Inhoud blog
  • Wij kregen bezoek van ...
  • Wat we zo graag doen ...
  • Ikai de komediant
  • Ibou of Eyes On Fire en Ikai of Silver Moon Bengals
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    De dolle fratsen van Ibou en Ikai

    28-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wij kregen bezoek van ...
    Klik op de afbeelding om de link te volgen


    IKAI : Ibou , Bou , Boutjeeeeeeeeeeee !!!! Ik weet hoe we kunnen zeggen wie er op bezoek is gekomen ! 
    Bou , luister eens . Jij moet zeggen MAMA zoals jij dat zo goed kan . Je weet wel , op die manier zoals jij zo vaak doet 
    IBOU : Zeg Ikai !!! Nu verklap je het al bijna !!! 
    IKAI : Huh ik zeg toch niks ... Ik zeg toch niet dat het mama L...
    IBOU : IKAAAAAAAAAAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!! SSSSSSSSSSSSSSSHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!! 
    Nu heb je het al bijna helemaal verklapt !
    IKAI : Oeps ! Hihihi ! Sorry Bou ! 
    Maar gaan we het zo doen ? Jij zegt dat woordje -dat ik nu niet mag zeggen- zoals jij dat zo goed kan , en ik zeg dan dat andere woordje dat ik nu ook niet mag zeggen anders zou ik het al verklappen . 
    IBOU : Ja het is goed , we doen het zo . Ben je klaar ? Hum , hum ...
    IKAI : Euh Boutje ? Je moet dus niet zeggen "HUM,HUM..." He . Je moet dat andere woordje zeggen . 
    IBOU : Jah ! Dat weet ik ook wel hé maar ik schraap mijn keeltje ! 
    IKAI : Waarom moet jij nu je keel schrapen ? Als je dat hier anders gewoon thuis doet, doe je dat toch ook niet ? 
    IBOU : Nee , maar nu is het een beetje speciaal omdat het voor je weet wel wie is he ...
    IKAI : Zucht ... Alle vooruit dan . Is je keeltje genoeg geschraapt ? 
    Kunnen we nu eindelijk zeggen wie er op bezoek is gekomen ? Ik kan het niet meer geheim houden hoor ... Mijn mondje gaat het anders verklappen ...
    IBOU : Niet verklappen he , ik ben helemaal klaar ! 

    IBOU : Hum, Hum ...MAAAAAAAAAAAAAAAMAAAAA 
    IKAI : LINDSAY !!!!!!!!!!!!!!! 
    Onze mama Lindsay !!!! 
    IBOU : En opa en oma Oedelem 
    IKAI : Ja en Wendy ! 
    IBOU : Ja , mama had al een paar keer gezegd " mama Lindsay gaat eens op bezoek komen . Ben je blij ?" Ik dacht toen telkens : woehoe eindelijk mama Lindsay nog eens zien . Mama vroeg mij dan ook altijd of ik mama Lindsay nog ken . Ja DUH !!! Mama toch ... Hoe kan ik nu mama Lindsay vergeten !!! 
    IKAI : Ja tegen mij zei mama dat ook allemaal . Maar soms zei ze ook " pas op he Ikai ! Als je niet flink bent en niet luistert ga ik mama Lindsay opbellen en zeggen dat ze niet moet komen !"  Ik dacht toen altijd ... Wie zou hier meer mee gestraft worden ? Ik of mama Lindsay ? Maar voor de zekerheid was ik dan toch wel heel flink en braaf ! 
    IBOU : Ja voor 2 seconden ... 
    IKAI : Zeg Bou , flauw hoor !!! 
    IBOU : Mama zei wel de hele tijd mama Lindsay kom op bezoek maar dat duurde en dat duurde voor ze dan kwam . Soms zei mama " papa en mama hebben mama Lindsay gezien " en dan zeiden Ikai en ik tegen elkaar :" ja zij hebben haar gezien , maar wij nu nog steeds niet " 
    En toen plots zei mama : " schatjes nog 2 keer slapen en mama Lindsay komt op bezoek " 
    IKAI : Ik wou net zeggen tegen Ibou :" vlug doe je oogjes dicht , vlug slapen ... Dan wakker worden even eten en wat spelen dan heel vlug weer een beetje slapen . En dan komt mama Lindsay " 
    Maar mama zei al vlug dat zij en papa eerst nog 2 keer in hun bed moesten slapen voor mama Lindsay zou komen ! Pfffff zo lang nog !!! 

