiermee is mijn score voor vernietigde gronddoelen gestegen tot 14 stuks,maar eindigd hier ook deze campaigne.
CAMPAIGNE : Afrikan War. Mission : 8. Eigen vliegtuig = Macchi MC.200 serie 7FB Saetta. Italiaanse Luchtmacht. 393 Squadriglia.
Italiaanse jachtbommenwerper // Italiaanse bommenwerper // Brits jachtvliegtuig. Met 4 van onze Saetta jachtbommenwerpers zijn we hier onderweg om een bomaanval uit voeren op een AA stelling.Achter ons volgen 8 Sparviero bommenwerpers,die een bomaanval zullen uitvoeren op de stad zelf.Eenmaal het doel in zicht zetten we een bomaanval in,waarbij ik 7 gronddoelen weet te vernietigen.Daarna blijven we in de beurt,om voor de bommenwerpers de nodige luchtdekking te geven tijdens hun bomaanval.Na hun bomaanval keren we met alle toestellen terug richting thuisbasis.Maar op deze terugvlucht worden de bommenwerpers plots door 2 Britse Hurricane jagers aangevallen.Deze weten 2 bommenwerpers neer te halen,nog voor we tussenbeide kunnen komen.Daarna onstaat een luchtgevecht tussen de jachtvliegtuigen,waarbij de Britten nog 1 Saetta weten neer te halen.Maar uiteindelijk weet ik zelf de beide Hurricane's neer te halen,waarna we de thuisbasis opzoeken.Hiermee is mijn score voor vernietigde gronddoelen gestegen tot 13 stuks,en van neergehaalde vijandelijke vliegtuigen tot 4 stuks.Nadien mogen we ook een tweede medalle ontvangen.
CAMPAIGNE : Afrikan War. Mission : 7. Eigen vliegtuig = Macchi MC.200 serie 7 FB Saetta. Italiaanse Luchtmacht. 393 Squadriglia.
Britse jachtbommenwerper // Italiaans jachtvliegtuig. We krijgen het bericht binnen,dat er een formatie vijandelijke vliegtuigen onderweg is richting ons vliegveld.Waarop we meteen opstijgen met 6 van onze klaar staande Saetta jachtvliegtuigen.Nog voor de 9 Britse Hurricane jachtbommenwerpers ons vliegveld bereiken,kunnen we de aanval inzetten,en 1 Hurricane neerhalen.De overige Hurricane's weten hun bommen op ons vliegveld te droppen,waarna ze opnieuw aanvallen uitvoeren met de boordwapens.Uiteindellijk weten maar 2 Hurricane's te ontkomen,en worden de overige neergehaald door onze jachtvliegtuigen en het AA geschut.Zelf wist ik hier 1 Hurricane uit de lucht te halen,en komt na deze missie mijn score van neergehaalde vijandelijke vliegtuigen op 2 stuks.
Fiesler Fi-156 Storch // Macchi MC.200 serie 7 FB Saetta.
CAMPAIGNE : Afrikan War. Mission : 6. Eigen vliegtuig = Macchi MC.200 serie 7 FB Saetta. Italiaanse Luchtmacht. 393 Squadriglia.
Italiaans verkenings vliegtuig // Italiaanse jachtbommenwerper. Een Italiaanse Storch heeft een Britse eenheid ontdekt die achter onze linie's rondtrekt,en verrassings aanvallen uitvoerd achter de linies.De Storch word door licht AA geschut geraakt,en stort wat later dan ook neer.Maar hij wist de positie van de vijand door te geven,en hier krijgen wij orders een bomaanval uit te voeren op deze Britten.Hiervoor stijgen we op met 2 van onze Saetta toestellen,elk beladen met 2 lichte bommen.Een tijd later ontdekken we de Britse voertuigen,waarop we een bomaanval uitvoeren,gevolgd door een aanval met de boordwapens.Tijdens deze aanvallen weet ik zo 3 gronddoelen te vernietigen.Daarna keren we terug naar onze thuisbasis,en is hiermee mijn score voor vernietigde gronddoelen gestegen tot 6 stuks.Nadien mag ik ook een eerste medaille ontvangen.
Macchi MC.200 serie 7 FB Saetta // Hawker Hurricane Mk I.
CAMPAIGNE : Afrikan War. Mission : 5. Eigen vliegtuig = Macchi MC.200 serie 7 FB Saetta. Italiaanse Luchtmacht. 393 Squadriglia.
Italiaanse jachtbommenwerper // Brits jachtvliegtuig. Met 8 van onze Saetta jachtbommenwerpers,beladen met bommen,zijn we hier boven zee onderweg.Hoofddoel is een vijandelijk scheepsconvooi aanvallen,dat werd opgemerkt door een verkenner,en de Afrikaanse kust nadert.Eenmaal dit convooi gevonden zetten we de bomaanval in,maar worden al meteen onthaald door 2 Britse Hurricane jagers,die de aanval inzetten op onze vliegtuigen.Toch weten al onze toestellen hun bommen te droppen,en word er 1 vrachtschip tot zinken gebracht.Daarna gaan we met onze jabo's de tegenaanval aan op de Britse jagers.En na een kort luchtgevecht weten mijn collega's de 2 Hurricane's neer te halen.Waarna we met al onze toestellen terugkeren naar onze thuisbasis.