Foto

MEER INFO

=> Facebook pagina

=> Twitter @HOKalken

=> Instagram kfc_ho_kalken

=> kfchokalken@gmail.com

=> www.hokalken.be 

=> Erima webshop

www.hokalken.be/webshop

Koop je online? Ga dan eens via www.trooper.be/hokalken voor jouw aankoop. Je steunt er onze club mee.
Foto
MATCHBALSCHENKERS

met dank aan onze matchbalschenkers

HO Kalken I

- optiek Frank Props uit Wetteren
- schrijnwerkerij Peter Van Looy uit Kalken
- gerechtsdeurwaarder Gilbert De Wilde uit Gent
- burgemeester Ignace De Baerdemaeker (Open VLD)
- zelfstandig financieel tussenpersoon Luc De Lombaert uit Laarne
- schilderwerken Christophe Gyssels uit Destelbergen
- beton-, grond- & klinkerwerken Kevin Van Doorsselaere uit Kalken
- garage - carrosserie Eddy De Moor uit Overmere
- architect Mathieu Verhoeven uit Wetteren
- reizen Mahe uit Kalken
- sanitair, ventilatie en CV Francky De Kegel uit Kalken
- bouwmaterialen De Gelder uit Kalken/Dendermonde
- Ri.Pa Belgium Tile import uit Kalken
- opritten en afsluitingen Andy Van den Abeele uit Kalken
- Incerta Vario Software Johan Baele
- Business-communicatie full.stop en sport-communicatie Pinanti uit Lochristi

HO Kalken II

- beton-, grond- & klinkerwerken Kevin Van Doorsselaere uit Kalken
- schrijnwerkerij Peter Van Looy uit Kalken
- reizen Mahe uit Kalken
- podoloog Kevin De Rocker uit Kalken
- Fiestyle kapsalon Sofie uit Kalken
- Interieur Vervaet uit Laarne
- algemeen transport Guvic uit Kalken
- Axxes IT consultancy uit Gent, Antwerpen en Zaventem
- Fiestyle kapsalon Sofie uit Kalken
- algemeen transport Guvic uit Kalken
- sanitair, ventilatie en CV Francky De Kegel uit Kalken
- bouwmaterialen De Gelder uit Kalken/Dendermonde
- opritten en afsluitingen Andy Van den Abeele uit Kalken
- Ri.Pa Belgium Tile import uit Kalken
- café de Blauwe Kanne bij Cindy en Ruben in Oordegem

Geïnteresseerde firma's of particulieren om een matchbal te schenken, kunnen altijd contact opnemen met de webmaster via kfchokalken@gmail.com!
Foto
KFC HO I 21-22

1. 04/09 SK Berlare - HO I
2. 12/09 HO I - Sleidinge
3. 19/09 Elene - HO I
4. 26/09 HO I - Aalter
5. 03/10 Denderhoutem - HO I
6. 10/10 HO I - Mariakerke
7. 17/10 HO I - Dendermonde
8. 24/10 Doorslaar - HO I
9. 31/10 HO I - Drongen
10. 07/11 HO I is vrij
11. 14/11 HO I - Zele
12. 21/11 Ardennen - HO I
13. 28/11 HO I - Munkzwalm
14. 04/12 Latem - HO I
15. 12/12 HO I - Grembergen

16. 19/12 HO I - SK Berlare
17. 16/01 Sleidinge - HO I
18. 23/01 HO I - Elene
19. 29/01 Aalter - HO I
20. 06/02 HO I - Denderhoutem
21. 13/02 Mariakerke - HO I
22. 20/02 Dendermonde - HO I
23. 06/03 HO I - Doorslaar
24. 13/03 Drongen - HO I
25. 20/03 HO I is vrij
26. 27/03 Zele - HO I
27. 03/04 HO I - Ardennen
28. 10/04 Munkzwalm - HO I
29. 24/04 HO I - Latem
30. 01/05 Grembergen - HO I