    IBOU : En dan was het zover ! Papa en mama hadden 2 keer in hun bed geslapen ...
    Het was MAMA LINDSAY DAG !!! Ikai en ik wisten met onszelf geen raad . We renden de trap op en neer , crosten door de keuken en vervolgens naar de veranda . Door de woonkamer naar de badkamer en van de badkamer weer door de woonkamer naar de zithoek ! 
    IKAI : Papa en mama waren bezig in de keuken en ik dacht zeg :" wanneer komt ze nu ? " 
    Enige tijd later gaf mama mij een zoen op mijn kopje en zei me :" schatje , ik ga mama Lindsay halen he " 
    IBOU : Ik kreeg ook een zoen van mama, en mama heeft dat ook tegen mij gezegd ! 
    En wij maar wachten , en wachten ,... En toen plots hoorde ik de deur beneden ... Voetstappen op de trap ... Het slot van de deur hier boven ... De deur ging open ... En dan ... Stond ze daar ! MAMA LINDSAY in ons huisje ! Ze kwam binnen en ze zei " EWEL ...DAG IBOU !" Ik sprong uit mijn hangmatje en liep meteen naar haar ! Ik herkende haar meteen ! Ikai had een kleine aanmoediging nodig van papa maar hij liep ook meteen naar mama Lindsay ! 
    IKAI : Ja maar ze zei niet toen ze binnenkwam "ewel ...dag Ikai hé!  " 
    IBOU : Ja Ikai , hoe kon ze dat nu ook doen ? Jij zat verstop onder de tafel ! 
    IKAI : Ah ja das waar , hahaha ... Maar ik liep daarna ook meteen naar mama Lindsay he ! 
    Ze had een cadeautje mee voor ons ! En ook voor ons Loutje he !!! Ik en Ibou kregen een gelijk muisje alleen de kleur was anders . En ons Loutje kreeg een ander beestje . Het lijkt een beetje op een lief spinnetje . En weet je wat ? Ibou was niet eens blij met zijn cadeautje ! Alle hij krijgt een cadeautje van mama Lindsay en hij is er niet blij mee !!!
    IBOU : Zeg Ikai das niet waar ! Ik was er wel blij mee , maar toen zag ik dat Lou zo'n spinnetje had gekregen ... En toen ik nog een baby was en bij mama Lindsay woonde , had ik ook zo'n spinnetje om te spelen ... En dus was ik een beetje verdrietig dat Loutje dat had gekregen en niet ik ... 
    IKAI : Dus heb je met Loutje gewisseld ? 
    IBOU : Ja ! Spinnetje is nu mijn beste speelgoed vriendje . Net zoals fluo ,jou mama Lindsay muisje ! 
    Nadat we dus onze cadeautjes hebben opengedaan wou mama Lindsay ons oppakken ... Maar daar moesten we nog niet meteen van weten en hebben we voorgesteld om eens naar buiten te gaan. 
    Wij deden onze tuigjes aan en we begeleiden ons bezoek naar het terras . 
    Toen moesten we wel weer naar binnen want het begon te regenen . Eenmaal binnen werden we geaaid en gestreeld door onze 2 mama's ! 
    FILOU : Zeg jullie zeggen altijd dat jullie mama Lindsay een lieve is ...
    IBOU EN IKAI : Ja dat is ze toch ook ! 
    FILOU : Ja vind je dat ? Pfffff 
    IKAI : Zeg Loutje ! Mama Lindsay is super lief ! Je hebt toch ook een cadeautje gekregen van haar ! 
    FILOU : Zeg weet je wel wat ze wou doen ? Heb je dat niet gezien ? 
    IBOU : Wat ? Wat wou ze doen ? 
    FILOU : Mijn nagels knippen ! Zeg ik laat mama dat nog niet doen ! En dan wou zij dat al meteen doen !!!! 
    IKAI : Hahahahaha Loutje toch , die van mij heeft ze toch ook geknipt ! Ik lag in mama haar armen en mama Lindsay knipte . Dat is toch geen ramp ! 
    IBOU : Ja Lou dat is toch geen ramp ! 
    IKAI : Oh hoor onze stoere ! Als mama jou nagels wil knippen is het van AUW, AUW ...
    IBOU : Zeg mama Lindsay heeft dus wel ook mijn nagels geknipt he ! 
    IKAI : Oh ja ? Ik heb je niet horen roepen en klagen !!! 
    IBOU : Ik euh... Durfde niet ... Ik wou niet dat mama Lindsay mij een flauwe zou vinden ...
    IKAI : Hahahahaha die is goed ! 
    We hebben dan wat met opa gespeeld en geknuffeld met iedereen . We wilden ook al eens opgepakt worden door mama Lindsay . Ik werd wel heel erg moe maar wou niet echt slapen . Ik wou zoveel mogelijk tijd hebben met mama Lindsay , maar werd toch een beetje te moe en ben even gaan slapen. 
    IBOU : Ik niet hoor , ik ben dicht bij mama Lindsay gebleven . Ik heb zelfs met haar gespeeld met het dopje van haar cola . 
    En toen plots pakte ze me op en gaf ze me een heel dikke knuffel terwijl ze met me rondwandelde ... Ik hoorde opa zeggen ben je afscheid aan het nemen ... Ik dacht NEEEEEEEE de dag mag nog niet ten einde zijn ! Ik keek vlug nog eens buiten en de zon was al gaan slapen ! Mama Lindsay was heel lang bij ons geweest maar toch mocht het nog wat langer duren ! 
    IKAI : Mij heeft ze ook zo geknuffeld ! Ik wou ook dat ze nog wat langer zou blijven ... 
    Ibou ik heb een ideetje ! Kom eens dan zeg ik het vlug in je oortje ... Anders word je weer kwaad dat ik het al verklap ... Dus Bou we kunnen nog samen zeggen ....pswswsssssssssspppppppssssswpsssss........
    FILOU : Zeg heeft niemand jullie ooit verteld dat fluisteren onbeleefd is ? 
    IKAI : Euh nee , maar ik mocht het nog niet verklappen . Ibou moest het eerst horen ...

    IBOU : MMMMAAAAAAAAAAAAAAAAAMMAAAAAAAA 
    IKAI : LINDSAY !!!!!!!
    IBOU EN IKAI : WE LOF YOU ...
    XXX


    Miauwkes en drie heel stevige knuffels 
    IBOU ,  IKAI EN FILOU 

    28-08-2014 om 14:51 geschreven door Ibouenikai  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wat we zo graag doen ...
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De Dolle Fratsen van Ibou en Ikai 

    Wat we zo graag doen ... 

