Foto

MEER INFO

=> Facebook pagina

=> Twitter @HOKalken

=> Instagram kfc_ho_kalken

=> kfchokalken@gmail.com

=> www.hokalken.be 

=> Erima webshop

www.hokalken.be/webshop

Koop je online? Ga dan eens via www.trooper.be/hokalken voor jouw aankoop. Je steunt er onze club mee.
Foto
MATCHBALSCHENKERS

met dank aan onze matchbalschenkers

HO Kalken I

8. 12/12 Grembergen
- Amopaints uit Kalken

9. 19/12 SK Berlare
- restaurant Bistro B in Laarne
- café de Schorpioen in Kalken
- Immo De Ras uit Lede

10. 23/01 Elene

11. 06/02 Denderhoutem
- optiek Frank Props uit Wetteren

12. 06/03 Doorslaar
- Restaurant L'Autre Côté in Beervelde
- ING kantoor Kalken, Berlare en Zele
- Eventbureau Cedalion

13. 03/04 Ardennen
- Studiebureau Bogaerts uit Kalken
- reizen Mahe uit Kalken

14. 24/04 Latem
- Incerta Vario Software Johan Baele
- Campro beveiliging en bewaking uit Drongen

1. Sleidinge
- sanitair, ventilatie en CV Francky De Kegel uit Kalken
- opritten en afsluitingen Andy Van den Abeele uit Kalken
- Ri.Pa Belgium Tile import uit Kalken

2. Eendracht Aalter
- gerechtsdeurwaarder Gilbert De Wilde uit Gent

3. Mariakerke
- klinisch psychologe Marjolein Van Bogaert uit Kalken

4. Dendermonde
- Studiebureau Bogaerts uit Kalken

5. KVE Drongen
- Business-communicatie Full.stop en sport-communicatie Pinanti uit Lochristi
- zelfstandig financieel tussenpersoon Luc De Lombaert uit Laarne
- Kantoor Van Steendam boekhouding - fiscaliteit - bedrijfsadvies uit Kalken

6. Eendracht Zele
- architect Mathieu Verhoeven uit Wetteren
- ING kantoor Kalken, Berlare en Zele

7. Munkzwalm
-

HO Kalken II

6. 05/12 Lochristi B
- restaurant Bistro B in Laarne
- beton-, grond- & klinkerwerken Kevin Van Doorsselaere uit Kalken
- Bierhuis Balou uit Kalken
- ING kantoor Kalken, Berlare en Zele

7. 16/01 VC Boekhoute

8. 30/01 Daring Maria-Aalter
- reizen Mahe uit Kalken

9. 13/02 St-Kruis-Winkel

10. 20/02 Waarschoot

11. 13/03 Hansbeke
- Immo De Ras uit Lede

12. 27/03 Evergem
- Amopaints uit Kalken

13. 10/04 Wachtebeke
- Axxes IT consultancy uit Gent, Antwerpen en Zaventem
- ING kantoor Kalken, Berlare en Zele

14. 01/05 Knesselare
- beton-, grond- & klinkerwerken Kevin Van Doorsselaere uit Kalken
- bierhuis Balou uit Kalken


1. Laarne-Kalken
- podoloog Kevin De Rocker uit Kalken
- Jules & Juliette bloemen uit Kalken
- opritten en afsluitingen Andy Van den Abeele uit Kalken
- Ri.Pa Belgium Tile import uit Kalken
- café 't Vrijgeweide uit Kalken

2. Zaffelare B

3. Sparta Ursel
- Fiestyle kapsalon Sofie uit Kalken

4. Watervliet
- ING kantoor Kalken, Berlare en Zele

5. Kaprijke-Bentille
-

Geïnteresseerde firma's of particulieren om een matchbal te schenken, kunnen altijd contact opnemen met de webmaster via kfchokalken@gmail.com!
Foto
KFC HO I 21-22

1. SK Berlare - HO 0-0
2. HO - Sleidinge 5-0
3. Elene - HO I 3-3
4. HO I - Aalter 4-1
5. Denderhoutem - HO I 1-2
6. HO I - Mariakerke 4-2
7. HO I - Dendermonde 6-0
8. Doorslaar - HO I 1-2
9. HO I - Drongen 4-1
10. HO I is vrij
11. HO I - Zele 3-0
12. Ardennen - HO I 0-2
13. HO I - Munkzwalm 5-1
14. 04/12 Latem - HO I
15. 12/12 HO I - Grembergen