KFC HO II 21-22

1. 05/09 HO II - KVV Laarne-Kalken
2. 12/09 VC Boekhoute - HO II
3. 19/09 HO II is vrij
4. 26/09 Maria-Aalter - HO II
5. 03/10 HO II - Evergem 2020
6. 10/10 St-Kruis-Winkel - HO II
7. 17/10 Waarschoot - HO II
8. 24/10 HO II - Ursel
9. 31/10 Hansbeke - HO II
10. 07/11 HO II - Watervliet

11. 14/11 Zaffelare B - HO II
12. 21/11 HO II - Kaprijke-Bentille
13. 28/11 Wachtebeke - HO II
14. 05/12 HO II - Lochristi B
15. 12/12 Knesselare - HO II

16. 18/12 KVV Laarne-Kalken - HO II
17. 16/01 HO II - VC Boekhoute
18. 23/01 HO II is vrij
19. 30/01 HO II - Daring Maria-Aalter
20. 06/02 Evergem 2020 - HO II
21. 13/02 HO II - St-Kruis-Winkel
22. 20/02 HO II - Waarschoot
23. 06/03 Ursel - HO II
24. 13/03 HO II - Hansbeke
25. 19/03 Watervliet - HO II
26. 27/03 HO II - Zaffelare B
27. 03/04 Kaprijke-Bentille - HO II
28. 10/04 HO II - Wachtebeke
29. 24/04 Lochristi B - HO II
30. 01/05 HO II - Knesselare
E-mail mij

Druk hier om ons te mailen.

Archief per jaar
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2008
    Foto
    BESTUUR HO KALKEN

    Raad van Bestuur
    * Francky De Kegel (vz)
    * Jean-Pierre Cours (ovz)
    * Donald Baert
    * Pieter De Landtsheer
    * Joke De Landtsheer
    * Ferry Baes
    * Lander Bracke

    Sportieve cel
    * Ferry Baes
    * Lander Bracke
    * Jurgen Dhooge
    * Roel Vandaele

    Cel Sponsoring-kledij
    * Tom Boudeweel
    * Didier Combel
    * Marc De Landtsheer
    * Frederique De Winter
    * Wim Rasschaert
    * Gunter Slock (kledij)
    * Bart Clinckspoor (kledij)


    Cel Evenementen
    * Mike Braeckman
    * Silke Criel
    * Joke De Landtsheer
    * Pieter De Landtsheer
    * Carine Everaert
    * Tom Hauspie
    * Karine Hoogewijs
    * Albert Praet
    * Wim Rasschaert
    * Christophe Vanderbeken
    * Christa Vincent
    * André De Landtsheer (+)

     
    Cel Financiën
    * Donald Baert
    * Bart Clinckspoor
    * Jean-Pierre Cours
    * Claude Van Nieuwenhuyse


    Cel Communicatie

    * Tom Boudeweel
    * Joke De Landtsheer


    Cel Nieuwbouw
    * Donald Baert
    * Francky De Kegel
    * Tom Hauspie
     
    Tornooiorganisatie

    * Kristof Rogiers

    Helpende handen zijn altijd welkom!