    IBOU : wat doen wij graag Ikai ? 
    IKAI : Hum laat me eens denken ... ... ... Oh Ibou ik weet het ! SNOEPJES ETEN !!! Mmmmmmm ja snoepjes eten he Ibou , van die lekkere witte stukjes kip mmmmmmmmmmmmm . 
    IBOU : Alle vooruit meneer snoepje komt weer boven  ! Jij eet graag snoepjes , ik niet zo heel graag en er staat duidelijk wat WE graag doen . Dus niet alleen jij . 
    IKAI : Maar snoepjes zijn zo njammie , njammie ... En ... Ik ga even aan mama vragen of ik een snoepje mag hebben ...
    IBOU : Pfff echt waar hoor , 1 van deze dagen verander jij nog eens in een snoepje ! 
    Wat is er ? Je kijkt zo triestig . 
    IKAI : Pffff ik ben triestig ... Ik krijg geen snoepje van mama en vind dat niet leuk ! Mama zegt dat ik niet elke dag een snoepje mag hebben maar ik heb er nu net zo veel zin in. Niet eerlijk ! 
    IBOU : Meneer snoepje , zouden we niet beter eens nadenken over wat het zou kunnen zijn dat we zo graag doen ? 
    IKAI : Maar ik kan alleen maar denken aan een snoepje ... 
    FILOU : Jongens toch , moeten jullie nu echt zo lang nadenken over wat jullie zo graag doen ? 
    IBOU EN IKAI : HUH ? Loutje ? Waar kom nu ineens vandaan ?  ( Filou of Loutje zoals wij hem noemen is onze grote broer . Hij is al 16 jaar en soms een grote brompot ) 
    FILOU : Zeg snotneuzen wie noemen jullie hier een brompot ? 
    IKAI : Snuffel , snuffel ,...
    IBOU : Ikai wat doe jij nu ? 
    IKAI : Mijn neusje opsnuffelen . 
    IBOU : Huh waarom ? 
    IKAI : Loutje noemt ons een snotneus , maar er zit geen snot in mijn neusje hoor . Luister maar : snuffel , snuffel ... Zie je . En in jou neus Ibou ? 
    IBOU : wahahahaha Ikai toch ! Maar nee snuffel , snuffel ... In die van mij zit ook geen snot . Hahaha
    FILOU : Zucht .... Ik zal jullie eens vertellen wat jullie zo graag doen ... 
    IBOU EN IKAI : Zet jullie maar schrap want nu gaan we het krijgen . 
    FILOU : jullie favoriete bezigheid is mij pesten !  
    IBOU EN IKAI : Pesten , pesten hooguit een klein beetje plagen ! 
    FILOU : PLAGEN ? Oh jullie noemen het plagen ! Ik herinner me nog de tijd dat ik hier een rustig leventje had ...

    IKAI : Rustig leventje ? Oh wat moet dat saai zijn geweest ! 
    FILOU : Nee hoor , het was hier rustig en kalm luister maar . Ik woonde bij papa alleen . Was de koning te rijk want ik was de baas in huis . Ik was de hele dag alleen en als papa thuiskwam na het werken mocht ik ook mijn zin doen . Na een tijdje alleen met papa te hebben gewoond , kwam mama plots op bezoek . Het was liefde op het eerste zicht toen ik mama zag . Ik wou zo graag dat ze mijn mama zou worden.
    Papa had mama verteld dat ik geen schootkat ben maar ik wou dat mama mijn mama zou worden  en papa die bakte er niet veel van ,dus heb ik mijn charmes in de strijd gegooid .
    IBOU : Loutje heb jij charmes ? 
    IKAI : Bou ( zo noem ik Ibou veel ) laat Loutje nu eens vertellen . Het word net spannend ... Ik voel al een aanval van de slappe lach opkomen hahaha ... 
    FILOU : Hé als jullie met me gaan lachen vertel ik niks hoor ! Dan kunnen jullie je plan trekken ! 
    IBOU EN IKAI : Sorry Loutje , vertel maar verder . 
    FILOU : Dus zoals ik al zei , ik gooide mijn charmes in de strijd en ben eerst op de rugleuning van de zetel gaan liggen . Ik spinde heel hard in mama haar oor , en ben dan maar op mama haat schoot gaan liggen . Het lukte hé want mama is hier nog steeds . Na een tijdje alleen te zijn geweest met papa EN mama kreeg ik een kleine broer .
    IBOU : Ja ikke !!! 
    FILOU : Nee Bou , niet jij . 
    IBOU : Huh , ik was hier toch eerder dan Ikai ...
    FILOU : Ja dat wel , maar ik kreeg eerst een andere kleine broer . Simba . Simba zag eruit als een klein hoopje ros en wit haar de eerste keer dat ik hem zag . Ik schrok me een ongeluk . Ik blaasde er naar en dat hoopje haar blaasde terug . Ik wist niet wat ik zag . Mama zette hem op de grond en zei me dat hij Simba heette en dat hij mijn kleine broertje was . Ik blaasde nog eens om hem duidelijk te maken dat ik hier de baas ben en die kleine rechte zijn rug zette zijn staartje dik en begon ook te blazen . Of hij deed iets wat blazen moest voorstellen . Ik blaasde nog eens heel hard en daarna had hij de boodschap begrepen . Hij wist dat ik de baas ben . 
    IKAI : wahahahaha das een goeie grap !!! 
    FILOU : Wat is een goeie grap ? 
    IKAI : Wel dat jij de baas bent ... Hahaha 
    FILOU : Ja ik was de baas . Ik ben de baas ! Ik zorgde voor mijn kleine broertje , zorgde dat hij lekker warm had om te slapen enzo ... 
    We hadden een heel mooie tijd samen , hij wist dat als ik zei stop dat hij me met rust moest laten . En na 11 mooie jaren samen werd hij ziek . Zucht ... En op een dag zijn papa en mama weer met hem naar de dokter geweest en toen ze thuiskwamen werd Simbatje steeds zieker . De dokter is toen nog eens gekomen en heeft hem meegenomen . Mama heeft me nog eens opgepakt zodat ik hem nog een zoentje kon geven en toen is de dokter met hem weggegaan . De volgende morgen was papa aan het bellen en plots schudde hij zijn hoofd naar mama . Mama begon te wenen en pakte mij in haar armen . Ze fluisterde dat Simbatje de regenboog brug was overgegaan en dat hij nu in de poesjes hemel is gaan wonen . Ik wist niet wat ik hoorde , ik was heel erg verdrietig maar zag dat ik moest sterk zijn voor mama en papa . Toen papa gaan werken was , zorgde ik voor mama . En toen op een middag een paar dagen nadat Simbatje was gestorven kwam papa thuis met een doosje met daarin een hartje . Mama liet het me zien en zei dat Simbatje nu daarin slaapt . Samen met papa en mama heb ik een mooi plekje gezocht voor zijn hartje . 

