Foto

MEER INFO

=> Facebook pagina

=> Twitter @HOKalken

=> Instagram kfc_ho_kalken

=> kfchokalken@gmail.com

=> www.hokalken.be 

=> Erima webshop

www.hokalken.be/webshop

Koop je online? Ga dan eens via www.trooper.be/hokalken voor jouw aankoop. Je steunt er onze club mee.
Foto
MATCHBALSCHENKERS

met dank aan onze matchbalschenkers

HO Kalken I

1. Sleidinge
- sanitair, ventilatie en CV Francky De Kegel uit Kalken
- opritten en afsluitingen Andy Van den Abeele uit Kalken
- Ri.Pa Belgium Tile import uit Kalken

2. 26/09 Aalter

3. 10/10 Mariakerke
- klinisch psycholoog Marjolein Van Bogaert uit Kalken

4. 17/10 Dendermonde
- Studiebureau Bogaerts uit Kalken

5. 31/10 Drongen

6. 14/11 Zele
- architect Mathieu Verhoeven uit Wetteren

7. 28/11 Munkzwalm

8. 12/12 Grembergen

9. 19/12 SK Berlare
- restaurant Bistro B in Laarne

10. 23/01 Elene

11. 06/02 Denderhoutem

12. 06/03 Doorslaar

13. 03/04 Ardennen
- Studiebureau Bogaerts uit Kalken

14. 24/04 Latem


HO Kalken II

1. Laarne
- podoloog Kevin De Rocker uit Kalken
- Jules & Juliette bloemen uit Kalken
- opritten en afsluitingen Andy Van den Abeele uit Kalken
- Ri.Pa Belgium Tile import uit Kalken
- café 't Vrijgeweide uit Kalken

2. 03/10 Zaffelare B

3. 24/10 Ursel

4. 07/11 Watervliet

5. 21/11 Kaprijke-Bentille

6. 05/12 Lochristi B
- restaurant Bistro B in Laarne
- beton-, grond- & klinkerwerken Kevin Van Doorsselaere uit Kalken
- algemeen transport Guvic uit Kalken

7. 16/01 VC Boekhoute

8. 30/01 Daring Maria-Aalter

9. 13/02 St-Kruis-Winkel

10. 20/02 Waarschoot

11. 13/03 Hansbeke

12. 27/03 Evergem

13. 10/04 Wachtebeke

14. 01/05 Knesselare
- beton-, grond- & klinkerwerken Kevin Van Doorsselaere uit Kalken
- algemeen transport Guvic uit Kalken


Geïnteresseerde firma's of particulieren om een matchbal te schenken, kunnen altijd contact opnemen met de webmaster via kfchokalken@gmail.com!
Foto
KFC HO I 21-22

1. SK Berlare - HO 0-0
2. HO - Sleidinge 5-0
3. 19/09 Elene - HO I
4. 26/09 HO I - Aalter
5. 03/10 Denderhoutem - HO I
6. 10/10 HO I - Mariakerke
7. 17/10 HO I - Dendermonde
8. 24/10 Doorslaar - HO I
9. 31/10 HO I - Drongen
10. 07/11 HO I is vrij
11. 14/11 HO I - Zele
12. 21/11 Ardennen - HO I
13. 28/11 HO I - Munkzwalm
14. 04/12 Latem - HO I
15. 12/12 HO I - Grembergen

16. 19/12 HO I - SK Berlare
17. 16/01 Sleidinge - HO I
18. 23/01 HO I - Elene
19. 29/01 Aalter - HO I
20. 06/02 HO I - Denderhoutem
21. 13/02 Mariakerke - HO I
22. 20/02 Dendermonde - HO I
23. 06/03 HO I - Doorslaar
24. 13/03 Drongen - HO I
25. 20/03 HO I is vrij
26. 27/03 Zele - HO I
27. 03/04 HO I - Ardennen
28. 10/04 Munkzwalm - HO I
29. 24/04 HO I - Latem
30. 01/05 Grembergen - HO I

KFC HO II 21-22

1. HO - Laarne-Kalken 1-5
2. VC Boekhoute - HO 0-4
3. 19/09 HO II is vrij
4. 25/09 Maria-Aalter - HO II
5. 03/10 HO II - Zaffelare B
6. 10/10 St-Kruis-Winkel - HO II
7. 17/10 Waarschoot - HO II
8. 24/10 HO II - Ursel
9. 31/10 Hansbeke - HO II
10. 07/11 HO II - Watervliet