    ADRES
    Kouterstraat in Kalken
    0495/38.15.04
    Zoeken in blog

    HO-favorieten
  • Webshop jeugd Erima
  • 3Motion
  • Opgeven is geen optie
    HO partners
  • Ford garage Neyt
  • Sanitair Francky De Kegel
  • Belfius Scheldeland Kalken
  • Fintro Kalken
  • Interieur Vervaet
  • Transport De Landtsheer
  • Tegelimport Ripa
  • Drankencentrale de Drie Linden
  • Bouwcenter De Gelder Kalken - Dendermonde
  • Neyt Trucks
    HO partners
  • Verzekeringen Bogaert-Daneels
  • Interieur Neyt
  • Eurolijsten
  • Cavatappi
  • Schrijn- en timmerwerken Van Rysselberghe
  • Architect Mathieu Verhoeven
  • Eurospar Kalken
  • Vleeshandel Vercaro NV
  • Wegen- en terreinrenovatie Greenroad
    HO partners
  • Hydraulics Van de Calseyde Gent
  • Interband Lokeren
  • Telesound Kalken
  • CV en sanitair Verherbrugghen
  • Verzekeringen Marius-Vervaet
  • De leukste skivakanties JOSK
  • Advocaat Igor Rogiers
    HO partners
  • Romarco
  • Dakdichtingsbedrijf ADW
  • Wetterse Dakwerken
  • Stallo Doe het zelf
  • Stallo Industrie
  • Reizen Mahe
  • Diamantboringen Braeckman
  • Wall to Wall St-Niklaas
  • Advocaat Steven De Wolf
  • Fix@home muggenramen
    HO partners
  • De Raedt A.B. Woningbouw
  • Elektro Verhoeven
  • Wijnhuis Bollaert Merelbeke
  • Opritten-afsluitingen Van Den Abeele
  • Restaurant El Greco Wetteren
  • Restaurant Rooselaer Heusden
  • Defrancq dak en gevel
  • Intelli verzekeringen
  • Bistro B Laarne
  • Mister Raman Barbershop
    HO partners
  • Vario software
  • Bistro-restaurant ’t Giezeveld
  • Café Parochiehuis Kalken
  • Verzekeringen Donners Wetteren
  • Stals en zoon parketvloeren
  • Stalibo
  • Pleisterwerken Benny De Smet
  • Klinisch psychologe Marjolein Van Bogaert
  • VOETBALCLUB KFC HO KALKEN
    Mijn club, jouw club, onze club
    16-04-2021
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EVENT: HO Kalken organiseert Futbalista Festival voor meisjes

    Op woensdag 28 april organiseert HO Kalken een Futbalista Festival voor meisjes, samen met THOR Donkmeer en Voetbal Vlaanderen.

    Van 15u tot 17u kan je leuke activiteiten doen om kennis te maken met het voetbal. Ex-Hogeropper Lotte De Wilde is de meter van het Festival. Maak kennis met de speelster van SV Zulte Waregem in de Scooore Super League in een knappe reportage op onze Facebookpagina.

    Inschrijven (gratis en verplicht) kan op roel@hokalken.be.


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Foto

    Interesse om bij HO Kalken te komen voetballen? ***** Helpende handen altijd welkom in een familieclub ****
    Foto

    HO is partner van KAA Gent
    Foto

    HO AGENDA


    Don 08/07

    Vrij 09/07

    Zat 10/07

    Zon 11/07

    Maa 12/07

    Din 13/07

    Woe 14/07
    * start trainingen HO I 19u30

    Don 15/07
    * deadline inschrijven jeugdploegen voor het nieuwe seizoen

    Vrij 16/07

    Zat 17/07
    * training HO I 9u30

    Zon 18/07
    * eerste training HO II 10u30

    Maa 19/07
    * training HO I 19u30

    Din 20/07
    * training HO II 19u30

    Woe 21/07
    * volwassentornooi op HO met 8 teams

    Don 22/07
    * uitlooptraining HO I thuis (Strava)

    Vrij 23/07
    * stage HO I Oostende
    * stage HO II Westhoek

    Zat 24/07
    * stage HO I Oostende
    * stage HO II Westhoek

    Zon 25/07
    * stage HO I Oostende
    * stage HO II Westhoek

    Maa 26/07
    * start trainingen jeugd
    * training HO I en HO II 19u30

    Din 27/07
    * training HO II 19u30

    Woe 28/07
    * oefen HO I - Haasdonk 19u (4x30')

