TICKETS?
Student Welcome Concert is tot nader orde nog steeds volledig gratis. Gratis betekent echter wel dat drankinkomsten noodzakelijk zijn om jaar na jaar een kwalitatieve programmatie en een vlotte organisatie te kunnen bieden. Eigen drank is daarom niét toegelaten op het festivalterrein.
TIMING? Zoals ieder jaar gaat Student Welcome Concert door op de eerste donderdag van oktober. Dit jaar is dat donderdag 7 oktober. Het festival gaat van start om 17.00 en houdt het voor bekeken omstreeks 00.30.
LOCATIE? Zoals elk jaar zal Student Welcome Concert plaatsvinden op het Schouwburgplein, in het hartje van Kortrijk. Je kan het festivalterrein enkel bereiken via de Doorniksestraat. Tijdens het festival kan je het terrein enkel verlaten via de Burgemeester Reynaertstraat.
HorecaSol-sponsor in de buurt is JACK'IT. in de Doorniksestraat 31 (das recht tegenover het Schouwburgplein)
ook tijdens het Student Welcome Concert kan je er terecht voor een lekkere hap, een fris pintje bier of frisfrank en dit aan zéér studentikoze prijzen.
07-10-2010, 00:00 geschreven door HorecaSol vzw 
|