    IKAI : Loutje , welk hartje is dat van Simba ? 
    FILOU : Dat hartje waar Sigaar (simbatjes favoriete muisje ) naast ligt . Waar jij soms bij ligt te slapen . 
    IKAI : Oh ja ! Ik ben toch lief he dat ik Simbatje soms gezelschap hou .
    FILOU : Ja enorm ...
    Die zelfde dag veranderde mijn leven nog maar eens voorgoed ... 
    Ik was met mama op de Ipad aan het kijken wanneer de beste tijd was voor kittens . Niet dat we Simbatje wilden vervangen hoor maar alleen wilden we weten welke periode de beste was . 
    De eerste site die we tegen kwamen was die van jullie mama Lindsay . Mama klikte door naar "kittens" en we staarden in de lieve ogen van ...
    IBOU : ...Van mij !!!

    FILOU: Nee in die van je broertje Indy . Een paar dagen later mochten papa en mama op bezoek gaan en toen ze thuiskwamen zei mama dat mijn nieuwe broertje Ibou zou worden . Dus niet Indy . Ik dacht dit word hier een makkie om die kleine duidelijk te maken dat ik hier de baas ben . Na nog een paar weken ongeduldig te hebben gewacht op de komst van mijn kleine broertje was het dan eindelijk zover ... Ibou kwam naar mijn huisje wonen ! De eerste kennis making was een beetje blazen en grommen , maar niks ergs ... De volgende morgen werd het me duidelijk dat ik hier flink mijn best zou mogen doen om hem duidelijk te maken dat ik de baas ben hier . Ik stond op ging naar beneden , Ibou werd naar beneden gedragen want hij kon nog niet zo goed traplopen . Mama zette hem op de grond en wat deed die kleine ... Mij een knuffel geven ! Ik schrok zo hard dat ik begon te blazen . Voorzichtig wende ik aan de knuffels en als het mij even te veel werd trok ik me terug in mijn mandje . Mijn mandje , mijn privé eilandje . Daar had ik nog even rust . Daar werd ik niet de hele tijd besprongen of pootje lap gelegd ! 
    IKAI : Bou deed jij dat ook met Loutje hahaha ... Ik doe dat ook zo graag ! 
    IBOU : Ja ! Hahaha ... En Loutje ... Jou mandje ? ... Ons mandje bedoel je zeker ? 
    FILOU : ja , na een week of zo was ik ook niet meer veilig in mijn mandje ... Ibou kwam bij me liggen in mijn mandje . Nu ja bij me ... Hij lag meer op me dan naast me ! 
    IBOU : Loutje niet doen alsof je het niet graag had he ... Want je hebt ook een keer je pootje over mijn schouder gelegd he ! Of weet je dat niet meer ? 
    FILOU : Euh Hum euh ja ... Heb ik dat gedaan ? Ik zal waarschijnlijk een beetje kramp hebben gehad in mijn pootje ofzo ... 
    IBOU : ja ja kramp ... 
    FILOU : maar goed , net toen ik jou een beetje had kunnen temmen zei mama dat we nog een broertje kregen . Ik dacht  "oef nu zal Ibou die kleine kunnen ambeteren " . Ik telde de dagen af tot wanneer ik weer wat rust zou krijgen . Toen Ikai hier eindelijk kwam wonen heb ik mijn mening moeten herzien ... Ik word nu dubbel zoveel gepest ! 
    IKAI : whahahaha Loutje toch , wij plagen je alleen maar toch ! 
    FILOU : Plagen , plagen ... Jij springt al van in het begin op mijn rug met je pootjes rond mijn nek en je maakt vervolgens een koprol over mijn nek ! Je bijt in mijn ellebogen als ik je voorbij kom ! Je spingt op me als ik rustig op het tapijt lig te slapen ! Ibou houd mijn staar vast als jij ermee wil spelen ! Of Ibou springt ook op mij als jij al op mij ligt ! Als ik aan het eten ben moeten jullie ook uit mijn bakje eten , terwijl er nog 3 andere bakjes zijn . Als ik in de zetel wil springen dan springen jullie over mij de zetel in en liggen jullie te draaien en te kirren op mijn kussen ! Ik heb hier geen 5 secondtjes rust met jullie ! 
    IBOU EN IKAI : Loutje ... Je weet toch wat ze zeggen he ... GROTE BROER PLAGEN , IS OM ZIJN LIEFDE VRAGEN ! 
    FILOU : oh ja ? Is dat zo ? Kunnen jullie dat dan niet op een andere manier ? 
    IKAI : Loutje het is zo leuk om te doen . En geef toe , hoe saai zou het hier niet zijn zonder ons . 
    FILOU : Hmm het zou hier zo lekker rustig zijn . En misschien wel een beetje saai ! 
    IBOU : Dus Loutje , ... Je moet toch toegeven ... We plagen je alleen maar een beetje he ...
    FILOU : Ik ... euh ... geef het toe het is misschien gewoon wat geplaag . 
    IBOU EN IKAI : Zie je wel ! Jij bent gewoon ons Loutje . Onze grote broer ! Onze knuffel ! En een klein beetje een brompot ! 
    FILOU : Zucht ... Wat ga ik hier nog allemaal moeten meemaken met jullie ? 
    IBOU EN IKAI : Veel leuke dingen ! Hahaha 