    Don 29/07
    * training HO I en HO II 19u30

    Zat 31/07
    * oefen SKV OOstakker - HO II 19u30

    Zon 01/08
    * eerste ronde Croky Cup 16u
    Munkzwalm - HO I
    * eerste ronde Hofman Cup 16u
    HO II - Bottelare B heen

    Maa 02/08
    * voetbalkamp DL Footba op HO
    * training HO I 19u30
    * algemene vergadering 20u

    Din 03/08
    * voetbalkamp DL Footba op HO
    * training HO II 19u30

    Woe 04/08
    * voetbalkamp DL Footba op HO
    * oefen HO I - Zelzate (4x30') 19u

    Don 05/08
    * voetbalkamp DL Footba op HO
    * training HO I en HO II 19u30

    Vrij 06/08
    * voetbalkamp DL Footba op HO
    * training HO II 19u30

    Zat 07/08
    * Gruttorun vanaf het Vaartplein

    Zon 08/08
    * tweede ronde Croky Cup 16u
    * eerste ronde Hofman Cup 16u
    Bottelare B - HO II terug

    Maa 09/08
    * training HO I 19u30

    Din 10/08
    * training HO II 19u30

    Woe 11/08
    * oefen Wetteren - HO I 19u30

    15/08
    * derde ronde Croky Cup

    16/08
    * voetbalkamp DL Footba op HO

    17/08
    * voetbalkamp DL Footba op HO

    18/08
    * voetbalkamp DL Footba op HO

    19/08
    * voetbalkamp DL Footba op HO

    20/08
    * voetbalkamp DL Footba op HO

    22/08
    * vierde ronde Croky Cup

    29/08
    * vijfde ronde Croky Cup

    04/09
    * eerste speeldag voor de jeugd

    05/09
    * eerste speeldag van de competitie

    ??/05/22
    * vijfde Wilfried Boudeweel jeugdtornooi


    TRANSFERS 21-22

    HO I

    IN (3)

    * Kelian Bonny (Zulte)
    * Yosri Messaoud (Schelde)
    * Enzo Neve (Dikkelvenne)

    VERLENGD (19)

    * Nathan Baele
    * Simon Baes
    * Jasper Buyl
    * Victor Christiaens
    * Brecht Cnockaert
    * Joffry De Brabander
    * Dieter De Wilde
    * Thomas De Wolf
    * Staf Dhossche
    * Malick Gaye
    * Alexandre Gerniers
    * Yoran Heirewegh
    * Geoffrey Ryckaert
    * Levi Schack
    * Basiel Van den Meersschaut
    * Cas Vanlangenhove
    * Bram Vrijens
    * Jonah Wymeels
    * Lukas Poppe

    * T1 David Verhelst
    * T2 Gilles Van de Slijcke
    * KT Wouter Van Kerckhove

    UIT (5)

    * Tjorven Van den Abeele (Laarne)
    * Quinten Vanwayenbergh (Laarne)
    * Bram Decuyper (Nokere)
    * Brent Lauwrensens (Sottegem)
    * Ruud Tack (Drongen)

    ****************

    HO II

    IN (3)

    * Mauro Finck (U21)
    * Milan Simoen (U21)
    * Myrddin Snoeck (U21)
    * T1 Stijn De Vriendt
    * T2 Jens Dirinck

    VERLENGD (25)

    * Davor Baes
    * Lars Bogaert
    * Lorenzo Bonne
    * Arno Bracke
    * Stijn De Coen
    * Nicola De Geest
    * Matthias De Mey
    * Sam De Mey
    * Jonas De Vleeschouwer
    * Siebe De Vleeschouwer 
    * Bavo De Vuyst
    * Lennert De Wandel
    * Ken Kuppens
    * Peter Matthijs
    * Bauke Neus
    * Warre Neus
    * Winter Raman Geenens
    * Michaël Rogina
    * Jasper Rottiers
    * Michiel van Der Sypt
    * Nicolas Van Driessche 
    * Lennert Van Malderen
    * Michiel Van Nieuwenhuyse
    * Manu Van Vlierberghe 
    * Aaron Vereecken