11. 14/11 Evergem 2020 - HO II
12. 21/11 HO II - Kaprijke-Bentille
13. 28/11 Wachtebeke - HO II
14. 05/12 HO II - Lochristi B
15. 12/12 Knesselare - HO II

16. 18/12 KVV Laarne-Kalken - HO II
17. 16/01 HO II - VC Boekhoute
18. 23/01 HO II is vrij
19. 30/01 HO II - Daring Maria-Aalter
20. 06/02 Zaffelare B - HO II
21. 13/02 HO II - St-Kruis-Winkel
22. 20/02 HO II - Waarschoot
23. 06/03 Ursel - HO II
24. 13/03 HO II - Hansbeke
25. 19/03 Watervliet - HO II
26. 27/03 HO II - Evergem 2020
27. 03/04 Kaprijke-Bentille - HO II
28. 10/04 HO II - Wachtebeke
29. 24/04 Lochristi B - HO II
30. 01/05 HO II - Knesselare
E-mail mij

Druk hier om ons te mailen.

Archief per jaar
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2008
    Foto
    BESTUUR HO KALKEN

    Beheerraad
    * Francky De Kegel (vz)
    * Jean-Pierre Cours (ovz)
    * Pieter De Landtsheer
    * Joke De Landtsheer
    * Ferry Baes
    * Lander Bracke
    * Bart Clinckspoor
    * Wim Rasschaert

    Sportieve cel
    * Ferry Baes
    * Lander Bracke
    * Jurgen Dhooge
    * Roel Vandaele
    * Francis Dierickx
    * Bjorn Veeckman
    * Koen Vermeulen

    Cel Sponsoring-kledij
    * Wim Rasschaert
    * Tom Boudeweel
    * Didier Combel
    * Marc De Landtsheer
    * Frederique De Winter
    * Gunter Slock (kledij)

    Cel dagelijks beheer
    * Lander Bracke
    * Christophe Vanderbeken
    * Gerard Valcke

    Cel jeugd
    * Joke De Landtsheer
    * Bart Clinckspoor
    * Lander Bracke
    * Didier Combel
    * Roel Vandaele

    Cel Evenementen
    * Ferry Baes
    * Mike Braeckman
    * Joke De Landtsheer
    * Pieter De Landtsheer
    * Bart Clinckspoor
    * Albert Praet
    * Christa Vincent
    * André De Landtsheer (+)

     
    Cel Financiën
    * Pieter De Landtsheer
    * Joke De Landtsheer
    * Jean-Pierre Cours
    * Claude Van Nieuwenhuyse
    * Lander Bracke

    Cel Communicatie
    * Joke De Landtsheer
    * Tom Boudeweel

    Cel Infrastructuur
    * Bart Clinckspoor
    * Wim Rasschaert
    * Didier Combel
    * Christa Vincent
    * Christophe Vanderbeken
    * Gerard Valcke
     
    Tornooiorganisatie

    * Kristof Rogiers

    Helpende handen zijn altijd welkom!