16. 19/12 HO I - SK Berlare
17. 16/01 Sleidinge - HO I
18. 23/01 HO I - Elene
19. 29/01 Aalter - HO I
20. 06/02 HO I - Denderhoutem
21. 13/02 Mariakerke - HO I
22. 20/02 Dendermonde - HO I
23. 06/03 HO I - Doorslaar
24. 13/03 Drongen - HO I
25. 20/03 HO I is vrij
26. 27/03 Zele - HO I
27. 02/04 HO I - Ardennen 18u
28. 10/04 Munkzwalm - HO I
29. 24/04 HO I - Latem
30. 01/05 Grembergen - HO I

KFC HO II 21-22

1. HO - Laarne-Kalken 1-5
2. VC Boekhoute - HO 0-4
3. HO II is vrij
4. Maria-Aalter - HO II 1-2
5. HO II - Zaffelare B 2-2
6. St-Kruis-Winkel - HO II 2-0
7. Waarschoot - HO II 1-0
8. HO II - Ursel 1-2
9. Hansbeke - HO II 3-2
10. HO II - Watervliet 0-0

11. Evergem 2020 - HO II 0-0
12. HO II - Kaprijke-Bentille 3-2
14. 05/12 HO II - Lochristi B
13. 08/12 Wachtebeke - HO II 20u
15. 12/12 Knesselare - HO II

16. 18/12 KVV Laarne-Kalken - HO II
17. 16/01 HO II - VC Boekhoute
18. 23/01 HO II is vrij
19. 30/01 HO II - Daring Maria-Aalter
20. 06/02 Zaffelare B - HO II
21. 13/02 HO II - St-Kruis-Winkel
22. 20/02 HO II - Waarschoot
23. 06/03 Ursel - HO II
24. 13/03 HO II - Hansbeke
25. 19/03 Watervliet - HO II
26. 27/03 HO II - Evergem 2020
27. 03/04 Kaprijke-Bentille - HO II
28. 10/04 HO II - Wachtebeke
29. 24/04 Lochristi B - HO II
30. 01/05 HO II - Knesselare
E-mail mij

Druk hier om ons te mailen.

Archief per jaar
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2008
    Foto
    BESTUUR HO KALKEN

    Beheerraad
    * Francky De Kegel (vz)
    * Jean-Pierre Cours (ovz)
    * Pieter De Landtsheer
    * Joke De Landtsheer
    * Ferry Baes
    * Lander Bracke
    * Bart Clinckspoor
    * Wim Rasschaert

    Sportieve cel
    * Ferry Baes
    * Lander Bracke
    * Jurgen Dhooge
    * Roel Vandaele
    * Francis Dierickx
    * Bjorn Veeckman
    * Koen Vermeulen

    Cel Sponsoring-kledij
    * Wim Rasschaert
    * Tom Boudeweel
    * Didier Combel
    * Marc De Landtsheer
    * Frederique De Winter
    * Gunter Slock (kledij)

    Cel dagelijks beheer
    * Lander Bracke
    * Christophe Vanderbeken
    * Gerard Valcke

    Cel jeugd
    * Joke De Landtsheer
    * Bart Clinckspoor
    * Lander Bracke
    * Didier Combel
    * Roel Vandaele

    Cel Evenementen
    * Ferry Baes
    * Mike Braeckman
    * Joke De Landtsheer
    * Pieter De Landtsheer
    * Bart Clinckspoor
    * Albert Praet
    * Christa Vincent
    * André De Landtsheer (+)

     
    Cel Financiën
    * Pieter De Landtsheer
    * Joke De Landtsheer
    * Jean-Pierre Cours
    * Claude Van Nieuwenhuyse
    * Lander Bracke

    Cel Communicatie
    * Joke De Landtsheer
    * Tom Boudeweel

    Cel Infrastructuur
    * Bart Clinckspoor
    * Wim Rasschaert
    * Didier Combel
    * Christa Vincent
    * Christophe Vanderbeken
    * Gerard Valcke
     
    Tornooiorganisatie

    * Kristof Rogiers

    Helpende handen zijn altijd welkom!