    IBOU , IKAI EN FILOU : Miauwkes en 3 heel stevige knuffel ! 

    05-08-2014 om 18:09 geschreven door Ibouenikai  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    03-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ikai de komediant
    Klik op de afbeelding om de link te volgen IKAI: ja lap zeg !!! De titel zegt weer genoeg he ! Ibou zal weer de hele tijd aan het woord zijn .pffff precies of ik ben een komediant ! Wel beste mensen ik zal het jullie nu al zeggen ... GEEN woord geloven van wat je nu leest . Ik ben geen komediant , ik weet niet waar Ibou dat nu weer vandaan haalt hoor !!! 
    IBOU : jij geen komediant ??? Hahaha nee het zal nog niet zijn ! 
    IKAI : oh ja , welke komedie speel ik dan ? Leg maar eens uit ... 
    IBOU : oké geen probleem . 

    IBOU : het begon allemaal na een dag of 3 nadat Ikai in ons huisje is komen wonen . Filou en ik waren gewoon om eens naar buiten te gaan. Ik aan mijn lijn en Filou gewoon los . Ik wachtte geduldig tot ik mijn tuigje aan had en tot ik naar buiten mocht . Tot mijn verbazing hoorde ik mama tegen papa zeggen: " gaan we de kleine ook al eens meenemen naar buiten ? " Ja hier word Ikai "de kleine " genoemd en ik vind dat eigenlijk gewoon hilarisch ! 
    IKAI : De kleine , de kleine ... Pffff Ibou het is maar eens om te zeggen hoor maar ik ben wel al even groot als jij he ! En ik ben al zwaarder !!! Dus jij zou de kleine moeten worden genoemd ! 
    IBOU : Onze "kleine" mocht dus ook mee naar buiten . Toen begon de pret ... Ikai kreeg voor het eerst een tuigje aan ... Hahahaha mama deed het net dicht hahaha en Ikai viel hahaha FLAUW ! Wahahahahaha !!! Niet echt flauw natuurlijk maar hij deed alsof hahahahaha 
    IKAI : Ja en hoe reageerde jij toen je zo'n tuigje voor het eerst aankreeg ? 
    IBOU : Ik trok me daar niks van aan ! Ik woonde zelfs nog bij mama Lindsay toen ik voor het eerst een tuigje aankreeg . Mama en papa waren toen voor het eerst bij mij op bezoek ( ik was toen al 11 weken ) toen ik het plots aankreeg . Ik was zo druk aan het spelen dat ik er geen aandacht aan gaf , en natuurlijk waren papa en mama trots he . Ah ja zo'n flinke jongen die ik was ! 
    IKAI : Pffff hoor hem weer bezig ! Het zal wel zijn dat jij er geen last van had ! 
    IBOU : echt waar hoor ! He mama , het is echt waar ? 
    MAMA : ja Ikai ik moet Ibou gelijk geven hoor . 
    IKAI : Niet eerlijk mama jij kiest altijd Ibou zijn kant ! 
    MAMA : Nee Ikai dat is niet zo , maar hier heeft Ibou gelijk. 
    IBOU : Goed waar was ik gebleven ? Oh ja Ikai viel dus flauw , maar was op slag weer springlevend toen hij de frisse buitenlucht rook . De deur van de veranda stond op een kier zodat wij naar buiten konden , en onze curieuze neus kon niet vlug genoeg bij die kier staan 
    IKAI : Alle vooruit , nu ben ik ook al een curieuze neus ! Pfff waar gaat dat hier naartoe zeg ... 
    MAMA : Tja Ikaitje ... Als er iets nieuws in huis is ben jij de eerste die erbij is om het te bekijken en te besnuffelen he ... Dat maakt je tot een lief curieuze neusje .
    IKAI : Mama Ibou volgt toch ook altijd meteen dus is hij ook een curieuze neus he . Toch mama ? 
    MAMA : jullie zijn alletwee even grote en lieve curieuze neusjes . Maar laat broer nu eens verder vertellen . 
    IBOU : Toen Ikai eenmaal buiten was wist hij niet waar eerst kijken . Hij snuffelde aan het gras , aan de olijfboom ,... 
    Hij wist niet waar eerst gekeken . En toen gebeurde het weer ... Hahaha Ikai wou op de trap naar onze 2de terras ... Hij mocht dat nog niet van mama omdat de trap glad was ( want het was nog maar januari ) en dus trok mama eens heel kort aan Ikai zijn lijn . En Meneertje viel weer FLAUW wahahahahahaha ! Mama was in paniek en pakte Ikai meteen op haar arm en ging met hem naar binnen . Hij lag ook wel wat slap op haar arm . Eenmaal binnen deed ze vlug zijn tuigje af en wonder boven wonder was Ikai weer springlevend ! 
    IKAI : Maar ja , ik wist niet wat er gebeurde he . Ik wou gewoon eens kijken op de trap en plots voelde ik wat spanning ! 
