Deze namiddag heb ik miojn kerstboom uitgezet. Vroeger deed ik dat na 6 december. Ik heb hem nu vroeger uitgezet om er langer geniete van te hebben. Als kerstmis eraan komt zijn de examens ook niet ver meer af hé. Het zal weer oefenen worden. Maar we hebben zo een toffe groep, dat naar school gaan héél plezant is.Hierbij nog een foto van een kerstboom.
Vorige week hebben we naar een verjaardagsfeestje geweest. Als het feest is is het altijd wel leuk om er bij te zijn.Het feestvarken is de dochter van mijn vriendin haar zus. Het feest was goed georganiseerd en natuurlijk de geschenken daar was het feestvarken heel erg blij mee. Een jaartje is toch vlug voorbij he.
De groepen dit jaar waren OMD, Roxette, Toets tielemans, Withem Tentation, en een groep dansers uit verschillende landen. De dansers waren wel heel speciaal. Natuurlijk ook mijn hoed af voor Toets Tielemans zulle, Wat die man nog kan op zijne leeftijd amaai ze. Natuurlijk is er altijd veel ambiance met de studenten erbij. Ik vind dat de Night Off The Proms al altijd een mooi evenement is geweest en ik kijk er al naar uit voor volgend jaar
:Verleden week ben ik met mijn vriendin naar de Night Off The Proms Geweest. Jaarlijks gaan we naar dit evenement.De sfeer is er goed en de artisten zijn ook altijd in topvorm. Dit jaar zijn we met de tram geweest tot aan het sportpaleis maar dat vond ik niet zo goed. 45 min op de trein zitten tot aan het sportpaleis is wel lang ze. Maar we hebben een goede avond gehad .
Sinds kort ben ik naar de open deurdagen van de Oudenaardse Brandweer geweest. Het was zeer boeiend hoe men daar te werk gaat. Zo toonden ze ons hoe men een frietketel moet blussen en wat te doen met brand. Ook wat men moet doen bij het verwijderen van bijen en wie men moet bellen. De kinderen mochten een ritje met de brandweerauto beleven. Kortom een zeer leuke namidag voor jong en oud.