    ADRES
    Kouterstraat in Kalken
    0495/38.15.04
    Zoeken in blog

    HO-favorieten
  • Webshop jeugd Erima
  • 3Motion
  • Opgeven is geen optie
    HO partners
  • Ford garage Neyt
  • Sanitair Francky De Kegel
  • Belfius Scheldeland Kalken
  • Fintro Kalken
  • Interieur Vervaet
  • Transport De Landtsheer
  • Tegelimport Ripa
  • Drankencentrale de Drie Linden
  • Bouwcenter De Gelder Kalken - Dendermonde
  • Neyt Trucks
    HO partners
  • Verzekeringen Bogaert-Daneels
  • STB Kalken
  • Eurolijsten
  • Cavatappi
  • Schrijn- en timmerwerken Van Rysselberghe
  • Architect Mathieu Verhoeven
  • Eurospar Kalken
  • Detro Floors
  • Vleeshandel Vercaro NV
  • Wegen- en terreinrenovatie Greenroad
    HO partners
  • Kantoor Van Steendam
  • Hydraulics Van de Calseyde Gent
  • Interband Lokeren
  • Telesound Kalken
  • CV en sanitair Verherbrugghen
  • Verzekeringen Marius-Vervaet
  • De leukste skivakanties JOSK
  • Advocaat Igor Rogiers
    HO partners
  • Romarco
  • Dakdichtingsbedrijf ADW
  • Wetterse Dakwerken
  • Stallo Doe het zelf
  • Stallo Industrie
  • Reizen Mahe
  • Diamantboringen Braeckman
  • Wall to Wall St-Niklaas
  • Advocaat Steven De Wolf
  • Fix@home muggenramen
    HO partners
  • De Raedt A.B. Woningbouw
  • Elektro Verhoeven
  • Wijnhuis Bollaert Merelbeke
  • Opritten-afsluitingen Van Den Abeele
  • Restaurant El Greco Wetteren
  • Restaurant Rooselaer Heusden
  • Defrancq dak en gevel
  • Intelli verzekeringen
  • Bistro B Laarne
  • Immo De Ras
    HO partners
  • NRG Fitness Wetteren
  • Vario software
  • Tegels De Troyer
  • Café Parochiehuis Kalken
  • Verzekeringen Donners Wetteren
  • Eventbureau Cedalion
  • Stalibo
  • Pleisterwerken Benny De Smet
  • Klinisch psychologe Marjolein Van Bogaert
  • VOETBALCLUB KFC HO KALKEN
    Mijn club, jouw club, onze club
    08-03-2021
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EVENT: Jasper Buyl naar Italië vertrokken voor interland

    Jasper Buyl is vandaag vertrokken naar Italië. De middenvelder van HO Kalken I werkt er dinsdag de volgende EK-kwalificatiewedstrijd af met de nationale futsalploeg. We wensen Jasper en zijn maten veel succes!


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Foto

    Interesse om bij HO Kalken te komen voetballen? ***** Helpende handen altijd welkom in een familieclub ****
    Foto

    Eerste provinciale

    Seizoen 2021-2022
    Speeldag 14

    Berlare - Aalter zat 19u
    Latem - HO zat 19u30
    Ardennen - Doorslaar 
    Gr'bergen - D'houtem 
    Sleidinge - Elene 
    Zele - Drongen 15u
    Munkzwalm - D'monde 16u
    Mariakerke is vrij

    1. HO Kalken* 32
    2. Elene-Grotenberge 25
    3. KSCE Mariakerke 23
    4. SK Munkzwalm 22
    4. Eendracht Aalter 22
    6. KVE Drongen 18
    7. SKL Doorslaar 17
    7. KVVV Ardennen 17
    9. Eendracht Zele 15
    9. SK Denderhoutem 15
    11. SK Berlare 14
    12. SK Grembergen 13
    13. FC Sleidinge 11
    14. FC Latem 10
    15. KAV Dendermonde 2

    Derde provinciale A

    Seizoen 2021-2022
    Speeldag 14

    Ursel - Evergem woe 20u

    Zaffelare - Laarne zat 19u
    Watervliet - Evergem zat 19u
    M-Aalter - Boekhoute 
    Winkel - Knesselare 
    HO - Lochristi 
    Ursel - Wachtebeke 
    Hansbeke - Kaprijke 16u

    Wachtebeke - HO woe 19u30
    Knesselare - Zaffelare woe 20u

    1. St-Kruis-Winkel* 28
    2. SK Wachtebeke 27
    2. KVV Laarne-Kalken 27
    4. VK Watervliet 24
    5. SK Lochristi B 23
    6. Sparta Ursel 22
    7. KFAC Waarschoot 18
    8. Evergem 17
    9. VVE Hansbeke 16
    10. VK Knesselare 15
    11. HO Kalken 12
    12. Daring Maria-Aalter 7
    12. VC Boekhoute 7
    14. SV Zaffelare B 6
    15. FC Kaprijke-Bentille 5