    ADRES
    Kouterstraat in Kalken
    0495/38.15.04
    Zoeken in blog

    HO-favorieten
  • Webshop jeugd Erima
  • 3Motion
  • Opgeven is geen optie
    HO partners
  • Ford garage Neyt
  • Sanitair Francky De Kegel
  • Belfius Scheldeland Kalken
  • Fintro Kalken
  • Interieur Vervaet
  • Transport De Landtsheer
  • Tegelimport Ripa
  • Drankencentrale de Drie Linden
  • Bouwcenter De Gelder Kalken - Dendermonde
  • Neyt Trucks
    HO partners
  • Verzekeringen Bogaert-Daneels
  • STB Kalken
  • Eurolijsten
  • Cavatappi
  • Schrijn- en timmerwerken Van Rysselberghe
  • Architect Mathieu Verhoeven
  • Eurospar Kalken
  • Detro Floors
  • Vleeshandel Vercaro NV
  • Wegen- en terreinrenovatie Greenroad
    HO partners
  • Kantoor Van Steendam
  • Hydraulics Van de Calseyde Gent
  • Interband Lokeren
  • Telesound Kalken
  • CV en sanitair Verherbrugghen
  • Verzekeringen Marius-Vervaet
  • De leukste skivakanties JOSK
  • Advocaat Igor Rogiers
    HO partners
  • Romarco
  • Dakdichtingsbedrijf ADW
  • Wetterse Dakwerken
  • Stallo Doe het zelf
  • Stallo Industrie
  • Reizen Mahe
  • Diamantboringen Braeckman
  • Wall to Wall St-Niklaas
  • Advocaat Steven De Wolf
  • Fix@home muggenramen
    HO partners
  • De Raedt A.B. Woningbouw
  • Elektro Verhoeven
  • Wijnhuis Bollaert Merelbeke
  • Opritten-afsluitingen Van Den Abeele
  • Restaurant El Greco Wetteren
  • Restaurant Rooselaer Heusden
  • Defrancq dak en gevel
  • Intelli verzekeringen
  • Bistro B Laarne
  • Immo De Ras
    HO partners
  • NRG Fitness Wetteren
  • Vario software
  • Tegels De Troyer
  • Café Parochiehuis Kalken
  • Verzekeringen Donners Wetteren
  • Stalibo
  • Pleisterwerken Benny De Smet
  • Klinisch psychologe Marjolein Van Bogaert
  • VOETBALCLUB KFC HO KALKEN
    Mijn club, jouw club, onze club
    01-04-2021
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ACTIE: spelers HO Kalken I blijven actief bezig in deze periode

    De spelers van HO Kalken I blijven actief bezig in deze gedwongen voetballoze periode. Ondermeer met dé sport van het moment: het padellen. Bekijk de reportage met Nathan Baele, Joffry De Brabander, Bram Decuyper en Brecht Cnockaert op onze Facebookpagina.


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Foto

    Interesse om bij HO Kalken te komen voetballen? ***** Helpende handen altijd welkom in een familieclub ****
    Foto

    Eerste provinciale

    Seizoen 2021-2022
    Speeldag 2

    Aalter - Mariakerke 3-3
    Zele - Ardennen 1-1
    D'houtem - Elene 3-1
    HO - Sleidinge 5-0
    D'monde - Berlare 0-0
    Doorslaar - Gr'bergen 2-1
    Drongen - Latem 0-2

    1. SK Denderhoutem 6
    1. SKL Doorslaar 6
    3. KSCE Mariakerke 4
    3. KFC HO Kalken 4
    5. FC Latem 3
    5. Elene-Grotenberge 3 
    5. KVE Drongen 3
    5. SK Grembergen 3
    9. SK Berlare 2
    10. Eendracht Zele 1
    10. Eendracht Aalter 1 
    10. Ardennen 1
    10. KAV Dendermonde 1
    14. SK Munkzwalm 0
    14. FC Sleidinge 0

    Derde provinciale A

    Seizoen 2021-2022
    Speeldag 2

    Laarne - Ursel 2-0
    M Aalter - Zaffelare 5-0
    Kaprijke - W'schoot 0-2
    W'beke - Evergem 2-1
    Lochtisti - W'vliet 2-2
    Knesselare - Hansbeke 1-2
    Boekhoute - HO 0-4

    1. KFAC Waarschoot 6
    1. KVV Laarne-Kalken 6
    3. VK Watervliet 4
    3. SK Lochristi B 4
    5. St-Kruis-Winkel 3
    5. Sparta Ursel 3
    5. Evergem 3
    5. HO Kalken 3
    5. SK Wachtebeke 3
    5. VVE Hansbeke 3
    5. Daring Maria-Aalter 3
    12. VK Knesselare 0
    12. VC Boekhoute 0
    12. SV Zaffelare B 0
    12. FC Kaprijke-Bentille 0

    Foto

    HO AGENDA


    Vrij 17/09
    * Kalkenkermis met HO
    * beerpongtornooi in de kantine 19u
    * openingsfuif met DJ Klimax 

    Zat 18/09
    * derde speeldag voor de jeugd
    * Kalkenkermis met HO
    op kerkplein en in kantine

    Zon 19/09
    * Kalkenkermis met HO
    op kerkplein en in kantine
    * derde speeldag
    Elene - HO I 15u
    HO II is vrij