    IBOU : Ja en jou reactie op die spanning was totale ontspanning haha . Het resultaat was dus dat Ikai zijn tuigje regelmatig eens binnen aan kreeg zonder dat hij naar buiten mocht . Mama dacht dat hij wat vreemd zou lopen ofzo maar dat gebeurde niet . Hij schoof wat over de grond maar verder liep hij normaal . Wat wel vreemd was , was dat als hij wat deugnieterij uitstak met zijn tuigje aan en mama reclameerde hij ook weer flauw viel hahaha . Nadat hij dat een paar keer had gedaan wist mama dus dat hij komedie aan het spelen was . Maar als hij buiten nog eens "flauw" viel zag ik wel aan mama haar gezicht dat ze niet helemaal op haar gemak was . Maar omdat Ikai het eigenlijk telkens deed als hij onder zijn pootjes kreeg wist mama vlug dat het pure komedie was . Nu doet hij dat soms nog he ! Hij is nu bijna 9 maandjes weegt meer dan 5kg en als hij niet op de trap mag buiten valt hij soms nog flauw ! 
    IKAI : Hahahahahaha 
    Ibou je moet toch ook eerlijk zijn he ,jij speelt soms ook komedie he !?  
    IBOU : Oh ja ? Wanneer dan ? 
    IKAI : Bijvoorbeeld al mama je nagels wil knippen ... 
    IBOU : Shhhhh ...
    IKAI : Nee geen shhhh .... 
    Het begon allemaal toen ik hier een ongeveer een week woonde . Mama zei :" schatjes we gaan knippe knippe nageltjes doen he ." 
    Ibou begon al wat ongemakkelijk te liggen in z'n mandje en ik begreep er niks van . Mama kwam aangelopen met een klein schaartje en liet me ernaar kijken . Ik heb dat eens goed geïnspecteerd en herkende dat meteen . Bij mama Lindsay werden onze nageltjes ook regelmatig geknipt . Mama wou met Ibou beginnen en plots weerklonk er AUW, AUW . Ik keek naar Ibou en dacht dat hij zich pijn had gedaan ... Bleek dus gewoon dat mama met het schaartje voor zijn neusje stond en er nog niet eens aan had gekomen he ! Hij had ondertussen ook zijn pootjes onder zijn buik getrokken en toen mama voorzichtig zijn handje wou pakken riep hij weer AUW, AUW ! mama zei dat hij een beetje een kleinzerig Pietje is en dat nageltjes knippen geen pijn doet . 
    Dus mama is dan maar begonnen mijn nageltjes te knippen ... Ik heb dat zo graag dat ik mama dan altijd overlaad met zoentjes . 
    IBOU : Euh ja ... Hum ... Ik euh ... Heb dat niet graag nageltjes knippen ... Euh ... Hihi ... 
    IKAI : Ibou geef het maar toe ... Je kan net zo goed komedie spelen als ik ! 
    IBOU : ik speel geen komedie ... Ik heb dat gewoon niet graag ! Want ik ben eens van de krabpaal gevallen net nadat mijn nageltjes waren geknipt en er kwam bloed uit mijn nageltje en het deed pijn ! 
    MAMA: Ibou'tje dat kwam omdat je wat te wild was op de krabpaal he ... Niet doordat je nageltjes waren geknipt he ! 
    IBOU : Maar mijn handje deed wel veel pijn he nadien . Dat is waar he mama 
    MAMA : Ja lieve jongen dat is waar . Maar nu moet je kleine broer ook wel laten uitvertellen he ! 
    IKAI : Dus ik overlaad mama dan altijd met zoentjes en ik spin dat heel luid . En omdat ik dan zo flink ben krijg ik een snoepje nadien . 
    IBOU : Jij doet dat enkel maar voor het snoepje ! Mama heeft al eens gezegd dat je nog eens in een snoepje zal veranderen jij ! 
    IKAI : Nee ik doe dat niet voor het snoepje , ik heb graag mooie nageltjes ! 
    Nog een voorbeeld van Ibou zijn komedie is als zijn oortjes moeten worden gereinigd ... Dan ziet hij nog maar het wattenstaafje en zijn oortjes liggen al plat hahahahaha ! Als mama er dan toch in slaagt om heel vlug een beetje vuil uit zijn oortje te krijgen is het weer van AUW, AUW hahaha... 
    IBOU : Maar ja zeg , ik heb dat niet graag ! En mama moet bijna nooit jou oortjes kuisen he ... Ik doe dat altijd voor jou ! 
    IKAI : Ja maar als ik die van jou wil wassen leg je ze plat en begin jij vlug mij te wassen !!! 
    MAMA : Schatjes laten we het erop houden dat jullie alletwee even grote komediantjes zijn  ! 
    IBOU EN IKAI : Ja maar broer is de grootste he mama ! 
    Zeg nu zeggen we hetzelfde !!! 
    MAMA : neem nu maar samen afscheid , dat gaat al beter zijn dan te discussiëren wie de grootste komediant is . 
    IBOU EN IKAI : MIAUWKES en 2 stevige knuffels 

    IBOU EN IKAI 

    03-07-2014 om 13:29 geschreven door Ibouenikai  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    19-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ibou of Eyes On Fire en Ikai of Silver Moon Bengals
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Hoi , hoi 

    wij zijn Ibou of Eyes On Fire en Ikai of Silver Moon Bengals . 
    Ik Ikai ben een Silver marbeld bengaaltje van nu 7 maandjes en mijn grote lieve broer Ibou is een Brown black spotted bengaaltje van 1 jaar en 4 maandjes . 

