|
Reacties op bericht (0) |
Derde amateur A
Seizoen 2023-2024
Speeldag 30 - 15u
Hamme - Wervik
Westhoek - Erpe HO - Aalter Halle - St-Denijs Lede - Roeselare Wielsbeke - Ternat Stekene - Merchtem Bl'berge - Elene 1. KVK Westhoek* - 55
2. VW Hamme - 55 3. KSC Wielsbeke* - 52 4. Avanti Stekene - 48 5. SK Roeselare - 47 6. Hoger Op Kalken - 43 6. Eendracht Wervik - 43 8. KSC Blankenberge - 42 9. St-Denijs Sport - 38 10. KVC Jong Lede - 37 11. Erpe-Mere United - 34 12. Elene-Grotenberge - 33 13. Eendracht Aalter - 32 D. Wambeek Ternat - 28 D. Wolvertem Merchtem - 25 D. SK Pepingen-Halle - 17 |
Derde provinciale C
Seizoen 2023-2024
Speeldag 30 - 15u
Massemen - T Melle
Oostakker - Zevergem HT Z'naarde - HO Latem - De Pinte VC Z'naarde - Moortsele C Melle - Overmere Bottelare - Gijzel Wichelen - Heusden K. KVVE Massemen* - 68
E. KFC Heusden A* - 62 E. JV De Pinte A - 53 E. Cercle Melle - 47 5. Gijzel-Oosterzele - 41 5. KESA Bottelare A - 41 7. VC Zwijnaarde - 37 8. HT Zwijnaarde A - 35 9. Tenstar Melle - 36 9. Zevergem Sport - 36 9. SKV Oostakker - 36 12. FC Latem B - 34 13. Eendracht Moortsele - 32 13. SKV Overmere - 32 15. HO Kalken II - 29 D. SK Wichelen - 26 |
HO AGENDA APRIL Don 25/04
* training HO I & HO II 19u30
* algemene vergadering 20u
Vrij 26/04
* laatste speeldag jeugd
Zat 27/04
* laatste speeldag jeugd
Zon 28/04
* tornooi
U10 en U11 in Laarne
* 30ste speeldag
HO I - Aalter 15u
HT Zwijnaarde - HO II 15u
Maa 29/04
Din 30/04
* laatste training jeugd
met gratis eten
MEI
Woe 01/05
* tornooien
U6, U7, U8 en U9 bij RFC Wetteren
U9 bij Cercle Melle
U12 en U13 in Laarne
U15 en U17 in Massemen
Don 02/05
Vrij 03/05
* tornooi
U21 bij KFC Heikant Zele
* klaarzetten jeugdtornooi
Zat 04/05
* 2de Ri.Pa. elitetornooi U9 op HO
met ook U6 en U7
* Jeugdcup finale
U15 - Destelbergen 17u30
Zon 05/05
* 6de Wilfried Boudeweel jeugdtornooi op HO
* gemeentelijke terreinen vrijmaken
Maa 06/05
* terreinen inzaaien
* samenkomst clubscheidsrechters 19u30
Din 07/05
Woe 08/05
Don 09/05
* tornooi
U8 bij Cercle Brugge
Vrij 10/05
* tornooi
U15 bij VSV Gent
Zat 11/05
* tornooi
U10 in Vlierzele
U12 bij KFC Wintam Eikevliet
U13 bij SK Lochristi
Zon 12/05
* tornooi
U9 bij Teralfene
U11 bij SK Lochristi
13/05
* contactvergadering HO II 19u30
15/05
* pasdag kledij volwassen en jeugd
van 17u tot 20u30
18/05
* tornooi
U8 bij Dikkelvenne
JUNI
21/06
* Midsummerride Modderfokkers in de kantine
22/06
* België - Roemenië
23/06
* Urban Trail Run in Brussel voor Onafhankelijk Leven
AUGUSTUS
15/08
* ploegvoorstelling HO Kalken
19-23/08
* zomerkamp op HO
|
TOPSCORER HO I (29w=>47g) 9. Elewaut
8. De Brabander
7. Cnockaert, Poppe
5. Bonny
4. Buyl
2. Heirewegh, Neve
1. Aps, Baes, Keisers, own-goal
TOPSCORER HO II (29w=>51g)
13. Neus
9. Van Belle
7. Van Nieuwenhuyse
4. Kuppens, Schollaert
3. Ritière
2. Kaddour
1. Baes, Bogaert, Buggenhout, De Geest, De Vleeschouwer, Finck, Hendrickx, R Paelinck, Schack
|
ASSISTS HO I (29w => 30a)
9. Buyl
6. De Brabander
3. Bonny
2. Cnockaert, Heirewegh, Keisers, Poppe
1. Y Aps, Baes, Elewaut, Janssens
ASSISTS HO II (29w => 30a)
8. De Vleeschouwer
5. Kuppens, Neus
3. Finck,Van Belle
1. Baes, De Geest, Hendrickx, Kaddour, Ritière, Van Nieuwenhuyse |
KAARTENDANS I
GEEL (29w)
5. Heirewegh
3. Elewaut, Janssens, Keisers, Neve, Van der Eedt
2. Cnockaert, De Brabander, Poppe
1. Aps, Baes, Bonny, De Corte, Verhelst
ROOD (2)
1. Buyl (Ternat), Mbow (Lede)
KAARTENDANS II
GEEL (29w)
8. Kuppens
7. Neus
6. De Mey, Van Nieuwenhuyse
5. Schollaert
4. De Vleeschouwer, De Geest
3. Bogaert
2. Buggenhout, Hendrickx, Schack, Van Den Abeele