    Maa 20/09
    * Kalkenkermis

    Din 21/09
    * Kalkenkermis met HO
    op kerkplein en in kantine

    Woe 22/09
    * SKV Oostakker B - U15 19u

    Don 23/09
    * training HO I & HO II 19u30

    Vrij 24/09

    Zat 25/09
    * opleiding ref in 1 day in Gent

    Zon 03/10
    * eerste dribbelfestival U6 op HO

    Vrij 22/10
    * mosselfestijn in de Skala

    Zat 23/10
    * mosselfestijn in de Skala

    Zon 24/10
    * mosselfestijn in de Skala

    Zon 14/11
    * footlunch
    HO I - Zele

    29/01/22
    * opleiding ref in 1 day in Gent

    07/05
    * vijfde Wilfried Boudeweel jeugdtornooi


    Foto

    TRANSFERS 21-22

    HO I

    IN (3)

    * Kelian Bonny (Zulte)
    * Yosri Messaoud (Schelde)
    * Enzo Neve (Dikkelvenne)

    VERLENGD (19)

    * Nathan Baele
    * Simon Baes
    * Jasper Buyl
    * Victor Christiaens
    * Brecht Cnockaert
    * Joffry De Brabander
    * Dieter De Wilde
    * Thomas De Wolf
    * Staf Dhossche
    * Malick Gaye
    * Alexandre Gerniers
    * Yoran Heirewegh
    * Geoffrey Ryckaert
    * Levi Schack
    * Basiel Van den Meersschaut
    * Cas Vanlangenhove
    * Bram Vrijens
    * Jonah Wymeels
    * Lukas Poppe

    * T1 David Verhelst
    * T2 Gilles Van de Slijcke
    * KT Wouter Van Kerckhove

    UIT (4)

    * Quinten Vanwayenbergh (Laarne)
    * Bram Decuyper (Nokere)
    * Brent Lauwrensens (Sottegem)
    * Ruud Tack (Drongen)

    ****************

    HO II

    IN (4)

    * Mats De Praeter (U21)
    * Mauro Finck (U21)
    * Milan Simoen (U21)
    * Myrddin Snoeck (U21)
    * T1 Stijn De Vriendt

    VERLENGD (25)

    * Davor Baes
    * Lars Bogaert
    * Lorenzo Bonne
    * Arno Bracke
    * Stijn De Coen
    * Nicola De Geest
    * Matthias De Mey
    * Sam De Mey
    * Jonas De Vleeschouwer
    * Siebe De Vleeschouwer 
    * Bavo De Vuyst
    * Lennert De Wandel
    * Ken Kuppens
    * Peter Matthijs
    * Bauke Neus
    * Warre Neus
    * Winter Raman Geenens
    * Michaël Rogina
    * Jasper Rottiers
    * Michiel van Der Sypt
    * Nicolas Van Driessche 
    * Lennert Van Malderen
    * Michiel Van Nieuwenhuyse
    * Manu Van Vlierberghe 
    * Aaron Vereecken

    * Robin Simoens
    * Freddy Schepens

    UIT (3)

    * Jonas De Mulder (stopt)
    * Arno Van Geluwe
    * Kevin Van Nieuwenhuyse (RFC Wetteren)

    Foto

    TOPSCORER HO I (2w=>5g)

    3. Christiaens
    1. De Brabander, Messaoud

    TOPSCORER HO II (2w=>5g)

    2. Bonne
    1. Jonas De Vleeschouwer, Finck, Van Nieuwenhuyse

    ASSISTS HO I (1w => 5a)

    1. Bonny, Christiaens, De Brabander, Poppe, Wymeels


    ASSISTS HO II (1w => 4a)

    1. Bonne, De Vuyst, Kuppens, Neus

    KAARTENDANS I
    GEEL (1w)

    1. Neve


    ROOD (0)
    -


    KAARTENDANS II
    GEEL (2w)

    1 Matthias De Mey, De Praeter

    ROOD (0)

    -

    2021-2022

    HO I

    * Nathan Baele
    * Simon Baes
    * Kelian Bonny
    * Jasper Buyl
    * Victor Christiaens
    * Brecht Cnockaert
    * Joffry De Brabander
    * Dieter De Wilde
    * Thomas De Wolf
    * Staf Dhossche
    * Malick Gaye
    * Alexandre Gerniers
    * Yoran Heirewegh
    * Yosri Messaoud
    * Enzo Neve
    * Lukas Poppe
    * Geoffrey Ryckaert
    * Levi Schack
    * Basiel Van den Meersschaut
    * Cas Vanlangenhove
    * Bram Vrijens
    * Jonah Wymeels