    Ik ( Ikai dus ) zal jullie via deze blog wat meer vertellen over mijn leven hier bij mijn nieuwe papa en mama en over de avonturen die mijn broers en ik meemaken . Ja ik zeg broers want er loopt hier nog een htk kater rond van 16 jaar ! 

    En Ibou zal jullie vertellen over de dingen waar ik soms wat anders over denk dan hij . 

    Allereerst wil ik jullie eens haarfijn uitleggen hoe ik bij mijn papa en mama ben terecht gekomen : ik ben geboren in Oedelem in het huis van mama Lindsay . Mijn poesjes mama is Du Bout De Bonheur Honey Moon en mijn kater papa is Spotselotica Jungleprince . Ik ben geboren op 16 oktober 2013 en heb nog 3 zusjes en 2 broertjes . Toen we 5 weekjes waren zijn er mensen komen kijken naar ons . Ik had eerst niet zo veel zin om geknuffeld te worden omdat ik liever heel dicht bij mijn broertjes en zusjes wou blijven liggen maar heb het me na een tijdje gezellig gemaakt om de schoot van de mevrouw . De mensen waren heel veel aan het lachen en praten met mama Lindsay en ik werd geknuffeld en kreeg zoentjes . Ook mijn broertjes en zusjes kregen knuffels maar ik kreeg de meeste . En toen plots zei de mevrouw tegen mijn mama : " mag ik de nieuwe mama worden van jou kindje ? We gaan er heel goed voor zorgen en we gaan hem Ikai noemen " ik begreep er helemaal niks van , maar trok het me ook niet aan want de mensen gingen weer weg en ik bleef lekker in mijn huisje . Toen we een 10 weken waren gingen we met z'n allen weg met de auto en moesten we met zijn allen in een kooitje . We werden eruit gehaald en er terug en gelegd en toen plots hoorde ik " amai wat zijn ze gegroeid zeg ! " ik had die stem al eens gehoord maar wist niet meer waar . De stem praatte nog wat met mama Lindsay en plots werd ik weer uit ons kooitje gehaald ik lag net zo goed te slapen, en had er niet echt veel zin in . Mama Lindsay gaf me aan een mevrouw die zacht tegen me begon te praten en toen wist ik het weer ... Die stem ... Die geur ... Het was de mevrouw die aan mama Honey Moon had gevraagd of ze mijn nieuwe mama mocht worden . Ik moet zeggen eenmaal ik mij had geïnstalleerd in haar armen voelde ik mij al goed op mijn gemak . En de kleine deugniet als ik ben heb ik eerst gedaan of ik in slaap was gevallen in haar armen ... Je had haar gezicht moeten zien ... Ze blonk van trots !!! Tja ik weet hoe ik het moet doen he 😉 ! Na een tijdje doen alsof ben ik wel echt in slaap gevallen , tja ik was ook nog maar 10 -11 weken he ! De week of zo nadien zijn we weer met zijn allen met de auto weggeweest en weer was mijn nieuwe papa en mama op bezoek gekomen , maar deze keer heb ik mijn andere kant eens laten zien . Ik heb hen getoond dat ik al flink kon rechtzitten op de arm en dat ik nieuwsgierig ben naar alles wat ik zien en weer blonk mijn nieuwe mama van trots ! Ik had besloten om mijn deugnieterij pas boven te halen als ik mijn nieuwe mama wat beter kende 😉 . Een week of zo later ging de bel in Oedelem en weer waren daar mijn nieuwe mama en papa , ze hadden een super cool mandje mee waar speelgoed in lag . Mijn broers ,zusjes , mama Honey Moon , tante Khy'Ra en tante Phung'kee ( tante Phung'kee is de mama van mijn grote broer Ibou cool he ) en ikzelf hebben die mand eens lang alle kanten bekeken en er eens gaan in liggen ... We hadden dolle pret in en rond de mand ! Na een hele tijd pakte mijn mama Lindsay mij op en zette ze me nog eens bij mama Honey Moon . Ze zei "alle moet je nog een laatste dikke zoen geven aan je mama ?" Ik dacht WAAAAAAAAT ??? een laatste dikke zoen ? Wat gaat er hier allemaal gebeuren ? Ik heb dan maar nog eens aan mijn mama Honey Moon haar tepeltjes gaan hangen maar er kwam geen melkje meer 😞 maar het was nog een laatste troost . Toen werd ik in die coole mand gelegd maar ik vond hem totaal niet meer cool hoor ! Ik ben dan maar beginnen roepen achter mama Honey Moon maar ze hoorde me niet denk ik . Ik moest mee in de auto maar mocht wel op mijn nieuwe mama haar schoot in mijn mand . Ik was bang en voelde me alleen ... Mama praatte de hele tijd tegen me en plots legde ze haar hand bij me in de mand en ben ik er maar heel dicht tegen aan gekropen . Voor ik het wist lag ik in dromenland en waren we aangekomen bij mijn nieuwe thuis . Ik werd een trap opgedragen en werd neergezet . Het eerste wat ik zag was een reuzenkrabpaal en mijn heel grote broer Filou ... De blik in zijn ogen had zoiets van " oh nee dat kan toch niet waar zijn he ... Nog zo'n kleine snotneus die mijn rust komt verstoren " en Ibou die zette het op een grommen en blazen !!! Ik wou hem vragen of hij ook mama. Lindsay kende want hij leek wel heel erg veel op mijn Tante Phung'kee , maar hij wou niet antwoorden en gromde alleen maar ! Na een 15 tal min. Ben ik door mama in mijn nieuwe slaapmaatje gelegd en viel ik in slaap . Ibou kwam eens kijken naar mij en ik heb hem heel hard laten schrikken whahahahaha ! Net toen hij aan mij wou ruiken trok ik mijn oogjes open en hij schrok zich een ongeluk whahahahahaha ! 