1. Baes, Bänt De Neve, De Praeter, Dissenbergen, Finck, Kaddour, Nuytens, Ongena, Renzo Paelinck, Van Belle
ROOD (2)
1. Finck (Massemen), Kaddour (Bottelare) |
Transferoverzicht HO I
VERLENGD (17)
* Yannick Aps
* Simon Baes
* Kelian Bonny
* Jasper Buyl
* Björn Caryn
* Brecht Cnockaert
* Joffry De Brabander
* Dieter De Wilde
* Niels Elewaut
* Yoran Heirewegh
* Jordy Janssens
* Abdoulaye Mbow
* Enzo Neve
* Lukas Poppe
* Ward Smekens
* Yauke Smet
* Pieter-Jan Van der Eedt
* KT Wouter Van Kerckhove
* DLG Filip Nevejans
* scout Bram De Smedt
NIEUW
* T1 Maarten De Landtsheer (Haasdonk)
* T2 Jan Criel (Grembergen)
* Jelle D'heer (Stekene)
* Joachim Eeckhout (Deinze)
* Matisse Moeraert (KV Oostende)
* Jari Van Hauwermeiren (Grembergen)
* Benoit Vermeer (Elene)
WEG
* Vincent Aps (Haasdonk)
* Senn De Corte (Elene)
* Yente De Jonge (Liedekerke)
* Finn Keisers (Haasdonk)
* Xibo Montegnie (Vrasene)
* Levi Schack (Waasmunster) * Bram Vrijens (Latem)
* David Verhelst (Merelbeke)
* Kris Bogaert (scout Anderlecht)
HO II
VERLENGD (8)
* Davor Baes
* Bänt De Neve
* Rune De Neve
* Giovanni Hendrickx
* Jorre Ongena
* Renzo Paelinck
* Thibo Paelinck
* Aaron Vereecken
NIEUW
*
Vanuit de eigen opleiding
*
WEG (6)
* Nicola De Geest (stopt)
* Jonas De Vleeschouwer (C Melle)
* Wout Matthys (stopt)
* Aaron Schollaert (Massemen B of stopt)
* Tjorven Van den Abeele (stopt)
* Michiel Van Nieuwenhuyse (C Melle)
|
2023-2024
HO I
* Vincent Aps
* Yannick Aps
* Simon Baes
* Kelian Bonny
* Jasper Buyl
* Bjorn Caryn
* Brecht Cnockaert
* Joffry De Brabander
* Senn De Corte
* Yente De Jonge
* Dieter De Wilde
* Niels Elewaut
* Yoran Heirewegh
* Jordy Janssens
* Finn Keisers
* Abdoulay Mbow
* Xibo Montegnie
* Enzo Neve
* Lukas Poppe
* Levi Schack
* Ward Smekens
* Yauke Smet
* Pieter-Jan Van der Eedt
* Bram Vrijens
* T1 David Verhelst
* T2 Kris Bogaert
* KT Wouter Van Kerckhove
* kiné Glenn Van Malderen
* DLG Filip Nevejans
* scout Bram De Smedt
HO II
* Davor Baes
* Lars Bogaert
* Kevin Buggenout
* Nicola De Geest
* Sam De Mey
* Bänt De Neve
* Rune De Neve
* Mats De Praeter
* Jonas De Vleeschouwer
* Mauro Finck
* Joppe Hauspie
* Rachid Kaddour
* Ken Kuppens
* Wout Matthijs
* Warre Neus
* Jorre Ongena
* Renzo Paelinck
* Thibo Paelinck
* Lothar Ritière
* Aaron Schollaert
* Myrddin Snoeck
* Bas Van Belle
* Michiel Van Nieuwenhuyse
* Aaron Vereecken
T1 Bengy Dissenbergen
T2 Jan Bulté
DLG Robin Simoens
kiné Eline Eeckman
verzorger Freddy Schepens
ass Michiel Van Der Sypt & Jonas De Mulder |
CLUBTRAINERS
Eerste ploeg: David Verhelst, Kris Bogaert & Wouter Van Kerckhove Tweede ploeg: Bengy Dissenbergen, Lander Bracke en Jan Bulté
Beloften: Lander Bracke en Jan Bulté U21: Lander Bracke Vedetten: Mario Vion
Knapen U15: Levi Schack, Jan Bulté Miniemen U13: Stijn Van Kerckhove en Tom Praet
Miniemen U12: Tim Verstraeten Preminiemen U11: Pieter De Landtsheer, Frauke Pauwels en Audrick Van Der Beken Preminiemen U10: Pieter De Croock
Duivels U9: Francis Dierickx, Jens Dehaemers en Kevin Buggenhout Duivels U8: Barn Van Laere en Kenneth Vlassenroot Duivels U7: Seppe Denkens, Mathieu Verhoeven, Lowie Vandaele en Glenn Van De Weghe Duivels U6: Lara De Munter en Mauro Rogiers
Keepers: Kurt Bloemen
Vlindertrainers: Roel, Robbe, Kristof, Julot, Tiebe, Wout, Bas en Ben
Sportieve cel: HO I: Ferry Baes, Bjorn Veeckman & Koen Vermeulen HO II: Lander Bracke Jeugdmanager: Herman De Landtsheer onderbouw: Kevin Buggenhout middenbouw: Pieter De Landtsheer bovenbouw: Lander Bracke Kledij: Evelyn Maenhout
Admin jeugd Anneleen Verstraeten en Evelyn Maenhout => info@hokalken.be |