    * Robin Simoens
    * Freddy Schepens

    UIT (3)

    * Jonas De Mulder (stopt)
    * Arno Van Geluwe
    * Kevin Van Nieuwenhuyse (RFC Wetteren)

    Foto

    Eerste provinciale

    Seizoen 2021-2022

    1. KFC HO Kalken 
    1. Eendracht Zele 
    1. Eendracht Aalter 
    1. Elene-Grotenberge 
    1. SK Munkzwalm 
    1. Ardennen 
    1. SK Denderhoutem 
    1. KVE Drongen 
    1. KSCE Mariakerke 
    1. SK Berlare 
    1. SKL Doorslaar 
    1. SK Grembergen 
    1. KAV Dendermonde 
    1. FC Sleidinge 
    1. FC Latem 

    Derde provinciale A

    Seizoen 2021-2022

    1. SK Wachtebeke 
    1. Sparta Ursel 
    1. KVV Laarne-Kalken 
    1. VC Boekhoute 
    1. VK Watervliet 
    1. SK Lochristi B 
    1. KFAC Waarschoot 
    1. HO Kalken 
    1. DKW Evergem 
    1. VK Knesselare 
    1. VVE Hansbeke 
    1. Daring Maria-Aalter 
    1. SV Zaffelare B 
    1. St-Kruis-Winkel 
    1. FC Kaprijke-Bentille 

    Foto

    TOPSCORER HO I (5w=>16g)

    4. Christiaens
    3. De Brabander
    2. De Cuyper, Poppe, Wymeels, 
    1. Cnockaert, own-goal, Vrijens

    TOPSCORER HO II (5w=>7g)

    4. De Coen
    2. Matthijs
    1. De Vuyst

    ASSISTS HO I (5w => 9a)

    2. Baes, De Brabander, Poppe
    1. Decuyper, De Wilde, De Wolf, Vrijens, Wymeels


    ASSISTS HO II (5w => 6a)

    2. Kuppens
    1. Bracke, De Coen, Matthijs W Neus

    KAARTENDANS I
    GEEL (5w)

    2. De Wolf
    1. De Brabander, Gaye, Heirewegh


    ROOD (1)
    1. Poppe (Zulte)


    KAARTENDANS II
    GEEL (5w)

    2. L De Wandel, W Neus
    1. Bracke, De Coen, De Geest, S De Mey, J De Vleeschouwer, De Vuyst, Van Driessche, M Van Nieuwenhuyse

    ROOD (1)

    1. A Bracke

    2020-2021

    HO I

    * Nathan Baele
    * Simon Baes
    * Jasper Buyl
    * Victor Christiaens
    * Brecht Cnockaert
    * Joffry De Brabander
    * Dieter De Wilde
    * Thomas De Wolf
    * Bram Decuyper
    * Staf Dhossche
    * Malick Gaye
    * Alexandre Gerniers
    * Yoran Heirewegh
    * Brent Lauwrensens
    * Lukas Poppe
    * Geoffrey Ryckaert
    * Levi Schack
    * Ruud Tack
    * Tjorven Van den Abeele
    * Basiel Van den Meersschaut
    * Cas Vanlangenhove
    * Quinten Vanwayenbergh
    * Bram Vrijens
    * Jonah Wymeels

    * T1 David Verhelst
    * T2 Gilles Van de Slijcke
    * KT Wouter Van Kerckhove
    * kiné Glenn Van Malderen
    * DLG Filip Nevejans
    * scout Dries Borgelioen

    HO II

    * Davor Baes
    * Lars Bogaert
    * Lorenzo Bonne
    * Arno Bracke
    * Stijn De Coen
    * Nicola De Geest
    * Matthias De Mey
    * Sam De Mey
    * Jonas De Mulder
    * Jonas De Vleeschouwer
    * Siebe De Vleeschouwer
    * Bavo De Vuyst
    * Lennert De Wandel
    * Mauro Finck
    * Ken Kuppens
    * Peter Matthijs
    * Bauke Neus
    * Warre Neus
    * Winter Raman Geenens
    * Michael Rogina
    * Jasper Rottiers
    * Michiel Van Der Sypt
    * Arno Van Geluwe
    * Lennert Van Malderen
    * Kevin Van Nieuwenhuyse
    * Michiel Van Nieuwenhuyse
    * Manu Van Vlierberghe
    * Aaron Vereecken

    Gestopt door blessure
    Mathieu Van Wassenhove

    T1 Nico Gentier
    T2 Lander Bracke
    DLG Robin Simoens
    kiné Freddy Schepens

    CLUBTRAINERS
    Eerste ploeg: David Verhelst & Wouter Van Kerckhove
    Tweede ploeg
    : Stijn De Vriendt en Jens Dirinck
    Beloften
    : Gilles Van de Slycke
    U21
    : Marc Batselier
    Zondagreserven: Mario Vion

    Scholieren U17: Ronny Clincke
     en Tom Dierick
    Knapen U15
    Roel Vandaele, Jurgen Dhooge, Noah Demaret en Kristof Rogiers
    Miniemen U13
    Jan Bulté en Robin Simoens
    Miniemen U12
    Pieter De Croock
    Preminiemen U11
    Pieter De Landtsheer en Tom Praet
    Preminiemen U10
    Kelly De Waegeneer, Tim Raman en Siebe De Vleeschouwer
    Duivels U9
    Ben Colle en Levi Schack
    Duivels U8
    Bjorn Veeckman en Mathijs De Puydt
    Duivels U7
    : Francis Dierickx 
    en Ali Akrouh
    Duivels U6: Kjell Clinckspoor

    Keepers bovenbouw + helft middenbouw: Carl Roegies
    Jongste keepertjes: Laurens Van Severen
    Vlindertrainers: Jorre Ongena, Joffry De Brabander en Didier Combel

    Gemotiveerde jeugdcoaches zijn altijd welkom!

    Sportieve cel:
    HO I: Ferry Baes
    HO II: Lander Bracke
    TVJO: Roel Vandaele

    onderbouw: Francis Dierickx
    middenbouw: Jurgen Dhooge
    bovenbouw: Lander Bracke
    Admin jeugd Joke De Landtsheer
    => info@hokalken.be

    Trainingsuren

    * U6
    woensdag 18u - 19u
    * U7
    maandag 18u - 19u
    woensdag 18u - 19u
    * U8
    woensdag 18u - 19u15
    donderdag 18u - 19u15
    * U9
    dinsdag 18u - 19u
    donderdag 18u - 19u
    * U10
    dinsdag 18u - 19u
    woensdag 18u - 19u15
    * U11
    dinsdag 18u15 - 19u30
    donderdag 18u15 - 19u30
    * U12
    maandag 18u - 19u15
    woensdag 18u - 19u15
    * U13
    dinsdag 18u15 - 19u30
    donderdag 18u15 - 19u30
    * U15
    maandag 19u - 20u30
    woensdag 19u - 20u30
    * U17
    dinsdag 18u - 19u30
    donderdag 18u - 19u30
    * U21
    maandag 19u30 - 21u
    woensdag 19u30 - 21u

    Vanaf 01/11 in de sporthal van Overmere
    U6 maandag 18-19u
    U7 maan- & donderdag 18u - 19u
    U8 donderdag 18u - 19u

    Keepers
    maandag 17u30 - 18u30 en 
    18u45 - 19u45
    woensdag 17u30 - 18u30 en
    18u45 - 19u45

    HO I: dins- en donderdag 19u30
    HO II: dins- en donderdag 19u30


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!