    Foto

    HO AGENDA


    Din 30/11
    * training HO I & HO II 19u30

    Woe 01/12
    * Jeugdcup Het Nieuwsblad
    Achtste finale
    SK Vinderhoute - U8 uitg
    U11 - Kaprijke uitg
    * Oefen
    Schelde - U15B 18u 

    Don 02/12
    * training HO I & HO II 19u30

    Vrij 03/12

    Zat 04/12
    * Sinterklaas loopt langs 13u
    * laatste speeldag voor de jeugd met winterbbq
    * 14de speeldag
    Latem - HO I 19u30

    Zon 05/12
    * 14de speeldag
    HO II - Lochristi B 14u30
    + winterbar

    Maa 06/12

    Din 07/12
    * training HO I & HO II 19u30

    Woe 08/12
    * inhaal
    Wachtebeke - HO II 19u30
    * Jeugdcup Het Nieuwsblad
    Achtste finale
    Mariakerke - U9A

    Vrij 10/12
    * trekking tombola HO

    Zat 11/12
    * oefen ?
    * kerstmarkt Laarne

    Zon 12/12
    * U7 tornooi op KAA Gent 9u15
    * 15de speeldag
    HO I - Grembergen 14u30

    18/12
    * kerstmarkt Kalken

    26/12
    * tornooi U9 indoor Laarne

    09/01/22
    * kwartfinales Hofman Sport Cup

    26/01
    * eerste lesdag getuigschrift C (initiator voetbal) op HO

    29/01
    * opleiding ref in 1 day in Gent

    07/05
    * vijfde Wilfried Boudeweel jeugdtornooi

    07-08-09/10
    * driedaags mosselfestijn in de Skala


    Foto

    TRANSFERS 21-22

    HO I

    IN (3)

    * Kelian Bonny (Zulte)
    * Yosri Messaoud (Schelde)
    * Enzo Neve (Dikkelvenne)

    UIT (4)

    * Quinten Vanwayenbergh (Laarne)
    * Bram Decuyper (Nokere)
    * Brent Lauwrensens (Sottegem)
    * Ruud Tack (Drongen)

    ****************

    HO II

    IN (4)

    * Mats De Praeter (U21)
    * Mauro Finck (U21)
    * Milan Simoen (U21)
    * Myrddin Snoeck (U21)
    * T1 Stijn De Vriendt
    * T2 Frederique Van De Sompel

    UIT (3)

    * Jonas De Mulder (stopt)
    * Arno Van Geluwe
    * Kevin Van Nieuwenhuyse (RFC Wetteren)

    Foto

    TOPSCORER HO I (12w=>40g)

    8. Cnockaert
    6. Christiaens, Poppe
    5. Buyl, De Brabander
    3. Bonny, Neve
    1. Baes, Heirewegh, Messaoud, Wymeels

    TOPSCORER HO II (11w=>15g)

    4. Bonne
    2. De Vleeschouwer, De Vuyst, L Van Malderen
    1. Bracke, Finck, Matthijs, own-goal, Van Nieuwenhuyse

    ASSISTS HO I (12w => 31a)

    7. Bonny
    5. Poppe, Wymeels
    4. De Brabander
    3. Cnockaert
    2. Vrijens
    1. Baes, Buyl, Christiaens, Heirewegh, Neve


    ASSISTS HO II (11w => 9a)

    2. Bonne, De Vuyst, Finck
    1. M De Mey, Kuppens, Neus

    KAARTENDANS I
    GEEL (12w)

    2. Bonny
    1. Baes, Buyl, De Brabander, Neve, Poppe, Wymeels

    ROOD (0)
    -


    KAARTENDANS II
    GEEL (11w)

    4. Bracke
    3. De Wandel, Finck
    2. De Vriendt
    1. Baes, Bonne, De Geest, Matthias De Mey, De Praeter, Kuppens, Neus, Van Malderen

    ROOD (0)
    -

    2021-2022

    HO I

    * Nathan Baele
    * Simon Baes
    * Kelian Bonny
    * Jasper Buyl
    * Victor Christiaens
    * Brecht Cnockaert
    * Joffry De Brabander
    * Dieter De Wilde
    * Thomas De Wolf
    * Staf Dhossche
    * Malick Gaye
    * Alexandre Gerniers
    * Yoran Heirewegh
    * Yosri Messaoud
    * Enzo Neve
    * Lukas Poppe
    * Geoffrey Ryckaert
    * Levi Schack
    * Basiel Van den Meersschaut
    * Cas Vanlangenhove
    * Bram Vrijens
    * Jonah Wymeels

    * T1 David Verhelst
    * T2 Gilles Van de Slijcke
    * KT Wouter Van Kerckhove
    * kiné Glenn Van Malderen
    * DLG Filip Nevejans
    * scout Dries Borgelioen

    HO II

    * Davor Baes
    * Lars Bogaert
    * Lorenzo Bonne
    * Arno Bracke
    * Stijn De Coen
    * Nicola De Geest
    * Matthias De Mey
    * Sam De Mey
    * Mats De Praeter
    * Jonas De Vleeschouwer
    * Siebe De Vleeschouwer
    * Bavo De Vuyst
    * Lennert De Wandel
    * Mauro Finck
    * Ken Kuppens
    * Peter Matthijs
    * Warre Neus
    * Jorre Ongena
    * Winter Raman Geenens
    * Michael Rogina
    * Jasper Rottiers
    * Milan Simoen
    * Myrddin Snoeck
    * Michiel Van Der Sypt
    * Lennert Van Malderen
    * Michiel Van Nieuwenhuyse
    * Manu Van Vlierberghe
    * Aaron Vereecken

    T1 Stijn De Vriendt
    T2 Frederique Van De Sompel
    DLG Robin Simoens
    kiné Freddy Schepens

    CLUBTRAINERS
    Eerste ploeg: David Verhelst & Wouter Van Kerckhove
    Tweede ploeg
    : Stijn De Vriendt en (vrij)
    Beloften
    : Gilles Van de Slycke
    U21
    : Marc Batselier
    Zondagreserven: Mario Vion

    Scholieren U17: Ronny Clincke
     en Tom Dierick
    Knapen U15
    Roel Vandaele, Jurgen Dhooge, Noah Demaret en Kristof Rogiers
    Miniemen U13
    Jan Bulté en Robin Simoens
    Miniemen U12
    Pieter De Croock
    Preminiemen U11
    Pieter De Landtsheer en Tom Praet
    Preminiemen U10
    Kelly De Waegeneer, Tim Raman en Siebe De Vleeschouwer
    Duivels U9
    Ben Colle en Levi Schack
    Duivels U8
    Bjorn Veeckman en Mathijs De Puydt
    Duivels U7
    : Francis Dierickx 
    en Kevin Buggenhout
    Duivels U6: Kjell Clinckspoor en Barn Van Laere

    Keepers bovenbouw + helft middenbouw: Carl Roegies
    Jongste keepertjes: Laurens Van Severen
    Vlindertrainers: Jorre Ongena, Joffry De Brabander, Ali Akrouh en Didier Combel

    Gemotiveerde jeugdcoaches zijn altijd welkom!

    Sportieve cel:
    HO I: Ferry Baes
    HO II: Lander Bracke
    TVJO: Roel Vandaele

    onderbouw: Francis Dierickx
    middenbouw: Jurgen Dhooge
    bovenbouw: Lander Bracke
    Admin jeugd Joke De Landtsheer
    => info@hokalken.be

    Trainingsuren

    * U6
    woensdag 18u - 19u
    * U7
    maandag 18u - 19u
    woensdag 18u - 19u
    * U8
    woensdag 18u - 19u15
    donderdag 18u - 19u15
    * U9
    dinsdag 18u - 19u
    donderdag 18u - 19u
    * U10
    dinsdag 18u - 19u
    woensdag 18u - 19u15
    * U11
    dinsdag 18u15 - 19u30
    donderdag 18u15 - 19u30
    * U12
    maandag 18u - 19u15
    woensdag 18u - 19u15
    * U13
    dinsdag 18u15 - 19u30
    donderdag 18u15 - 19u30
    * U15
    maandag 19u - 20u30
    woensdag 19u - 20u30
    * U17
    dinsdag 18u - 19u30
    donderdag 18u - 19u30
    * U21
    maandag 19u30 - 21u
    woensdag 19u30 - 21u

    Vanaf 01/11 in de sporthal van Overmere
    U6 maandag 18-19u
    U7 maan- & donderdag 18u - 19u
    U8 donderdag 18u - 19u

    Keepers
    maandag 17u30 - 18u30 en 
    18u45 - 19u45
    woensdag 17u30 - 18u30 en
    18u45 - 19u45

    HO I: dins- en donderdag 19u30
    HO II: dins- en donderdag 19u30


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!