    * T1 David Verhelst
    * T2 Gilles Van de Slijcke
    * KT Wouter Van Kerckhove
    * kiné Glenn Van Malderen
    * DLG Filip Nevejans
    * scout Dries Borgelioen

    HO II

    * Davor Baes
    * Lars Bogaert
    * Lorenzo Bonne
    * Arno Bracke
    * Stijn De Coen
    * Nicola De Geest
    * Matthias De Mey
    * Sam De Mey
    * Mats De Praeter
    * Jonas De Vleeschouwer
    * Siebe De Vleeschouwer
    * Bavo De Vuyst
    * Lennert De Wandel
    * Mauro Finck
    * Ken Kuppens
    * Peter Matthijs
    * Bauke Neus
    * Warre Neus
    * Winter Raman Geenens
    * Michael Rogina
    * Jasper Rottiers
    * Milan Simoen
    * Myrddin Snoeck
    * Michiel Van Der Sypt
    * Lennert Van Malderen
    * Michiel Van Nieuwenhuyse
    * Manu Van Vlierberghe
    * Aaron Vereecken

    T1 Stijn De Vriendt
    T2 vacature
    DLG Robin Simoens
    kiné Freddy Schepens

    CLUBTRAINERS
    Eerste ploeg: David Verhelst & Wouter Van Kerckhove
    Tweede ploeg
    : Stijn De Vriendt en (vrij)
    Beloften
    : Gilles Van de Slycke
    U21
    : Marc Batselier
    Zondagreserven: Mario Vion

    Scholieren U17: Ronny Clincke
     en Tom Dierick
    Knapen U15
    Roel Vandaele, Jurgen Dhooge, Noah Demaret en Kristof Rogiers
    Miniemen U13
    Jan Bulté en Robin Simoens
    Miniemen U12
    Pieter De Croock
    Preminiemen U11
    Pieter De Landtsheer en Tom Praet
    Preminiemen U10
    Kelly De Waegeneer, Tim Raman en Siebe De Vleeschouwer
    Duivels U9
    Ben Colle en Levi Schack
    Duivels U8
    Bjorn Veeckman en Mathijs De Puydt
    Duivels U7
    : Francis Dierickx 
    en Ali Akrouh
    Duivels U6: Kjell Clinckspoor en Barn Van Laere

    Keepers bovenbouw + helft middenbouw: Carl Roegies
    Jongste keepertjes: Laurens Van Severen
    Vlindertrainers: Jorre Ongena, Joffry De Brabander en Didier Combel

    Gemotiveerde jeugdcoaches zijn altijd welkom!

    Sportieve cel:
    HO I: Ferry Baes
    HO II: Lander Bracke
    TVJO: Roel Vandaele

    onderbouw: Francis Dierickx
    middenbouw: Jurgen Dhooge
    bovenbouw: Lander Bracke
    Admin jeugd Joke De Landtsheer
    => info@hokalken.be

    Trainingsuren

    * U6
    woensdag 18u - 19u
    * U7
    maandag 18u - 19u
    woensdag 18u - 19u
    * U8
    woensdag 18u - 19u15
    donderdag 18u - 19u15
    * U9
    dinsdag 18u - 19u
    donderdag 18u - 19u
    * U10
    dinsdag 18u - 19u
    woensdag 18u - 19u15
    * U11
    dinsdag 18u15 - 19u30
    donderdag 18u15 - 19u30
    * U12
    maandag 18u - 19u15
    woensdag 18u - 19u15
    * U13
    dinsdag 18u15 - 19u30
    donderdag 18u15 - 19u30
    * U15
    maandag 19u - 20u30
    woensdag 19u - 20u30
    * U17
    dinsdag 18u - 19u30
    donderdag 18u - 19u30
    * U21
    maandag 19u30 - 21u
    woensdag 19u30 - 21u

    Vanaf 01/11 in de sporthal van Overmere
    U6 maandag 18-19u
    U7 maan- & donderdag 18u - 19u
    U8 donderdag 18u - 19u

    Keepers
    maandag 17u30 - 18u30 en 
    18u45 - 19u45
    woensdag 17u30 - 18u30 en
    18u45 - 19u45

    HO I: dins- en donderdag 19u30
    HO II: dins- en donderdag 19u30


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!