    -Ibou : Ikai !!!! Dat is niet waar ! Allee ik was een beetje geschrokken maar niet zo erg zoals jij zegt !!! 
    -Ikai : jawel ! Je was wel heel hard geschrokken !!! 

    Niets van van geloven hoor van wat Ibou zegt ! Hij was dus wel heel hard geschrokken . Die avond werd ik door mama naar boven gedragen en mocht ik in bed slapen . Ik wou me veilig voelen en kroop dan maar heeeeeeeeeel dicht tegen mama aan onder het deken en sliep de hele nacht lekker dicht bij mama terwijl Ibou en Filou bij mama's benen op het deken lagen . 
    De dag erna was Ibou weer aan het grommen ... En ik verkende de boel een beetje ...

    -Ibou : ja ik gromde nog een beetje in de morgen ja , maar tegen de avond wou ik al spelen met jou .... En wie gromde er dan te hele tijd ??? Dat vertel je er dan weer niet bij he ! 
    -Ikai : ja oké , oké , het is waar wat hij zegt ... Hij wou al met mij spelen maar ik vond het nog wat te eng . Ik ben toen maar bij mama op schoot gaan liggen en Ibou is naast mama in de zetel beginnen spelen . Zo goed verteld Ibou ? 
    -Ibou : ja zo is het juist ! 

    -Ikai : weer moet ik 's nachts bij mama in bed slapen en de volgende morgen heb ik mijn stoute schoenen aangetrokken want ik kon er niet aan weerstaan om met Ibou te beginnen spelen . Ibou kirde te veel en ik werd overtuigd om met hem te spelen ! 
    -Ibou : overtuigd ? Ja het zal wel ... Ik kirde en jij gromde ! En toen plots kirde je en gromde je tegelijkertijd ! 
    -Ikai : IBOUUUUUUU..... Dat moet je wel niet allemaal vertellen he ! Ik wil dat de mensen die onze blog lezen denken dat ik een stoere ben he ! 
    -Ibou : jij ? Stoer ? Hahahaha laat me niet lachen ! Jij bent een charmeur en je kan mama rond je pootje draaien als de beste , maar stoer ? ...
    -Ikai : ZEEEEEEEGGGGGG flauw hoor van jou ! 
    Tegen de middag na een lange speelmorgen ben ik uitgeput in mijn mandje gaan liggen , half slapend - half wakker heb ik gemerkt dat Ibou bij mij is komen liggen ... Ik kreeg een voorzichtig likje op mijn kopje en hij keek in mijn gezicht ( hij was waarschijnlijk bang dat ik hem zou opeten anders 😄) 
    -Ibou : pffff bang ik ? Nee hoor ... Ik wou gewoon voorkomen dat jij je geen ongeluk zou schrikken !!! 
    -Ikai : ja waarschijnlijk ... Maar goed na een paar voorzichtige likjes is mama ons beginnen filmen en Ibou was zo trots als een gieter dat ik hem mij liet wassen ! 
    -Ibou : fier als een gieter ! Hoor hem ... T zal wel ! Ik was de perfecte grote broer (mama haar woorden he , niet die van mij ) ! Trouwens mama was ons aan het filmen terwijl er water uit haar ogen liepen omdat ik zo lief ben voor jou ! 
    -Ikai : precies alsof ik niet lief ben voor jou ! Ik zal nog eens lief zijn nu ... Ibou je bent die liefste en beste grote broer die kan hebben ! 
    -Ibou : dank u kleine broer ! Ik hou ook zoveel van jou ! 
    -Ikai : ik ook van jou ! 
    Maar goed waar waren we gebleven ? Ah ja sinds ons eerste was moment zijn we de beste vriendjes en zijn we onafscheidelijk . Ibou kiest soms de kant van mama als ik een beestje ondeugend ben en dat vind ik niet leuk ! Maar goed ik geef hem dan een dikke zoen en ik kijk eens heel lief in mama haar ogen en dat is dan ook weer voorbij 😉 ! 
    Dit is het voor nu ...
    de volgende keer zal je al meer kunnen lezen van al onze deugnieterij die we constant uithalen 😄 ! 
    -Ibou : onze , onze ,... Jou deugnieterij zal je bedoelen zeker ? 
    -Ikai : precies of jij bent zo'n engeltje !!! Moet ik eens beginnen vertellen over die keer dat je mama haar kleren aan het stelen was ? 
    -Ibou : nee, nee het is goed ! Oké onze deugnieterij dus ...
    -Ikai : ah dacht al dat je heel snel zou veranderen van gedacht !!!!! 
    Wat denk je nemen we samen afscheid ? 
    -Ibou : ja natuurlijk wat dacht je ? Dat ik jou alleen zou laten afscheid nemen en dat de mensen zouden denken dat ik onbeleefd ben ? 
    -Ikai : maar nee , ik dacht helemaal niks ...😉

    -Ibou en Ikai : MIAAAAAAAAAUUUUUUUUUWKES EN 2 HEEL DIKKE KNUFFELS 





    19-05-2014 om 12:49 geschreven door Ibouenikai  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)


    Archief per week
  • 25/08-31/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 19/05-25/05 2014

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs